dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

7 000 zł53,67 m² 130,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, 2 pokojowy apartament z pięknym widokiem. Całkowicie umeblowana i wyposażona 53,67m2 przestrzeń zagospodarowana na obszerny salon z aneksem kuchennym z widokiem na rzekę,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł53,43 m² 11 042,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią, komórką lokatorską i balkonem - do remontu. Lokalizacja: wrocław, ul. Kamienna Świetna lokalizacja autobusy pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł130 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1943

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 130 m położone przy ul. Nowowiejskiej we Wrocławiu. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, doskonale sprawdzi się zarówno dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje na Szczepinie - ul. Szczepińska 18 | Pierwszy najem po odświeżeniu! Polecam na wynajem funkcjonalne i zadbane dwupokojowe mieszkanie przy ul. Szczepińskiej 18. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

719 000 zł62,11 m² 11 576,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Słoneczne 3 pokoje z tarasem 17m | Po odświeżeniu | Gotowe do wprowadzenia! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, jasne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 000 zł36 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Gotowe w 2027!/ 2 pokoje z tarasem na najwyższym piętrze/ Zielone osiedle/ Ogrzewanie miejskie/ Winda /dobrze Skomunikowane/ Okazja/ Tramwaj/ Balkon/ Garaż Posiadam w sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

879 999 zł102 m² 8 627,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Cena: 879 999 pln Powierzchnia: 102 m Piętro: 3/4 Lokalizacja: ul. Traugutta, wrocław Stan prawny: pełna własność Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł24,05 m² 14 345,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż kompaktowy, nowocześnie wykończony lokal o powierzchni 24,05 m , usytuowany przy ul. Bierutowskiej w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia, zapewniającej szybki.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł124 m² 112,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament usytuowany w centrum miasta. Całkowicie umeblowana i wyposażona 124 mkw przestrzeń została podzielona na kilka stref mieszkalnych, zapewniających komfort.

Szczegóły ogłoszenia

699 990 zł62,70 m² 11 164,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Widok na park / w otoczeniu zieleni / duża piwnica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Borek - dzielnica Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł49,24 m² 101,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, 2 pokojowy apartament z pięknym widokiem. Całkowicie umeblowana i wyposażona 49,24m2 przestrzeń zagospodarowana na obszerny salon z aneksem kuchennym z widokiem na rzekę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 774 zł78,22 m² 11 899,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Brak podatku 2% pcc oraz prowizji! Nowoczesne mieszkanie w zielonej części Wrocławia , stworzone z myślą o wygodnym życiu na co dzień. Kameralna zabudowa, funkcjonalny układ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł28 m² 15 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , zlokalizowana na Szczepinie w spokojnej, cichej okolicy, a jednocześnie bardzo blisko centrum miasta. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 125 zł42,81 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie do własnej aranżacji w spokojnej, zielonej części Żernik, w nowoczesnym kameralnym budynku, z doskonałym dostępem do terenów rekreacyjnych i pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł36 m² 14 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Kawalerka z dużym tarasem i widokiem na zieleń | Krzyki | 36 m Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki o powierzchni 36 m z dużym tarasem (ok 24m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Manganowa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

2 700 zł52 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , położone przy ul. Manganowej na wrocławskich Gajowicach. Lokal znajduje się na 4 piętrze nowoczesnego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł107,29 m² 18 641,06 zł/m²

 

Piętro:15/48

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż Apartament o powierzchni 107,3m2 w budynku Skytower z południową oraz północną ekspozycją. Wykończony z wysokiej jakości materiałów, gotowy do zamieszkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł61 m² 10 327,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, położone w dzielnicy Krzyki, na granicy Borka i Gaju. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł24 m² 17 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka po generalnym remoncie | klimatyzacja | sky tower | wrocław Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż / wynajem nowoczesną kawalerkę o powierzchni 24 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 000 zł37,07 m² 15 241,44 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m z loggią 3 m . Istnieje możliwość wydzielenia oddzielnej sypialni z oknem, wtedy powstanie mieszkanie dwupokojowe. Stan deweloperski, do.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł105 m² 8 380,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe z nyżą w świetnej lokalizacji, usytuowane na 1. piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy w sercu Nadodrza jednej.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł104 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, 3 pokojowy apartament z pięknym widokiem. Całkowicie umeblowana i wyposażona 104 mkw przestrzeń zagospodarowana na obszerny i niezwykle słoneczny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

14 000 zł132 m² 106,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajmu wyjątkowy, luksusowy apartament w stylu Old Money, położony w absolutnie topowej lokalizacji Wrocławia na sztucznej wyspie na rzece Odrze, zaledwie 500 metrów od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

894 000 zł79,66 m² 11 222,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż dochodowe mieszkanie inwestycyjne zlokalizowane na wrocławskich Hubach przy ul. Ślicznej jednej z najpewniejszych lokalizacji pod wynajem długoterminowy. Podstawowe informacje Cena: 894.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł61,51 m² 12 762,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie po wymianie instalacji elektrycznej | 3 pokoje | widok na zieleń Polecam na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 61,5 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł19,43 m² 21 873,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Inwestycyjna perła W centrum | Ogrzewanie Miejskie | 800m do pkp | Cisza i Design Szukasz nieruchomości, która pracuje na siebie od pierwszego dnia? A może potrzebujesz kompaktowego,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym | Wrocław, wojnów (psie Pole) Szukasz nowego, nigdy niezamieszkanego mieszkania w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł84,09 m² 14 258,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Luksusowo wykończone mieszkanie o powierzchni 84,09 m2 z tarasem 14 m2. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 317 zł53,20 m² 11 979,64 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc 2%! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone na parterze z dużym tarasem, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł124 m² 112,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament usytuowany w centrum miasta. Całkowicie umeblowana i wyposażona 124mkw przestrzeń została podzielona na kilka stref mieszkalnych, zapewniających komfort.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł54,46 m² 11 751,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja do 18.05.20206 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,46 m z komórka lokatorska 4,08 m - wykończone i umeblowane. Lokalizacja: wrocław, zakrzów, ul. Zatorska.

Szczegóły ogłoszenia

454 000 zł26,51 m² 17 125,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka z dużą łazienką i opcją wydzielenia zamkniętej sypialni. Duży balkon. Doradca klienta: jacek Mamiński nr lic. Pfrn 30802 tel.   Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł59,60 m² 12 567 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż | 3-pokojowe mieszkanie z pięknym tarasem | ul. Semaforowa Na sprzedaż 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie z tarasem, klimatyzacją, miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65,45 m² 10 679,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem we Wrocławiu Powierzchnia: 65,45 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 3 z 4 Lokalizacja: ul. Brązowa, wrocław Stan: do odświeżenia układ:.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest przestronne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Hubach, przy ul. Pięknej. Mieszkanie wg księgi wieczystej ma 39,1 m2, natomiast liczone po podłodze jest znacznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł48 m² 55,21 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki- południe Ilość pokoi:3 Metraż: 48 m2 Kuchnia: aneks Piętro:8 (winda ) Dodatkowe informacje: mieszkanie dostępne od 1 czerwca Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament na nowym osiedlu, ul. Krakowska Komfortowe, całkowicie nowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na terenie kameralnego osiedla Krakowskie Tarasy. Lokal nowocześnie wykończony,.

Szczegóły ogłoszenia

1 235 000 zł67 m² 18 432,84 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowe, narożne 3 pokoje z panoramicznym widokiem | Nowe Centrum Południowe | 67 m | 9. piętro Na sprzedaż eleganckie, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł45,65 m² 15 750,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz miejsca, które stanie się Twoim domem? Chcesz zainwestować w nieruchomość? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Herbsta

Karłowice-Różanka,Wrocław

694 000 zł48,75 m² 14 235,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,75 m , położone na 4. piętrze to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, świetną komunikację i wysoki standard. Mieszkanie.