dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 505 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 505 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

1 450 000 zł110 m² 13 181,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wysoka partynice ołtaszyn dom W zabudowie bliźniaczej, 5 pokoi, garaż W bryle, pow. 110 M2, działka 300 M2 Przedstawiam Państwu nowy bliźniak w przedłużenie Ołtaszyna ok ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagodno,Wrocław

798 800 zł67 m² 11 886,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam, śliczne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 67,2 m , usytuowane na wysokim parterze - 0/3 pietra w kameralnym bloku z 2017 roku na zamkniętym osiedlu na Jagodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kozanów,Wrocław

499 000 zł52 m² 9 689,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,5 m , położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, przy ul. Dokerskiej na wrocławskim Kozanowie. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagodno,Wrocław

870 000 zł60 m² 14 451,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,21m w wysokim standardzie, w nowym budownictwie z 2023 roku. Usytuowane na 4/4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Połbina

Kozanów,Wrocław

689 000 zł73 m² 9 447,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie - Kozanów, ul. Połbina Mieszkanie o powierzchni 72,93 m z wysokimi sufitami (3,05m), co daje poczucie przestrzeni i komfortu. Układ: > duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

37,68 zł/m²69 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal | Barber | Gastronomia |ogródek |parking Polecam na wynajem lokal pod działalność handlowo- gastronomiczną, fryzjer. Lokal o powierzchni ok 70m2 + możliwość korzystania z ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

764 000 zł58 m² 13 172,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Park /apartament /57m2 /garderoba! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. Krzycka Położony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

775 000 zł70 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pilczyce | Park | 70 m | Antresola | Klimatyzacja | Balkon | Budynek 2006 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą położone w spokojnej i zielonej części Pilczyc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

845 000 zł61 m² 13 920,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Top Apartament / 3 pokz/taras/2019/garaż /komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019) Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwierzyńska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 500 zł32 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz - pierwszy najem po niedawno przeprowadzonym remoncie, atrakcyjna kawalerka z wyodrębnioną częścią sypialną oraz balkonem - tuż obok centrum Wrocławia! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 90 m2 z tarasem 80 m2 w apartamentowcu Belvedere Park. Trzy pokoje, łazienka, przedpokój, kuchnia. Wszystko wykonane z materiałów wysokiej jakości z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie na Zielińskiego/bezpośrednio. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe o powierzchni 39 m 2. Składające się z: 2 pokoi 16m 2 i 7 m 2 , osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

99,08 zł/m²109 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ciche miejsce w centrum miasta z licznymi kawiarniami i restauracjami na wyciągniecie ręki. Luksusowe apartamenty wykonane w nowoczesnej technologii, przemyślanej konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Browarna

Kleczków,Wrocław

648 000 zł38 m² 16 945,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle nad Odrą - komfort, zieleń i miejski styl życia Oferta deweloperska 0% prowizji Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,24mkw zlokalizowane na 3 piętrze. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

525 000 zł34 m² 15 395,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż świeżo wyremontowane, nowocześnie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,10m2 z loggią na Popowicach. Mieszkanie położone na 9 piętrze w 10 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giżycka

Śródmieście,Wrocław

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, 36,5 m2 w budynku z 2004 r. na Placu Kromera. Wnętrze wykonane z materiałów wysokiej jakości. Nowa kuchnia na wymiar i sprzęt agd. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łódzka

Huby,Wrocław

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia ciche, jasne mieszkanie 50 m2 w centrum. 10 min pieszo do Dworca Głównego. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wanną, balkon. Mieszkanie mieści się w bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

844 000 zł77 m² 10 991 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz duża promocja! cena przed promocją 949 000,00 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Psie Pole,Wrocław

75 zł/m²102 m² 7 661 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 102,15 m2, duży, ustawny i przestronny, w prężnie rozwijającej się lokalizacji we Wrocławiu na osiedlu Psie Pole. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Worcella

Krzyki,Wrocław

847 483 zł67 m² 12 649 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Komfortowe mieszkanie w kamienicy po generalnym remoncie składa się z pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym oraz dwa oddzielne pokoje. Mieszkanie rozkładowe. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Żerniki,Wrocław

615 000 zł52 m² 11 743,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe trzypokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 58m2 , przy Parku Żernickim. Prezentuję na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1-piętrze w gotowej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Giżycka

Śródmieście,Wrocław

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubińska

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i komfortowe mieszkanie z klimatyzacją, położone na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z dwiema windami. Opłaty Czynsz najmu: 2500 zł Czynsz administracyjny (z.