dowolna

Lokale użytkowe Wrocław – na sprzedaż i na wynajem we Wrocławiu

1 264 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 264 ogłoszenia

82,35 zł/m²85 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) Polecam do wynajęcia lokal użytkowy w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²260 m² 18 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Prestiżowa lokalizacja | Elastyczna powierzchnia | Dostępny od zaraz Na wynajem wyjątkowa powierzchnia biurowa zlokalizowana na 1. piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Rzeźniczej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł342 m² 12 280,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiż, komfort, gotowość inwestycja W nowe biuro! nowoczesna przestrzeń biurowa W doskonałej lokalizacji gotowa do pracy od zaraz! - Szukasz idealnej siedziby, która odzwierciedli dynamikę.

Szczegóły ogłoszenia

66,27 zł/m²83 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Home&invest Oddział Wrocław tel.   TYLKO U NAS! Lokal na wynajem Wrocław, Nadodrze (okolice ul. Ptasiej) Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 83.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

70 000 zł12 m² 5 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

ul. Walońska Angel Wings Oferuję na sprzedaż wyjątkowe miejsce postojowe w hali garażowej, które realnie ułatwi Ci życie. Miejsce jest położone bezpośrednio przy wejściu do klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

90,21 zł/m²143 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaże w bryle budynku

Lokal Handlowo -usługowy na Starym Mieście we Wrocławiu do wynajęcia topowa lokalizacja na działalność twojej firmy. Może to właśnie ten adres przyniesie Ci sukces w prowadzeniu Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł69,40 m² 10 951,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do sprzedania lokal usługowy o powierzchni 69,4 m2 Ulica Reja przy samym Pasażu Grunwaldzkim Duże witryny od strony południowo wschodniej. Dwa wejścia od ulicy. Pełny węzeł sanitarny. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²237 m² 29 625 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem - 237 m , parter, centrum Wrocławia ul. Piotra Skargi Na wynajem powierzchnia użytkowa o metrażu 237 m , zlokalizowana na parterze nowoczesnego budynku w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²109 m² 7 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu nowoczesnej powierzchni biurowej wielka 27 - biurowiec artefakt - klasa A W doskonałej lokalizacji artefakt przy ul. Wielkiej 27 we Wrocławiu to nowoczesny biurowiec klasy A, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²1 706 m² 110 890 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

W ofercie wynajmu lokal biurowy o pow. 1706m2 zlokalizowany w nowo wybudowanym budynku biurowym - Nowe Żerniki, al. Architektów we Wrocławiu. Budynek biurowy posiada certyfikat breeam na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²57 m² 2 280 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gmach Podwale 62 położony jest w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia. Biura wynajmowane są bez prowizji bezpośrednio od właściciela - Spółki Wrocławskie Centrum Prasowe S.A.

Szczegóły ogłoszenia

71,75 zł/m²302 m² 21 667 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal pod placówkę medyczną - 302 m Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 302 m (powierzchnia użytkowa 262,5 m + 15% części wspólnych), idealnie przystosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

63,85 zł/m²193,84 m² 12 376 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Powierzchnia biurowa w Sky Tower - ul. Powstańców Śląskich, wrocław Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię biurową zlokalizowaną w prestiżowym kompleksie Sky Tower przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł47,62 m² 9 659,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty: maciej Opuchlik tel.   Podstawowe informacje: oferuję do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 47,62 m, położony na parterze (w przyziemiu) kamienicy w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

English below Do wynajęcia lokal użytkowy przygotowany pod gastronomię (kawiarnia, śniadaniownia, mała gastronomia) zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowców przy ul. Krakowskiej 37. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł121,01 m² 13 626,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy położony w sercu zrewitalizowanej inwestycji Młyn Różanka. Nieruchomość znajduje się w zabytkowym, starannie odrestaurowanym budynku dawnej Kaszarni.

Szczegóły ogłoszenia

4 336 000 zł542 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 542 mkw w okolicach ul. Idzikowskiego, nadający się na usługi, handel. Lokal parterowy, okna witrynowe w budynku mieszkalnym Aviator Park. Polecam! pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²46 m² 1 840 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław / stare miasto Do wynajęcia od 1 czerwca 2026 lokal składający się z dwóch pokoi, zaplecza i recepcji o pow. 46 mkw. na 4 piętrze kamienicy. Do lokalu przynależna toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

91 zł/m²164,04 m² 14 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy ul. Wyszyńskiego 56, inwestycja zrealizowana przez dewelopera Okre. Do wynajęcia lokal usługowy położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Wyszyńskiego 56. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

86,90 zł/m²79,40 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław Szczepin ul. Inowrocławska Prestiżowy lokal w Lofty Platinum - 79,4 m - Parter - Witryny Szukasz reprezentacyjnej siedziby dla swojej kancelarii, biura lub działalności usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

58,21 zł/m²67 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne biuro o powierzchni 67m2 przy ulicy Sokolniczej 5 (bezpośrednio przy pl. Jana Pawła II), idealne dla firm ceniących prestiż, komfort oraz doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

32,78 zł/m²90 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   Oferta tylko w Naszym biurze! Do wynajęcia lokal o powierzchni 90 m2 w okolicach astry. Lokal znajduje się w przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł18 m² 1 852 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale usługowe 18 m - gotowy biznes / inwestycja Na sprzedaż lokale usługowe (pawilony) o powierzchni ok. 18 m . Świetna opcja zarówno pod własny biznes, jak i pod inwestycję na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Do wynajęcia parter w wyjątkowej, zabytkowej kamienicy w centrum Wrocławia o powierzchni 960m2. Jedyna taka nieruchomość we Wrocławiu! Piękne wnętrze z przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²144,29 m² 8 657 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²227,70 m² 11 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal do wynajęcia. Wrocław, przedmieścia Świdnickie, obok pkp Przedmiotem oferty jest wynajem lokalu biurowego. Lokal jest usytuowany na II piętrze budynku, obok hotelu Scandic. Lokalizacja: centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia przestronny i doskonale doświetlony lokal biurowo-usługowy o powierzchni 117 m , usytuowany w prestiżowym budynku Rondo Verona przy ul. Powstańców Śląskich we.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²175 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

CO wynajmujemy? Przestronny i funkcjonalny lokal biurowy powierzchni 175 m znajdujący się na 4 piętrze w biurowcu w centrum Wrocławia. Gdzie znajduje się lokal? Położony jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²182,70 m² 14 616 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja: wrocław, stare Miasto Do wynajęcia wyjątkowy lokal na parterze w kameralnym biurowcu klasy A blisko centrum miasta, z wygodnym dojazdem zarówno autem jak i mpk do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 458 000 zł110 m² 13 255 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty: emilian Janusz, tel:   Podstawowe informacje: lokal usługowy o powierzchni 110,00 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 339 937 zł122,93 m² 10 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Sprzedaż bez prowizji do biura nieruchomości. Na sprzedaż nowy lokal użytkowy położony w atrakcyjnej lokalizacji przy wjeździe na aow przy ul. Żmigrodzkiej. Lokale z przeznaczeniem na m.in:.

Szczegóły ogłoszenia

63 zł/m²240 m² 15 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia dwupoziomowe biuro - centrum miasta Lokal biurowy mieszczący się na czwartym i piątym piętrze biurowca kl. B+ w doskonałej lokalizacji - w ścisłym centrum Wrocławia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

27,73 zł/m²162,25 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia budynku o łącznej powierzchni 162,25 m2 przy ul. Strzegomskiej 85a we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

259 500 zł37,10 m² 6 994,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam najbardziej roztańczone ogłoszenie lata! Na sprzedaż lokal jak z hitów Madonny, do prowadzenia wymarzonego biznesu! Za witrynami błysk, jak w światłach dyskoteki - a to.

Szczegóły ogłoszenia

66,76 zł/m²44,19 m² 2 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 *wolne od 01.06.2026* Przedstawiam Państwu lokal na wynajem o powierzchni 44,19 m2 przy ulicy Sienkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

103,18 zł/m²87,23 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 87,23 m, zlokalizowany w nowej inwestycji Dom Development przy ulicy Krakowskiej. Lokal z witryną zlokalizowany na parterze budynku, dwa wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²125 m² 8 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy nowoczesny, komfortowy moduł biurowy o powierzchni 125 m , idealny dla firm poszukujących funkcjonalnej przestrzeni w kameralnym otoczeniu. Usytuowany w eleganckim budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł24,77 m² 16 915,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Na sprzedaż lokal usługowy 24,77 m2 oraz klimatyzacją blisko centrum Ul. Brzoskwiniowa lokalizacja: lokal znajduje się w idealnej lokalizacji Krzyki - Gaj, niewielkiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 598 zł27,79 m² 21 648 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy pod inwestycję Unikatowa architektura | Widok na Odrę | Prestiżowa Kępa Mieszczańska | Rewitalizacja z renesansową duszą w samym sercu Wrocławia Zapraszam na ulicę Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²215,10 m² 14 627 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

86,81 zł/m²77,18 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

NA wynajem od zaraz lokal użytkowy W świetnej lokalizacji! lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Międzyleskiej 20C, w nowo powstałej inwestycji Osiedle Międzyleska". Położenie.