Serce 0 Ulubione

Mieszkania Wrocław Krzyki Grabiszyn

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Please for English scroll down Zamieszkaj na wrocławskich krzykach przy Parku Grabiszyńskim w mieszkaniu z tarasem Na wynajem komfortowe i stylowo wykończone 2 -pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

672 000 zł48,70 m² 13 798,77 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży przestronne trzypokojowe mieszkanie. Powierzchnia całkowita - 48,70 m2 - Mieszkanie jest w pełni wyposażone do zamieszkania, wszystkie sprzęty i meble pozostają w sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 417 zł58,03 m² 13 172,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,03 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł50,53 m² 11 062,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie położone na 1 piętrze odnowionej kamienicy z 1906 r. mieszczącej się przy ul. Sołtysowickiej. Mieszkanie jest przestronne, funkcjonalne i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł39 m² 75,64 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowy apartament z balkonem | 10. piętro | Garaż | Strefa spa Do wynajęcia elegancki apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji w ścisłym centrum Wrocławia, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kontakt: małgorzata Uliasz   . Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Najem okazjonalny. Wrocław, os. Gajowice, ul. Wróbla, przy parku. Możliwość wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł45,90 m² 17 973,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe, 45,9 m , balkon, nowe budownictwo, kurkowa, topowa lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,9 m2, zlokalizowane na 7. piętrze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł49,24 m² 101,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, 2 pokojowy apartament z pięknym widokiem. Całkowicie umeblowana i wyposażona 49,24m2 przestrzeń zagospodarowana na obszerny salon z aneksem kuchennym z widokiem na rzekę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł39,76 m² 18 360,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cybulskiego 20 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica w ścisłym centrum miasta, stworzona z myślą o osobach, które cenią lokalizację, detal i ponadczasowy styl. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł23 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyjątkową, w pełni umeblowaną kawalerkę o powierzchni 23 m , zlokalizowaną w samym sercu Wrocławia, przy ul. Rynek 52. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Pracy

Wrocław,dolnośląskie

235 000 zł27 m² 8 703,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży ładną kawalerkę o pow. 27 mkw. Mieszkanie po remoncie. Na podłogach położono deskę barlinecką. Kuchnia umeblowana i wyposażona w płytę elektryczną, zmywarkę,.