dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 247 ogłoszeń

6 500 zł75,23 m² 86,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny 3 pokojowy apartament przy ul. Walońskiej - Angel River. To oferta dla osób, które cenią wygodę, oraz piękne i funkcjonalne wnętrza. Mieszkanie dostępne od 01.04.2026 r.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne i ustawne mieszkanie przy ul. Opolskiej 15. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym bloku z windą, zbudowanym w 2013 roku. Składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,21 m² 12 196,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowe, bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 53,21 m , położone na wysokim parterze w kameralnym, dwupiętrowym budynku z 2007 roku przy ul. Żernickiej we.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł73,94 m² 12 036,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Po co marnować życie w korkach na drodze do Karpacza, skoro prawdziwe schronisko czeka na Karłowicach? To mieszkanie to bezkompromisowa odpowiedź na tęsknotę za surowością skał i zapachem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 200 zł68,90 m² 60,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy wysoki standard wykończenia z dostępem do prywatnej strefy rekreacyjnej? Zapraszamy do wynajmu apartamentu na prestiżowym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł59 m² 71,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 marca, 3-pokojowy apartament 59m2 przy pl. Jana Pawła II, lokalizacja: budynek znajduje się przy pl. Jana Pawła ll, 7 minut pieszo do Rynku. W pobliżu pełna infrastruktura oraz.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wrocław/śródmieście/ul. Drobnera Zaledwie dwa kroki do Rynku! Na sprzedaż niepowtarzalny apartament z widokiem na rzekę na najwyższym, czwartym piętrze w eleganckiej kamienicy na rogu Dubois.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł54,70 m² 11 883 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,7 m , położone na 2 piętrze w 11-piętrowym bloku z windą. Lokal został odświeżony i świeżo pomalowany,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł26,71 m² 14 414,08 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż kawalerka 26,71 m2 w stanie deweloperskim przy ul. Międzyleskiej. Mieszkanie odebrane, gotowe do wykończenia według własnego projektu. Lokalizacja: mieszkanie w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł47 m² 17 212,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Olimpia Port | 2 Pokoje | Klimatyzacja | Widok w stronę rzeki Numer oferty: 414/4186/oms Lokalizacja: wrocław, ul. Ameriga Vespucciego 44 Prezentujemy na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją w sercu Wrocławia - dostępne od czerwca. Możliwość wynajmu dla maksymalnie 2 osób. Idealne dla pary lub singla z potrzebą dodatkowej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

494 991 zł33,25 m² 14 886,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Apartament w sercu Wrocławia Rynek ul szewska rnb! Do sprzedaży apartament w sercu rynku Ul. Szewska nad Starą Rzeźnia Apartament po kapitalnym remoncie , nowa elektryka , hydraulika Parking na.

Szczegóły ogłoszenia

409 950 zł28 m² 14 641,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej i zielonej dzielnicy Wrocławia Krzyki. Mieszkanie powierzchnia: 28m liczba pokoi: 2 piętro: 2 Lokalizacja: krzyki to jedna z najchętniej wybieranych.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł63 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne 1 kwietnia, 3-pokojowy apartament na Starym Mieście 63m2 centrum dostępny od zaraz, lokalizacja: stare Miasto to południowo-zachodnia część Wrocławia z idealnym dostępem do Rynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł53 m² 14 905,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Aleja śliwowa osiedle maślice okolice stadionu miejskiego 3 pokoje balkon dużo miejsca na przechowywanie piętro 2/3 winda media miejskie miejsce postojowe W garażu podziemnym Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł80 m² 13 612,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż wyjątkowo komfortowe, klimatyzowane mieszkanie 3-pokojowe w zabudowie szeregowej, które łączy wysoki standard wykończenia z funkcjonalnym układem i prywatną.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł100 m² 140 zł/m²

 

Piętro:37

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przestronny, 3-pokojowy apartament w prestiżowym wieżowcu Sky Tower. Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł94,61 m² 12 155,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Tylko w naszym biurze! Koszty prowizji ponosi strona Sprzedająca. Na sprzedaż dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m2 przy ul. Pretficza na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł31 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Krzyki, przy ul. Krakowskiej 35 we Wrocławiu. Apartament z wydzieloną częścią sypialnianą o powierzchni 31 m2, położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł151,85 m² 17 774,12 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże balkony/ nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł46 m² 19 457 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Luksusuwy Apartament nad Rzeką | Centrum Wrocławia Nieograniczony dostęp do siłowni i spa | 15 minut spacerem do Rynku | Wyjątkowa propozycja dla osób ceniących prestiż, komfort oraz centralną.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł56 m² 11 946,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2 pokoje I Rozkład I Parter I Cisza I Komfort I Przestrzeń Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i od razu poczujesz, że to to miejsce ? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł50 m² 120 zł/m²

 

Piętro:17/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 2-pokojowy apartament z widokiem na Odrę Quorum, wrocław Centrum! Do wynajęcia elegancki apartament zlokalizowany na 17. piętrze prestiżowego budynku Quorum w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł41 m² 15 341,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 41,5 m | balkon | 3. piętro Na sprzedaż stylowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 41,5 m , zlokalizowane w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł114,25 m² 10 678,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 114 m2 położone w centrum Wrocławia przy ul. Piłsudskiego - kilka minut na pieszo od Dworca Głównego pkp, centrum Handlowego Renoma. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł44,89 m² 14 257,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Klimatyczne, mieszkanie z dużym potencjałem | Tarnogaj ul. Klimasa, monitorowane osiedle Lokum di Trevi. Na sprzedaż jasne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie, które daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł56 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone w sercu miasta, w zielonej dzielnicy Krzyki. Całe mieszkanie zostało wyposażone w meble i sprzęty których nie widać na.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł48 m² 13 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Sprzedam dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią. Pokoje są dość przestronne bo mają 14 i 17 metrów. Kuchnia ok 8 metrów, do tego ustawna łazienka. Wszystko gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

6 720 400 zł168,01 m² 40 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   licencja pfrn nr 28332 Prezentuję wyjątkowy apartament klasy premium, położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Wrocławia - na.

Szczegóły ogłoszenia

549 300 zł26,91 m² 20 412,49 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna kawalerka w centrum Wrocławia - idealna do zamieszkania lub pod inwestycję Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38,40 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, zupełnie nowe mieszkanie położone w nowoczesnym, kameralnym budynku przy ul. Waniliowej ( osiedle Nelle II ) Mieszkanie niezwykle funkcjonalne, przestronne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł53 m² 15 075,47 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż piękne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 4/6. piętrze w nowoczesnym budynku z 2013 roku (z windą) we Wrocławiu (krzyki Huby). Nieruchomość.