dowolna

Lokale użytkowe pod gabinet Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

261 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

261 ogłoszeń

43 zł/m²500 m² 21 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Sky Tower biura w promocji tylko przez 2 miesiące! Oferuję do wynajęcia powierzchnie biurowe w najbardziej prestiżowym i rozpoznawalnym wieżowcu w Polsce Sky Tower we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

W prestiżowym i centralnym punkcie miasta , przy deptaku na Oławskiej. Rynek - Galeria Dominikańska. W budynku z windą, recepcją , monitoringiem, klimatyzacją Elegancko wykończony ,.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²420 m² 15 960 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław / stare miasto; 200 M od płyty wrocławskiego Rynku. Do wynajęcia od zaraz całe piętro biurowca - pow. 420 mkw. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 5 kondygnacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²258 m² 15 222 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 265 m w okolicy Starego Miasta To komfortowy lokal do wynajęcia o powierzchni 258 m , usytuowany na pierwszym piętrze, gotowy do aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

569 030 zł51,73 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, brochów, ul. Syryjska Opis : Na sprzedaż wyjątkowy narożny lokal użytkowy o powierzchni 51,73 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Syryjskiej. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

66,27 zł/m²83 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Home&invest Oddział Wrocław tel.   TYLKO U NAS! Lokal na wynajem Wrocław, Nadodrze (okolice ul. Ptasiej) Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 83.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł61,05 m² 9 336,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bardzo ładny lokal biurowo-handlowo-usługowy, na parterze z witrynami, w zadbanej kamienicy, o pow. 61,05 m2, w ok. ul. Słowiańskiej , w dzielnicy Śródmieście. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

64,43 zł/m²459 m² 29 572 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu biura open space + gabinety usytuowane na piątym piętrze, o powierzchni użytkowej 459 m.kw w centrum miasta przy ulicy Legnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł510 m² 5 784 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 510,82 m , położony na ogrodzonej działce 899 m we Wrocławiu. Budynek łączy część usługowo-produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

160 zł/m²50 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Szczegóły ogłoszenia

115,38 zł/m²130 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w ścisłym centrum Wrocławia - 130 m z dużymi witrynami, do własnej aranżacji (możliwa reklama, duży ruch pieszy, wskazany remont, dwa wejścia, klimatyzacja, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²145 m² 9 135 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro do wynajęcia. Wrocław, stare Miasto | Kamienica klasy premium Do wynajęcia funkcjonalna powierzchnia biurowa położona w reprezentacyjnej, odrestaurowanej kamienicy biurowej w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²286 m² 12 870 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Gabinety lekarskie w przyziemiu powierzchnia 286 m2 + powierzchnia wspólna 57 m2 (łącznie 343 m2). Do ceny należy doliczyć: - udział.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,97 m² 11 991,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny, frontowy lokal usługowy o powierzchni 74,97 m , zlokalizowany na parterze frontowej kamienicy w inwestycji Kołłątaja 23, w ścisłym centrum Wrocławia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²260 m² 18 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Prestiżowa lokalizacja | Elastyczna powierzchnia | Dostępny od zaraz Na wynajem wyjątkowa powierzchnia biurowa zlokalizowana na 1. piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Rzeźniczej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

94,74 zł/m²38 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowy lokal usługowy o powierzchni 38 m , położony przy ul. Swojczyckiej we Wrocławiu (psie Pole). Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku po gruntownym remoncie. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

299 600 zł28 m² 10 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 28 m2, położonego przy jednej z głównych ulic Wrocławia ul. Powstańców Śląskich. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł102,90 m² 12 633,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny i parterowy lokal usługowy z witrynami, w bloku, na kameralnym osiedlu z 2000 roku, przy ul. Oboźnej (krzyki-Wojszyce). Powierzchnia 103m2, wysokość lokalu 3m, aktualnie 4.

Szczegóły ogłoszenia

15,51 €/m²197,60 m² 3 065 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 197,60 m, zlokalizowany w biurowcu z całodobowym dostępem oraz recepcją działającą 24/7. Budynek jest wyposażony w windę. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²697,60 m² 39 066 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Małachowskiego 1- 9, wrocław Powierzchnia uż.: 8 570,50 Powierzchnia najmu: 697,6 m2 Grunt: dz. ewid.nr 101 o pow. 4 235 m cena: 56,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy wyremontowany o powierzchni 60 m , położony w południowej części Wrocław, na osiedlu Ołtaszyn. Lokal znajduje się w przyziemiu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²102,15 m² 7 661 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na wynajem położony w nowym osiedlu mieszkaniowym. Najemca nie płaci prowizji. Lokal znajduje się na parterze budynku, posiada duże witryny od strony ulicy i jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

47,98 zł/m²50 m² 2 399 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 50m , położony w nowym budynku na południe od Jagodna. Doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca na biuro, gabinet lub.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł61 m² 9 344,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

CO sprzedajemy? Funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 61,04 m położony na parterze kamienicy z wejściem z ulicy. Gdzie znajduje się lokal? Położony jest przy ulicy św. Wincentego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 364 zł101,96 m² 10 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, brochów, ul. Syryjska Opis : Na sprzedaż wyjątkowy narożny lokal użytkowy o powierzchni 101,96 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Syryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł84 m² 11 892,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 84 m, położony na parterze kamienicy przy ul. Komuny Paryskiej we Wrocławiu.Lokal składa się z: 4 pomieszczeń, łazienki z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

63,21 zł/m²106 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 106m , położony w nowym budynku na południe od Jagodna. Doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca na biuro, gabinet lub.

Szczegóły ogłoszenia

66,76 zł/m²44,19 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 *wolne od 01.06.2026* Przedstawiam Państwu lokal na wynajem o powierzchni 44,19 m2 przy ulicy Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²393,43 m² 22 032 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy - 393,43 m , Rondo Verona, wrocław - English version below. Feel free to call me, i speak English. Не стесняйтесь звонить, я говорю.

Szczegóły ogłoszenia

29,05 zł/m²42 m² 1 220 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gabinety 20 m2 , 16 m2 i 12 m2 -części wspólne 30 m2, parter, lokal usługowy po remoncie , klimatyzacja, ołtaszyn, dostępny od zaraz! Oferta bez prowizji dla najemcy! Cena do negocjacji. Gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²600 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy biuro o powierzchni 600 mkw. w ścisłym centrum Wrocławia Lokalizacja : okolice Rynku, położone w 7-kondygnacyjnym budynku biurowo-handlowo-apartamentowym Przeznaczenie: biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²100 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal usługowo-biurowy 100m2 w ścisłym Centrum pod wynajem. Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 100 m2 zlokalizowany w eleganckiej, wyremontowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł36,40 m² 16 484 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowa lokalizacja | kępa mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 36,40 m , położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Mieszczańskiej, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiż I efektywność: wynajmij Biuro 168m w Samym Sercu Wrocławia! Zmień adres swojej firmy na ul. Kazimierza Wielkiego i przenieś swój biznes na wyższy poziom. Oferujemy więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²405 m² 18 225 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy biuro o powierzchni 405 mkw. w ścisłym centrum Wrocławia Lokalizacja : okolice Rynku, położone w 6-kondygnacyjnym budynku biurowo-parkingowym Rozkład: open-space - umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł132 m² 8 325,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Firma działająca od 1991 roku. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy Biuro Nieruchomości Dworakowski oferuje do sprzedaży: oferuje Przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł34,90 m² 15 616,05 zł/m²