dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Brossa

Wrocław,dolnośląskie

15 zł/m²20 m² 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsca parkingowe, boczna ul. Ślężnej. Do wynajęcia dwa miejsca parkingowe na parkingu podziemnym w budynku ul. Brossa 1a-c. Przy samej windzie klatki schodowej B nr 49 i 50. Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 090 000 zł82 m² 13 250,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Gajowice,Wrocław

854 000 zł66 m² 12 986,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Stalowa / pretficza Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie na parterze, o powierzchni 65,76 m, zlokalizowane przy ul. Stalowej we Wrocławiu. Do lokalu przynależy również duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

100 zł/m²160 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

655 844 zł55 m² 11 946,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł75 m² 11 991,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal usługowy / inwestycyjny w ścisłym centrum Wrocławia ul. Hugona Kołłątaja | kamienica po rewitalizacji 2025 W samym sercu Wrocławia, w reprezentacyjnej kamienicy z 1859 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

450 000 zł47 m² 9 652,51 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe (46,6 m ) w bardzo spokojnej zielonej okolicy, położone na poddaszu 3-piętrowego budynku z lat 50. Lokal dwustronny, dobrze doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jagodno,Wrocław

2 900 zł50 m² 57,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ul. Stanisława Drabika 101 Krzyki Nowoczesne, komfortowe mieszkanie. Dynamicznie rozwijająca się okolica z pełną infrastrukturą: sklepy, usługi, tereny rekreacyjne, place zabaw i boiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Karłowice,Wrocław

699 990 zł60 m² 11 660,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje | 60 m | Karłowice | Zamknięte osiedle!. Polecam na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3 piętrze w budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Bujwida

Śródmieście,Wrocław

1 180 zł12 m²

 

Piętro:1/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 180 zł

Witam! ogloszenie aktywne do 15.05.2026 BEZPOSREDNIO, BEZ POŚREDNIKÓW! Do wynajęcia pokój o pow. 12,34 m2 z balkonem w lokalu 3 pokojowym o pow. całkowitej 64m2, z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

830 000 zł60 m² 13 926,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Szukasz mieszkania w centrum z doskonałą komunikacją i pełną infrastrukturą? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie - każdy pokój z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

644 151 zł52 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

678 900 zł65 m² 10 415,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowo i funkcjonalne wyposażone mieszkanie z balkonem, garderobą oraz pralnią widok na rzekę w Centrum Wrocławia! Apartament usytuowany jest od strony rzeki, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

1 620 000 zł144 m² 11 273,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom Lux Krzyki / 6 pokoi/5 pok/143m/2025! Polecamy na sprzedaż wyposażony dom-segment o powierzchni 142 m2 (6 pokoi, 2 łazienki, 1 toaleta) z dwoma miejscami postojowymi oraz własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

829 350 zł58 m² 14 299,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przy zakupie tego mieszkania Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu Promenady Wrocławskie, przy ul. Zakładowej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

659 000 zł44 m² 14 977,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2pok | kameralne osiedle! | Ołtaszyn Polecam na sprzedaż mieszkanie 44 m 2 pokoje, balkon, spokojna okolica Oferuję na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

875 853 zł53 m² 16 380,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnej inwestycji w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

428 996 zł28 m² 15 376,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż 2 pokoje z wydzielonym aneksem sypialnianym 26,90 m2 blisko centrum przy ul. Spiżowej (boczna Grabiszyńskiej). Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Śródmieście,Wrocław

539 000 zł34 m² 15 852,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2 pokoje w centrum Wrocławia! Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 34,50 m , położone na 4. piętrze plomby przy ul. Stanisława Dubois jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legnicka

Popowice Północne,Wrocław

1 990 zł24 m² 82,92 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Legnickiej 59D we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 24 m2. Piętro 6 z 7. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: w najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Złotniki,Wrocław

669 000 zł56 m² 12 010,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2pok.z balkonem na wrocławskich Złotnikach. Powierzchnia mieszkania to 55,7 m , posiada oddzielną kuchnię, balkon i pomieszczenie użytkowe. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyk,Wrocław

949 998 zł126 m² 7 539,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Promocja! Ok. Grota Roweckiego / Dom / 5 pokoi/ garaż/dla obcokrajowców Polecamy na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, możliwość Zakupu przez obcokrajowców bez zgody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

587 000 zł36 m² 16 305,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Pakiet smart Mieszkanie gotowe do odbioru! W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja deweloperska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Huby,Wrocław

535 000 zł35 m² 15 285,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35m2 z imponującym balkonem 10m2 i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie usytuowane w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Jagodno,Wrocław

865 000 zł81 m² 10 638,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

3 199 990 zł265 m² 12 075,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom premium / basen, sauna / ekologiczny / piękny Luksusowa nieruchomość 5 minut od granicy Wrocławia. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 265 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji Mieszkanie ok 32 m2 w apartamentowcu na osiedlu DI trevi - ul. Gazowa. Osiedle zamykane - ochrona fizyczna. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sierakowskiego

Sępolno,Wrocław

649 000 zł43 m² 15 164 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ok. 42,8 m2, położone w jednym z najbardziej zielonych i pożądanych rejonów Wrocławia - Sępolnie wraz z: - ogrodem ok. 180m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

3 950 zł65 m² 60,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Fabryczna,Wrocław

315 000 zł18 m² 17 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o pow 18 m2, z możliwością użytkowania mieszkalnego, sprzedawany jako odrębna własność. Lokal położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Fabrycznej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Zakrzów,Wrocław

2 150 zł48 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w przytulnym 2 pokojowym mieszkaniu o powierzchni 48 m , usytuowanym na 3 piętrze niskiego bloku. Dzięki lokalizacji blisko autostrady, zyskujesz szybki wyjazd z miasta, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cynamonowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

528 823 zł36 m² 14 837,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 35,64 m Wrocław, ul. Cynamonowa Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,64 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Zakrzów,Wrocław

795 000 zł70 m² 11 357,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena: 795 000 zł oferta promocyjna do dnia: 15.05.2026r. Cena po zakończeniu promocji: 820 000 zł Powierzchnia mieszkania: 67 m komórka lokatorska: 3 m Piętro: 3 Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Sucha

Huby,Wrocław

3 099 000 zł218 m² 14 241,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gotowy biznes lub prestiżowa przestrzeń dla Twojej firmy | okolice Wroclavii Atlant Estates prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży lub wynajmu lokalu biurowo-usługowego o powierzchni 217,6 m ,.