dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Wrocław - Oferty wynajmu lokali użytkowych

929 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

929 ogłoszeń

78,13 zł/m²160,01 m² 12 502 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Jagodno/lokal/gastronomiczny/wynajem/okazja/160m2 Prezentujemy Państwu w pełni działającą restaurację do obsługi gości a la carte i imprez okolicznościowych zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

121,95 zł/m²287 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmij lokal W sercu leśnicy kultowy budynek "dh hermes" Zapraszamy do wynajmu powierzchni komercyjnych na parterze w najbardziej rozpoznawalnym punkcie wrocławskiej Leśnicy w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

121,95 zł/m²542 m² 66 097 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²98,73 m² 9 873 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal przy wejściu do głównego lobby | nowy etap upper house by angel | od strony ul. Walońskiej | stan deweloperski | duże witryny | gastronomia Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 98,73m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

37,57 zł/m²69,20 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal | Barber | Gastronomia |ogródek |parking. Polecam na wynajem lokal pod działalność handlowo- gastronomiczną, fryzjer. Lokal o powierzchni ok 70m2 + możliwość korzystania z ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

72,50 zł/m²80 m² 5 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż gotowy biznes Cukiernia i kawiarnia we Wrocławiu Cena 100 000 zł Sprzedaż gotowego biznesu wraz z wyposażeniem, social mediami oraz nawiązanymi współpracami b2b Lub 60 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

106,06 zł/m²33 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal przy ulicy Kleczkowskiej we Wrocławiu z aktualnym podnajemcą. Lokal o doskonałych parametrach handlowych/usługowych-wejście bezpośrednio z chodnika, duże.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²130 m² 10 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przed Tobą nowoczesny lokal na wynajem (bezpośrednio od właściciela) w nowo wybudowanym budynku przy ul. Borowskiej 268, idealny na usługi, np. medyczne (w sąsiedztwie: uniwersytecki Szpital.

Szczegóły ogłoszenia

87,77 zł/m²34,18 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun oferty: ewa Brzeźniakiewicz Tel:   ***lokal dostępny od zaraz*** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu z witryną, zaaranżowanego pod prowadzenie usług.

Szczegóły ogłoszenia

64,87 zł/m²154,15 m² 8 499 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Kozanów | 154m2 | Biuro |usługi!| Gastronomia! Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie. Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²215,10 m² 14 627 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu nowoczesnej powierzchni biurowej wielka 27 - biurowiec artefakt - klasa A W doskonałej lokalizacji artefakt przy ul. Wielkiej 27 we Wrocławiu to nowoczesny biurowiec klasy A, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²108,30 m² 7 364 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²187,70 m² 12 764 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²60,10 m² 4 327 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²88,90 m² 6 401 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²121,20 m² 8 242 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²201,90 m² 13 325 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²109 m² 7 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

44,44 zł/m²45 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg   . Do wynajęcia dwa pokoje biurowe o pow. 15mkw i 30mkw, możliwość korzystania z kuchni i łazienki. Parking na kilka.

Szczegóły ogłoszenia

107,50 zł/m²20 m² 2 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal położony na parterze przy ruchliwej ulicy w ciągu sklepów i punktów usługowych. Pełna infrastruktura - szkoły, przedszkola, biura, zwarta zabudowa mieszkalna, bliskość Starego.

Szczegóły ogłoszenia

51,20 zł/m²95,70 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny i przestronny lokal użytkowy o powierzchni 96 m , położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych lokalizacji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

English below Do wynajęcia lokal użytkowy przygotowany pod gastronomię (kawiarnia, śniadaniownia, mała gastronomia) zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowców przy ul. Krakowskiej 37. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

52,29 zł/m²114,74 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Agent prowadzący: maciej opuchlik Tel.   informacje podstawowe: serdecznie polecam do wynajęcia wolną przestrzeń biurowo-usługową o łącznej powierzchni użytkowej 114,74 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²96,50 m² 5 983 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Biuro w dzielnicy Psie Pole - obręb Karłowice Ponadstandardowe wykończenie lokalu oraz wysokiej klasy materiały zapewnią przyszłym najemcom komfortowe warunki pracy. Lokal o powierzchni 96.5.

Szczegóły ogłoszenia

146,63 zł/m²16,74 m² 2 455 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala Targowa "tęcza" przy ul. J. Bajana 1 we Wrocławiu oferuje lokal do wynajęcia o powierzchni 16,74 m2 na parterze obiektu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych najmem lokalu na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

95,14 zł/m²105 m² 9 990 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 105 m, zlokalizowany na parterze nowej inwestycji Międzyleska realizowanej przez Dom Development we Wrocławiu. Lokal będzie dostępny od zaraz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

54,89 zł/m²133 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam Państwu do zaoferowania lokal usługowo / biurowy na wynajem o powierzchni całkowitej 133 m2 lokal mieści się we Wrocławiu przy ulicy Antoniego Vivaldiego - w dzielnicy Jagodno osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

49,11 zł/m²472,61 m² 23 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo-usługowy o powierzchni 472.61m2. Lokal znajduje się w centrum miasta. Lokal składa się z: - pomieszczenia Open Space - 9 Gabinetów - Kuchni - 2 Łazienek - 2 Serwerowni.

Szczegóły ogłoszenia

85,01 zł/m²171 m² 14 536 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 170 m , usytuowany w nowym budynku przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²600 m² 40 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Powierzchnia usługowo-biurowa w nowym budynku w centrum Wrocławia. Standard: * 600m2, stan deweloperski, * wszystkie media * rowerownia, szatnia damska i męska z prysznicem poziom hali.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Wrocław,dolnośląskie

35,76 zł/m²59,85 m² 2 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie posiadamy lokale o różnych powierzchniach (od 15 do 460 m. kw) oraz cenach najmu. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości szczegółów. Bestate Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²183,50 m² 7 340 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy powierzchnię biurową 183,5 mkw., w centrum Wrocławia Lokalizacja - ul. Komandorska, nieopodal Dworca pkp i ch Wroclawia Rozkład : biuro składa się z 3 pomieszczeń biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

57,65 zł/m²1 266,83 m² 73 033 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: stare Miasto We speak english. Do wynajęcia powierzchnia o przeznaczeniu biurowym 1039,31m2 wraz z antresolą 144,64m2 (razem 1183,95m2). Lokal mieści się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²99,76 m² 7 183 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wygodne biuro w prestiżowym biurowcu, lokal biurowy na ostatnim piętrze w budynku Nowy Alexandershaus położonym pl. Jana Pawła II, w kompleksie Bulwar Stromiejski), o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

121,21 zł/m²66 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ciche miejsce w centrum miasta z licznymi kawiarniami i restauracjami na wyciągniecie ręki. Luksusowe apartamenty wykonane w nowoczesnej technologii, przemyślanej konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²106,72 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy ul. Oławska, najruchliwsza ulica we Wrocławiu. Oferta wynajmu przestronnego lokalu użytkowego położonego przy ul. Oławskiej jednej z najbardziej znanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa klasy A, w centrum Wrocławia W przypadku potrzeby prac aranżacyjnych, czas przygotowania wynosi ok. 3 4 tygodnie, natomiast większe zmiany 4 10 tygodni. W międzyczasie.

Szczegóły ogłoszenia

47,98 zł/m²50 m² 2 399 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 50m , położony w nowym budynku na południe od Jagodna. Doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca na biuro, gabinet lub.

Szczegóły ogłoszenia

69,73 zł/m²138,39 m² 9 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 138,39 m, zlokalizowany na trzecim piętrze budynku biurowego (brak windy). Powierzchnia biura obejmuje open space, dwa zamykane gabinety, jedno.

Szczegóły ogłoszenia

49,81 zł/m²154,58 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Opiekun oferty svitlana luts tel.   Serdecznie polecam do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 154,58 m, usytuowany na IV piętrze budynku z windą, w wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

27,73 zł/m²162,25 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia budynku o łącznej powierzchni 162,25 m2 przy ul. Strzegomskiej 85a we Wrocławiu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij