dowolna

Lokale użytkowe Wrocław – na sprzedaż i na wynajem we Wrocławiu

1 264 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 264 ogłoszenia

60 zł/m²73,50 m² 4 410 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław / Krzyki / Borek Polecam biuro w prestiżowym obiekcie biuro-usługowym. Nieruchomość składa się z kilku budynków. Na parterze każdego budynku reprezentacyjny hall wejściowy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 615 680 zł122,40 m² 13 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 122,4 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²33,57 m² 1 679 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu proponuje do najmu pomieszczenie biurowe nr 248 o pow. 33,57 m2 na II piętrze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul. Joannitów 13.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł958,25 m² 5 217,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem biurowo-magazynowym przy ulicy Kowalskiego we Wrocławiu. Powierzchnia budynku: część biurowa 1: 337,73 m . Część biurowa 2:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 575 632 zł110,96 m² 14 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany w centrum Wrocławia, w zabytkowym budynku, który został kompleksowo odrestaurowany i zaadaptowany do funkcji użytkowych. Obecnie pełni funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł105 m² 20 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Lokal usługowy z sieciowym najemcą - umowa na 10 lat Najważniejsze informacje: - czynsz 13 000 netto + opłaty - żabka zaczyna działalność od lipca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 981 500 zł369 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 425 006 zł143,94 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 143,94 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

16,49 €/m²130,05 m² 2 145 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 130,05 m, zlokalizowany w biurowcu z całodobowym dostępem oraz recepcją działającą 24/7. Budynek jest wyposażony w windę. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

69 zł/m²200 m² 13 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Powierzchnia biurowa do wynajęcia Wrocław, strzegomska , Nowoczesna powierzchnia biurowa zlokalizowana w dzielnicy Fabryczna, tuż przy stacji pkp jak i przystanków komunikacji miejskiej. Biura.

Szczegóły ogłoszenia

76 zł/m²91 m² 6 916 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty Kamil tel.   Oferuję do wynajęcia nowoczesne biura w centrum Wrocławia. Biura znajduje się na różnych piętrach nowoczesnego biurowca. Doskonale skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

18,70 zł/m²401 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia magazynu o powierzchni 401 m2 w budynku magazynowym przy ul. Robotniczej 6. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²241 m² 11 809 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Polecamy do wynajęcia klimatyzowany moduł biurowy o pow. 241 mkw w komfortowym biurowcu zlokalizowany w doskonałej lokalizacji - Centrum Wrocławia okolice pl. Powstańców Śl. Moduł.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

68,62 zł/m²290 m² 19 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny Doskonała Lokalizacja - Bezpośrednie Sąsiedztwo Wrocławskiego Rynku Lokal o pow. około 300 mkw położony na trzech kondygnacjach w prestiżowej kamienicy znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²57,60 m² 2 189 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Promocja cenowa:) wrocław / fabryczna / maślice Do wynajęcie od zaraz lokal o pow. 57,6 mkw. Do wynajęcia 1 pokój biurowy na I piętrze (podzielony ścianą wewnętrzną z przejściem na 2.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²74,31 m² 4 459 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz idealnego miejsca na siedzibę swojej firmy w sercu Wrocławia? Oferujemy na wynajem nowoczesną powierzchnię biurową o metrażu 74,31 m , zlokalizowaną w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²74,66 m² 3 584 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia ofertę wynajmu lokalu na parterze budynku byłego dworca Wrocław Świebodzki. Lokal składa się z czterech pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 151 685 zł85,31 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: lokal użytkowy we Wrocławiu - Idealna inwestycja z pasywnym dochodem! Lokalizacja: wrocław, centrum miasta - doskonała ekspozycja na ruchliwą ulicę, wejście z ulicy, witryna,.

Szczegóły ogłoszenia

2 082 698 zł135 m² 15 427,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w najlepszej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej idealny pod gastronomię, handel i usługi! Szukasz miejsca, które zapewni Ci ogromny ruch pieszy, prestiż i świetne.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²60 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 60 m , usytuowany na parterze Galerii Wnętrz domar przy ul. Braniborskiej 14 we Wrocławiu. To idealne miejsce dla firm związanych.

Szczegóły ogłoszenia

68,63 zł/m²80 m² 5 490 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia elegancki lokal biurowy 80 m przy ul. Św. Antoniego - topowa lokalizacja w sercu Wrocławia! Poszukujesz biura, które zrobi wrażenie na Twoich klientach i podkreśli prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł110 m² 22 272,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wyjątkowy lokal usługowy w centrum Wrocławia. Jedyny taki duży lokal w tej okolicy, który łączy w sobie niepowtarzalny klimat budynku z historią i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł89 m² 14 494,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjnie położony lokal usługowy we Wrocławiu/ dzielnica - Śródmieście, plac grunwaldzki. Przy campusie politechniki wrocławskiej Lokal położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

905 200 zł58,40 m² 15 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy w inwestycji - Krzyki, ul. Ślężna Nowy lokal handlowo-usługowy w inwestycji Ślężna Vita w prestiżowej części dzielnicy Krzyki. Budynek zrealizował.

Szczegóły ogłoszenia

80,95 zł/m²21 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia funkcjonalny lokal o przeznaczeniu biurowym o powierzchni 21 m , zlokalizowany blisko centrum miasta Plac Strzelecki. Lokal znajduje się w spokojnym budynku biurowym.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²50 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni ok. 50 m . Nieruchomość położona jest w ścisłym centrum Wrocławia, w dzielnicy śródmieście/nadodrze. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²222,05 m² 17 764 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

(for english scroll down) jeden Z najbardziej prestiżowych adresów we wrocławiu Biuro znajduje się w nowoczesnym biurowcu sq Business Center przy ul.Legnickiej, jednej z głównych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²200 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego lokalu o powierzchni 200 m , z możliwością powiększenia - idealnego na szerokie spektrum działalności: handel, gastronomię,.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²280 m² 17 360 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Powierzchnia biurowa z dużym potencjałem. Gwarantujemy najlepsze warunki najmu dla Państwa firmy! Oferta bez prowizji agencyjnej. Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

94,55 zł/m²44 m² 4 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia - Lokal biurowy o powierzchni 44 m Struktura lokalu: - open space - 44 m - Toaleta: 7 m2 - wyłącznie dla Najemcy - Udział w częściach wspólnych: 14 m Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²37 m² 3 145 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia: lokal biurowy 37m w nowoczesnym biurowcu klasy A - Fabryczna, wrocław Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 37 m , zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

30,02 zł/m²85,62 m² 2 570 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu, oferuje do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 85,62 m2 w budynku dworca pkp Wrocław Psie Pole. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

88,89 zł/m²90 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki lokal biurowy - idealny na kancelarię lub siedzibę firmy. Na wynajem przestronny, funkcjonalny lokal o powierzchni 90 m , zlokalizowany w prestiżowym budynku o grubych murach.

Szczegóły ogłoszenia

117,65 zł/m²170 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję lokal użytkowy o powierzchni ponad 170 m , położony w ścisłym centrum Wrocławia, przy ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych. Lokal jest w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

18 500 zł11 m² 1 681,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Miejsce parkingowe w podziemnym garażu wielostanowiskowym na zamkniętym osiedlu przy ul. Jesionowej 56-58 i 70-74 Dostępne miejsce jest na platformie -1 dla aut o wysokości do 150 cm. Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 222 164 zł119,82 m² 10 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal biurowy w nowej inwestycji - Fabryczna, ul. Strzegomska Nowy lokal biurowy/usługowy w inwestycji art tower w prestiżowej części dzielnicy Fabryczna. Budynek realizuje.

Szczegóły ogłoszenia

54,86 zł/m²175 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowych przestrzeni biurowych o powierzchni 175 m i 95 m , znajdujących się w nowoczesnym biurowcu zlokalizowanym przy ulicy Rybackiej w Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł62 m² 8 370,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal (od 20 lat prowadzony sklep spożywczy, ale doskonale nada się na gabinet lekarski, salon piękności, bądź prowadzenie cichej działalności biurowej) o powierzchni 62m2.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł35 m² 17 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: mieszkanie w sercu Wrocławia - 620 000 zł Mieszkanie położone w ścisłym centrum Wrocławia, w prestiżowej i doskonale skomunikowanej lokalizacji. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł111 m² 11 351,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 111 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia przy ulicy Karola Olszewskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

58,89 zł/m²90 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne biuro o powierzchni 90m2 przy ulicy Sokolniczej 5 (bezpośrednio przy pl. Jana Pawła II), idealne dla firm ceniących prestiż, komfort oraz doskonałą.