dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 477 ogłoszeń

2 600 zł39,98 m² 65,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa Papiernia to miejsce wyjątkowe, oryginalne, idealne dla osób poszukujących niebanalnych ofert. Komfortowy, nowoczesny loft, zaprojektowany przez architekta o bardzo przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł35,48 m² 13 246,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

PL ua ru 2-pokojowe mieszkanie z tarasem 40 m Bez podatku pcc 2% termin Maj 2027 Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem ok. 40 m , położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 322 zł35,75 m² 15 393,62 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Oferuję mieszkanie w eleganckim kompleksie, usytuowanym w cichej i zielonej okolicy, zapewniającej wysoki komfort.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł78 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie (78m2) mieszczące się na 4/4 pięter (brak windy). Budynek jak i części wspólne są schludne i zadbane. Podwórko za budynkiem po rewitalizacji wykonanej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

544 990 zł47,50 m² 11 473,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy | Wrocław, ul. Gliniana toplokalizacja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,53 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 692 zł61,78 m² 12 895,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania z ogromnymi przeszkleniami. Okna znajdujące się w mieszkaniu mają wysokość 6 metrów idealnie doświetlają przestrzeń. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł49 m² 13 979,59 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny apartament inwestycyjny o powierzchni 48,76 m , położony w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje po kapitalnym remoncie w centrum Wrocławia + balkon i piwnica ul. Zdrowa sprzedaż lub wynajem Na sprzedaż wyjątkowe, wysokie (2,7 m) mieszkanie o powierzchni 40 m , po.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38,71 m² 15 474,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: wioletta grzesiak tel.   Nr Licencji pfrn 2258 Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości Polecam na sprzedaż śliczne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł53,32 m² 18 754,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Balkon nad zielenią historia dwóch pokoi Są mieszkania, które po prostu są. A są też takie, w których nawet dwa pokoje zdają się mieć charakter i własne opowieści. Ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł70 m² 14 142,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 4 apartamenty inwestycyjne ul. Krawiecka, wrocław Oferujemy na sprzedaż cztery atrakcyjne apartamenty zlokalizowane w ścisłym centrum Wrocławia, przy ul. Krawieckiej. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 853 zł53,47 m² 16 380,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnej inwestycji w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53 m² 14 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament inwestycyjny 53 m | Maślice | gotowy biznes w najmie krótkoterminowym Na sprzedaż w pełni funkcjonujący apartament dwupoziomowy, działający w modelu najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

542 296 zł47,29 m² 11 467,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39,10 m² 76,73 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dominika Kasprzyk Specjalista ds. nieruchomości Tel:   *mieszkanie dostępne od lipiec Polecam 2-pokojowe mieszkanie z tarasem/ogródkiem, wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wrocław, ul. Vivaldiego Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na parterze w nowym budownictwie przy ul. Vivaldiego.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł42 m² 15 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia | 42 m | winda | garaż | 2015 r. Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 536 zł48,72 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie, ok. 49 m na sprzedaż. Na II piętrze w budynku z windą, z oddzielną kuchnią i dwoma niezależnymi pokojami w kameralnym, zielonym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł55 m² 10 345,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż bardzo przestronne, klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 55 m2 w okolicy ul.Długiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na czwartym pietrze w 4 piętrowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 240 155 zł80,01 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu komfortowe i przestronne dwupoziomowe mieszkanie (pow. 80,01 m2) z ogródkiem, położone w przepięknej lokalizacji w zachodniej części Wrocławia, na Żernikach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 164 zł35,69 m² 15 667,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł53,08 m² 14 977,39 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Tylko w Po Prostu Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem na osiedlu dewelopera Temar przy ul. Kleczkowskiej na Śródmieściu. Nowy budynek z 2018 roku, boczna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 451 zł33,25 m² 16 975,97 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 60 m 2 pokoje, balkon, kamienica Oferuję do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 1 piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł43,23 m² 99,47 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zupełnie nowy, pierwszy raz wynajmowany 2-pokojowy apartament o powierzchni 43,23 m , położony na 6. piętrze prestiżowej inwestycji Upper House przy ul. Walońskiej 10 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł60,21 m² 13 286,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Drewniana podłoga i ramy okienne to fundament tej wyjątkowej przestrzeni. Naturalne materiały budują aurę skandynawskiego spokoju w każdym z dwóch pokoi. To tutaj miejski zgiełk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 711 zł34,53 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończone pod klucz, nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w nowej inwestycji zlokalizowanej na osiedlu Gaj w Wrocław. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

492 000 zł33,36 m² 14 748,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty Jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż wykończony apartament 2-pokojowy, położony na piątym piętrze nowoczesnej inwestycji na Muchoborze Małym. Lokal przygotowany pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł35,48 m² 12 373,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,48 m2, położone na parterze nowoczesnego kameralnego 3 piętrowego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Inwestycja jest w trakcie budowy,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł36 m² 16 527,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na cenionym osiedlu Południk 17 we Wrocławiu. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako pewna inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie położone w cichej, zielonej i świetnie skomunikowanej części Wrocławia Tarnogaj (ul. Nyska). Lokal jest w pełni rozkładowy i ma bardzo duży potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

578 999 zł51,90 m² 11 156,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

hit / 2 pok / pilczyce / odnowione Mieszkanie położone na 4 piętrze z 10, wśród zieleni, obok stawu i stadionu Tarczyński Wrocław. Dwa nieprzechodnie pokoje, ok. 18 i 14 m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł34,80 m² 12 931,03 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem, i przynależną piwnicą. Całość składa się z salonu 17,5m z aneksem kuchennym i dużym 3,8m balkonem, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł49 m² 16 326,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Słoneczne i funkcjonalne 2 - pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 49 m położone przy ul. Brzeskiej we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

651 400 zł40,46 m² 16 099,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem | ul. Działkowa, gaj, wrocław | gotowe do odbioru szczegóły: cena: 651 400 zł Powierzchnia: 40,46 m Balkon: 5,62 m Piętro: 2 z 4 Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł53 m² 12 169,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Nieruchomość znajduje się w kameralnym, dwupiętrowym budynku z 2004 r na Karłowicach w pobliżu szpitala - w zielonej okolicy oraz w odległości około 10 minut samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

669 999 zł48,90 m² 13 701,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

lux / lipa piotrowska / 2 pok / garaż. gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,24m2 z oddzielną kuchnią, z dużym balkonem, miejscem w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

522 537 zł37,64 m² 13 882,49 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera | 0% pcc | Bez Prowizji gotowe w grudniu 2 - pokojowy lokal inwestycyjny z funkcją mieszkalną Zadzwoń do mnie nawet po 18 | Posiadam oferty w całym Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł41,78 m² 16 730,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie premium | Jagodno | ul. Drabika | 41,72 m | garaż | winda Jeśli szukasz dopracowanego w każdym detalu mieszkania, które łączy nowoczesny design,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49,78 m² 16 050,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: maciej Suwała tel.   Nr. Licencji pfrn 28424 Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 z balkonem i miejscem postojowym, położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

704 338 zł42,43 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,19 m2(identyfikator mieszkania A1/5) w samym sercu miasta. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym:.