dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 036 ogłoszeń

820 000 zł67 m² 12 238,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia: od zaraz Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m , położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł56 m² 11 607,14 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowiec inwestycyjny lub mieszkanie dla rodziny! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56 m2, usytuowane na trzecim piętrze siedmiopiętrowego budynku mieszkalnego z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 530 zł52 m² 87,12 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia nowego, stylowo wykończonego mieszkania o powierzchni 52 m , zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji z 2025 roku przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

661 000 zł48,23 m² 13 705,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż w pełni wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,23 m , położone na wysokim parterze w budynku z lat 70. przy ul. Zielonogórskiej. Lokal dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

645 325 zł51 m² 12 653,43 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje cztery kąty we Wrocławiu! Doskonała oferta! Bez prowizji i podatku pcc W ofercie różne powierzchnie mieszkań Ergonomiczne układy mieszkań z możliwością wprowadzenia zmian.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 130 zł53,98 m² 12 099,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rozkładowe, 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 63 mkw z balkonem położone w dzielnicy Krzyki - Gaj przy ul. Orzechowej. Pokój dzienny ma pow. 20 mkw z wyjściem na duży balkon, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

1 019 000 zł59,18 m² 17 218,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: wioletta Grzesiak Nr Licencji pfrn 22583 tel.   Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie znajdujące się na znanym osiedlu z pełną infrastrukturą Browary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 280 000 zł59,95 m² 21 351 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version below Miasto Marina, ul. Na Grobli | III piętro | nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł69 m² 10 579,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

We speak English and French. Oferujemy do sprzedania rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie na ul. Mierniczej o powierzchni 69m2. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

539 010 zł59,89 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Miejsce, które miesza historię z nowoczesnością. Królewska ulica z duszą i niepowtarzalnym charakterem. Lokalizacja: ul. Bolesława Krzywoustego (vis a vis Biedronki) Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł62,34 m² 11 148,54 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie w dobrym stanie. Okna plastikowe bardzo dobre. W mieszkaniu znajdują się jeszcze meble, ale można je usunąć. Drzwi wejściowe wymienione. Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł49 m² 13 653,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje po generalnym remoncie | balkon | gotowe do zamieszkania | ul. Nowodworska Polecam na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 666 zł54,24 m² 13 102,26 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Poznaj wyjątkową ofertę w jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej zielonych części Wrocławia! Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,24 m , położone na 8.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł63,81 m² 10 484,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wrocław Psie Pole ul. Gorlicka nieruchomość: mieszkanie na ul. Gorlickiej na wrocławskim Psim Polu zlokalizowane jest na piątym piętrze w bloku z windą. Budynek powstał w 2009 roku;.

Szczegóły ogłoszenia

1 153 637 zł75,79 m² 15 221 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: krzysztof Dudek tel.   Nowe 3-pokojowe mieszkanie z 2019 roku, położone w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej. Wyposażone, gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 644 zł64,28 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł63,80 m² 9 373,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja mieszkanie dwupoziomowe do własnej adaptacji! Oferujmy do sprzedaży rozkładowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem. Na pierwszej kondygnacji mieszkania znajdują się; - osobna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł63 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne 1 kwietnia, 3-pokojowy apartament na Starym Mieście 63m2 centrum dostępny od zaraz, lokalizacja: stare Miasto to południowo-zachodnia część Wrocławia z idealnym dostępem do Rynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł64,56 m² 11 756,51 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena przed.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł62 m² 16 758,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w prestiżowej lokalizacji na znanym wrocławskim osiedlu Olimpia Port. Układ przestrzenny: salon z kuchnią: 34 m Pokój 1: 13.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł120,23 m² 10 604,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowe do zamieszkania, przestronne mieszkanie z tarasem i dużym poddaszem w prestiżowej części Ołtaszyna! Mam przyjemność zaprezentować unikalne mieszkanie, zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł58 m² 13 706,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie, balkon, 58 M2 ul. Jodłowicka Mieszkanie znajduje się przy ul. Jodłowickiej, w nowoczesnym osiedlu Słoneczne Stabłowice we Wrocławiu. Osiedle z licznymi udogodnieniami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 948 zł63,64 m² 14 266,94 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na Krzykach idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty: - 3 funkcjonalne pokoje - dwa balkony (zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

We speak ukrainian, russian, english and polish. Feel free to contact with us! Klucze w biurze Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie do wynajęcia w dzielnicy Gądów.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł73 m² 8 836 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73 m , położone w budynku z 2010 roku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł57 m² 12 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Ślężnej - w sąsiedztwie ul. Weigla, parku Skowroniego oraz Parku Południowego (krzyki). Nieruchomość znajduje się na wygodnym pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł65 m² 167,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 65 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł128,10 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 128,10 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku apartamnetowym na wrocławskim Ołtaszynie. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł58,92 m² 15 614,39 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na Starym Mieście -dla rodziny : wygodna przestrzeń z prywatną strefą dla dorastającego dziecka lub osoby starszej. -Dla inwestora: możliwość wynajmu dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł62 m² 15 951,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na parterze kameralnego, dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł50,02 m² 89,96 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: ewa Brzeźniakiewicz Tel:   ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta wyjątkowego mieszkania 3-pokojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł64 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z loggią ul. Braniborska 44, stare Miasto (szczepin) Na wynajem wyjątkowe, wyposażone mieszkanie położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Braniborskiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł62,10 m² 64,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,11m w kamienicy, na parterze, położonej w świetnej lokalizacji Wrocławia w pobliżu centrum! Wysoki.