dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Wrocław

2 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 272 ogłoszenia

689 900 zł36 m² 19 163,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, zlokalizowane obok ulicy Hubskiej, we Wrocławiu. Mieszkanie nowe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł27 m² 17 962,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka | Centrum Wrocławia | Klimatyzacja | Gotowiec inwestycyjny Wrocław, ul. Kilińskiego (śródmieście / Ołbin) Cena: 485 000 zł Powierzchnia: 27 m Najważniejsze atuty ścisłe centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kręta

Wrocław,dolnośląskie

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, umeblowane, częściowo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 55 m , położone przy ul. Krętej 26 we Wrocławiu, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

1 060 000 zł53,02 m² 19 992,46 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe, 53,02 m , kępa mieszczańska Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,02 m , zlokalizowane na 6. piętrze inwestycji River Point przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia loftowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł161,83 m² 7 724,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych części Wrocławia - na zielonym osiedlu Karłowice. Lokal o łącznej powierzchni 175,77 m został.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł56,40 m² 31 914,89 zł/m²

 

Piętro:31/49

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Jesteś w trakcie poszukiwania inwestycji, która pozwoli Ci cieszyć się zyskiem i komfortem jednocześnie? Ten apartament w kompleksie skytower jest dla Ciebie! Na sprzedaż Apartament na 31.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,30 m² 12 401,66 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3 m2, zlokalizowane przy ul. Wojrowickiej we Wrocławiu. Mieszkanie do remontu, co daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł71 m² 10 549,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż słoneczne, ciepłe i w pełni rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 mkw na Muchoborze Małym. Lokal mieści się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł28,70 m² 23 693,38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: klimatyczna kawalerka w samym sercu Wrocławia Ul. Jodłowa | 28,70 m | Rynek - 2 min pieszo | Kamienica z 2020 r. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł63 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne mieszkanie w klimatycznej kamienicy idealne do zamieszkania lub jako inwestycja Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł56,51 m² 63,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty Robert Kordowski tel.   Komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,51 m usytuowane w nowoczesnym budynku z 2015 roku położone w samym centrum. Z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

565 950 zł53,90 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,9m2 zlokalizowane na czwartym piętrze (bez windy) w spokojnej i zielonej części Wrocławia - osiedle Różanka, ul. Jugosłowiańska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowa kawalerka z balkonem o wysokim standardzie, zlokalizowana w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko ścisłego centrum - ul. Braniborska. Apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł19 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pokojowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej idealne dla singla. 19 m | IV piętro | winda - salon z aneksem - jasne, słoneczne - w pełni umeblowane -nowoczesna zabudowa -wyspa.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 zł43,57 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł36,76 m² 13 465,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż ustawne, kompaktowe mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach - przy ul. Daktylowej, o pow. 37m. Pokój z aneksem kuchennym, odrębna sypialnia, łazienka z wc. Ogromnym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł77,85 m² 7 694,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

!rezerwacja! Nieruchomość o powierzchni 77,85 m2, ul. Walecznych, okolice pl. Grunwaldzkiego. Możliwość podziału funkcjonalnie na dwa niezależne mieszkania - pod wynajem. Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

1 min. do Rynku! Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg. 3 min do Uniwersytetu Wrocławskiego, 9min Uniwersytet Przyrodniczy i Politechnika Wrocławska. Bardzo ładne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł70 m² 15 714,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Gaj | ostatnie piętro | 2 balkony | dwustronne | duże przeszklenia | wysokie sufity 3,20h | wysoki standard | komórka lokatorska | duży parking | spiżarnia Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na 10. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku i oferuje panoramiczny widok na miasto oraz Park Popowicki. Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł57,60 m² 15 260,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

[Pl i eng]   Na sprzedaż bardzo jasne i nowoczesne, klimatyzowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł38 m² 12 605,26 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg   . 1 km do Wrocławskiego Rynku. Bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe, w pełni rozkładowe, z oddzielną kuchnią z oknem. Za.

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł35,50 m² 12 676,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wrocław Szczepin ul. Inowrocławska nieruchomość: 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Inowrocławskiej. Znajduje się na 1. piętrze w bloku z wielkiej płyty, o łącznej powierzchni 35,5.

Szczegóły ogłoszenia

511 000 zł28,44 m² 17 967,65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz poezji, idź do biblioteki; jeśli szukasz pieniędzy, czytaj dalej. Większość ludzi uczy się na błędach, ale właściciel tego mieszkania woli liczyć zyski. Jako księgowy doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od zaraz promocja: wynajmij W maju za 2400 zł zamiast 2500 zł + opłaty 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , znajdujące się przy ul. Popowickiej. W spokojnym dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł63,11 m² 13 611 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,11 m2, położone na parterze zadbanego bloku przy ul. Komandorskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł46,50 m² 15 462,37 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne Huby Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,4 m , usytuowane na parterze (okna, rolety antywłamaniowe) w nowoczesnym i kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne wnętrze i duża loggia tworzą komfortową przestrzeń do codziennego życia w centrum miasta. Funkcjonalny układ oraz wyposażenie mieszkania odpowiadają potrzebom singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38,50 m² 12 727,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie z balkonem | wysoki parter | Osiedle Tęczowe Przytulne, funkcjonalne mieszkanie położone na wysokim parterze nad podziemnymi garażami, co zapewnia dodatkowy komfort i suchość. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł79,53 m² 15 717,34 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 79,54 m , zlokalizowanego w ścisłym centrum Wrocławia - przy ul. Ruskiej, tuż obok Placu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł31 m² 90,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków premium we Wrocławiu- bernardyńska 4. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł54,50 m² 13 119,27 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe mieszkanie w promocji. Gotowe do odbioru. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 54,5 m z balkonem, w zielonej i doskonale skomunikowanej części wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Ciche mieszkanie 3-pokojowe w nowszym budownictwie z 2003 na zamkniętym osiedlu na Krzykach - okolice ul. Klasztornej. Praktyczny rozkład - Wielkość mieszkania, to ok.54m2 w funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł74 m² 13 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, elegancko wykończone, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74m2. Nieruchomość składa się z jasnego, przestronnego salonu z wyposażoną kuchnią oraz dodatkowym miejscem -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 052 zł42,94 m² 14 998,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 3 piętrze nowo powstającego kompleksu mieszkaniowego w rozwijającej się części Szczepina. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł63 m² 10 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , usytuowane na 3/5 piętrze w Plombie z windą, zlokalizowane we Wrocławiu przy Parku Tołpy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł61,26 m² 20 062,03 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie kupujesz tylko nieruchomości w stanie deweloperskim. Obejmujesz pakiet większościowy w najbardziej pożądanym adresie 2026 roku. To terytorium o powierzchni 61 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł52,72 m² 16 122,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu w prestiżowej inwestycji Sienkiewicza Résidence. Wysokie Sufity! nieruchomość Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 544 zł56,56 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,29 m² 13 367,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia tuż przy Rynku! Atuty mieszkania: gotowe do wprowadzenia klimatyzacja oraz rolety przyciemniające wymienione instalacje:.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij