dowolna

Lokale użytkowe Wrocław – na sprzedaż i na wynajem we Wrocławiu

1 264 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 264 ogłoszenia

55 zł/m²81,06 m² 4 458 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu lokalu na parterze budynku dworca Wrocław Świebodzki (od strony ulicy Tęczowej). Lokal składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²25 m² 1 125 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Proponujemy Państwu 2 pokojowe pomieszczenie biurowo/usługowe o pow. 25 mkw znajdujący się na parterze przy esploanadzie pl. Grunwaldzki 12-14. Lokal składa się z 2 pomieszczeń (17 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł43,12 m² 11 572,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 43,12m2 znajdujący się w ścisłym centrum miasta, zaledwie kilka minut pieszo od Dworca pkp i Rynku. Położony w pobliżu fosy miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł19 m² 22 105,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal 19 m / Legnicka 60C / Magnolia Park / Inwestycja / Wrocław lokalizacja Na sprzedaż lokal inwestycyjny w świetnej lokalizacji przy ul. Legnickiej we Wrocławiu: - 3,2 km do Rynku - 2 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

24,81 zł/m²310,37 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu pomieszczeń na I piętrze i poddaszu 4-kondygnacyjnego budynku w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²37,50 m² 1 875 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Nowoczesne Biuro 37,5 m | ul. Kościerzyńska | Wysoki Standard Do wynajęcia atrakcyjny moduł biurowy o powierzchni 37,5 m , zlokalizowany w profesjonalnym budynku biurowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²290 m² 11 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia klimatyzowany lokal o łącznej powierzchni 290m2 na 4 piętrze kamienicy przy ul. Świdnickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Pomieszczenia o przeznaczeniu biurowym lub.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł69 m² 12 753,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania jest funkcjonalnie i nowocześnie urządzona biuro np. kancelarii lub firmy księgowej przy ul. Zielonogórskie j w centrum wrocławia lokalizacja: biuro znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

22 zł/m²58,60 m² 1 289 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Proponujemy Państwu lokal użytkowy/pracownia o pow. 58,6 mkw znajdujący się na VIII ostatnim piętrze budynku mieszkalnego dużego osiedla przy Bulwarach Ikara. Lokal jest w pełni niezależny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 348 zł43,32 m² 23 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 43,32 m, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

105,68 zł/m²88 m² 9 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Lokal Handlowo -usługowo-biurowy przy Pl. Grunwaldzkim we Wrocławiu do wynajęcia topowa lokalizacja na działalność twojej firmy. Może to właśnie ten adres przyniesie Ci sukces w prowadzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

53 zł/m²227,70 m² 12 068 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 202,86 m zlokalizowany na II piętrze budynku biurowego przy ul. Piłsudskiego 49-51 we Wrocławiu. Ścisłe centrum miasta, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²123,70 m² 4 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Promocyjna stawka czynszu najmu, tylko dla umów podpisanych do końca 2024 R. Wrocław / fabryczna / maślice Do wynajęcie od zaraz lokal o pow. 123,7 mkw. Do wynajęcia 2 pokoje biurowo-socjalne na.

Szczegóły ogłoszenia

40,02 zł/m²78,72 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu na parterze w lewym skrzydle budynku dworca Wrocław Brochów. W skład powierzchni wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

6 zł/m²1 000 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:120

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia terenu wokół czynnego obiektu handlowego przy ul. Krakowskiej 1 we Wrocławiu dz. 4/130 ob. Południe.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²750 m² 18 750 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Magazyn około 750 mkw, ogrzewany, podłoga niepylna, duża brama wjazdowa Do dyspozycji również pomieszczenia biurowe , od 100m2 do 280 m2 w otoczeniu magazynu Hala położona na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

157,43 zł/m²266,79 m² 42 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prowizja 0% do wynajęcia lokal gastronomiczny - prestiżowa lokalizacja W sercu wrocławia Marzysz o restauracji, kawiarni lub barze w jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, al. Brücknera

Wrocław,dolnośląskie

55,56 zł/m²72 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 72 m2 na Psim Polu we Wrocławiu przy al. Brücknera z parkingiem pod budynkiem! Lokal posiada w tym momencie cztery pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²350 m² 15 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja promocja na wynajem biur W sky tower! Tylko przez ograniczony czas oferujemy wynajem prestiżowych powierzchni biurowych w Sky Tower w wyjątkowo atrakcyjnych warunkach ceny.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²180 m² 14 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia zupełnie nowy lokal użytkowy / handlowy o powierzchni 180m2 ; Jest to nowoczesny moduł złożony z otwartej przestrzeni typu open space oraz wydzielonych pomieszczeń socjalnych dla.

Szczegóły ogłoszenia

73 zł/m²71,50 m² 6 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Muchobór Wielki Do wynajęcia lokal usytuowany na parterze budynku z windą i portiernią, w którym znajdują się liczne lokale biurowe i usługowe. Blisko do zjazdu na.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²185 m² 12 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Prestiżowa lokalizacja | Elastyczna powierzchnia | Dostępny od zaraz Na wynajem wyjątkowa powierzchnia biurowa zlokalizowana na 1. piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Rzeźniczej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²225 m² 11 999 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 220 m , położony na poziomie -1 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji o dużym natężeniu ruchu pieszego. Lokal wcześniej funkcjonował jako klub / lounge.

Szczegóły ogłoszenia

720 225 zł72,75 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 72,75 m znajdujący się w nowoczesnej inwestycji Sienkiewicza Résidence przy ul. Henryka Sienkiewicza we Wrocławiu. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Do wynajęcia lokal o powierzchni 104 m2 znajdujący się w budynku w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

29 900 000 zł1 350 m² 25 925,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:garaż

Dostępna wyłącznie u nas unikatowa rezydencja willowa o charakterze biznesowym na Wrocławskim Zalesiu. Szukasz wyjątkowej nieruchomości o światowym standardzie, idealnej pod luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²508 m² 33 020 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam do zaoferowania całe piętro budynku, podzielone na na pomieszczenia biurowe o powierzchni od 10 do 31 mkw. Idealne miejsce na siedzibę firmy. Budynek posiada: - 2 windy - Część pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł11,24 m² 4 359,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym Angel River, ul. Walońska Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu podziemnym zlokalizowanym w prestiżowej inwestycji Angel River przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

58,62 zł/m²170,61 m² 10 001 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy 170,61 m | 10 000 zł netto Do wynajęcia lokal użytkowy na parterze o powierzchni 170,61 m . Lokal posiada witryny oraz wejście bezpośrednio z ulicy , co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 739 800 zł266 m² 10 300 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal biurowy w nowej inwestycji - Fabryczna, ul. Strzegomska Nowy lokal biurowy/usługowy w inwestycji art tower w prestiżowej części dzielnicy Fabryczna. Budynek realizuje.

Szczegóły ogłoszenia

311,82 zł/m²56 m² 17 462 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Biuro Obrotu Nieruchomościami w Warszawie przedstawia propozycje wynajmu lokalu użytkowego na dworcu Wrocław Główny przy wejściu od strony ul. Piłsudskiego kontakt: sylwia Chmielewska.

Szczegóły ogłoszenia

105 zł/m²109 m² 11 445 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 109 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych części Wrocławia przy ul. Legnickiej, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²237,70 m² 19 016 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Lokale biurowe przy aow - Gwarancja łatwego dojazdu! Do wyboru pokoje/gabinety/piętra metraże od 5 mkw do nawet 350 mkw. Możliwe do wynajęcia pokoje, które świetnie nadadzą się na biura jak.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²157,06 m² 15 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Nowy narożny lokal usługowy | witryny od ulicy | blisko centrum Na wynajem nowy lokal usługowy w doskonałej lokalizacji przy skrzyżowaniu ulicy Pereca i Grochowej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²600 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal użytkowy w rewelacyjnej lokalizacji! - powierzchnia 600m , bezpośrednio przy Rynku we Wrocławiu - w prestiżowe miejsce - bardzo przestronny z bardzo dobrym rozłożeniem -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

55 zł/m²188,40 m² 10 362 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o pow. 188,4 mkw składający się z holu, 6 pokoi biurowych, pomieszczenia socjalnego, 2 toalet. Lokalizacja to ścisłe centrum Wrocławia, okolice Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

67 zł/m²45,22 m² 3 030 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Otoczenie nieruchomości: Plac Jana Pawła II to niemalże serce miasta Wrocław, otoczone fosą miejską. Bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

21 zł/m²95 m² 1 995 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokale biurowe usytuowane na parterze - 95 m.kw, wysokość lokalu 2,45 m. Dodatkowo na I piętrze - 156 m.kw, II piętrze - 156 m.kw , łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W centrum miasta lokal na parterze z wejściem do lokalu od strony ulicy Idealne miejsce na prowadzenie działalności biurowej lub usługowo-handlowej, powierzchnia obejmuje dużą salę obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

25,14 zł/m²151,18 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu na parterze budynku dworca pkp Wrocław Sołtysowice o łącznej powierzchni 151,18 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 600 zł48,10 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia. Zróżnicowane metraże. Prestiżowa inwestycja na styku dużych osiedli mieszkaniowych Wrocławia - Kleciny i Ołtaszyna Zapraszamy do zapoznania się.