dowolna

Mieszkania w centrum Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

3 995 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 995 ogłoszeń

1 442 520 zł80,14 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękne wysokie mieszkanie na I piętrze kamienicy w centrum miasta. 80,14m świeżo po remoncie! Wszystko nowe. Najwyższy standard. Media miejskie. Do wprowadzenia od zaraz! W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 304 zł38,91 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł81,18 m² 9 485,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wrocław Nadodrze ul. Łokietka Szukasz dużego mieszkania z balkonem? Zależy Ci na dobrej lokalizacji w centrum Wrocławia? Nie szukaj dalej! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

689 999 zł37,56 m² 18 370,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Apartament typu studio o powierzchni użytkowej 37.56m2, na 4 piętrze kameralnego apartamentowca z 2013 roku przy ul. Krawieckiej 8 (stare miasto/rynek) - inwestycja silence house. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament 2-pokojowy, ul. Gajowicka

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

730 000 zł38 m² 19 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż prywatne nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu o łącznej powierzchni użytkowej 37,6 m kw, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku mieszkalnym, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

606 900 zł40,46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szukasz balansu między miejskim życiem a naturą? Bulwar Mały Książę to kameralna inwestycja z 2020 roku, położona tuż przy zielonych płucach Wrocławia. Oferujemy słoneczne, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 608 zł52,03 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł65,18 m² 9 957,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia Plac Staszica Oferuję na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 65,18 m , położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64 m² 10 921,88 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje z balkonem | Gądów Mały | ul. Balonowa Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie przestrzeni, światła i wygody codziennego życia. To właśnie jedno z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 568 999 zł100,99 m² 15 536,18 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł61,90 m² 10 177,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,9 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Lwowskiej na wrocławskich Gajowicach Mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 155 zł33,81 m² 16 922,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,81 m , położone na 5 piętrze eleganckiego, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,18 m² 11 402,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o w pełni rozkładowym układzie, położone na wysokim parterze w ocieplonej kamienicy przy ul. Sportowej, w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

757 950 zł56 m² 13 534,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Możliwość wykończenia pod klucz w bezkonkurencyjnej cenie - zadzwoń w sprawie szczegółów. Gotowe mieszkanie, szybki dojazd do centrum, sklepy, przedszkola, szkoły oraz tereny zielone tuż.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł64,40 m² 12 717,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Rozkładowe mieszkanie przy samym Kampusie Wyłączny Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel.   Układ pomieszczeń: - pokój 1 - 23 m2 - Pokój 2 - 12 m2 - Pokój 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł39,76 m² 18 360,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Cybulskiego 20 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica w ścisłym centrum miasta, stworzona z myślą o osobach, które cenią lokalizację, detal i ponadczasowy styl. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł55,80 m² 16 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,8 m2 z balkonem znajdujące się w ścisłym centrum Miasta! (100 metrów od Hali Targowej oraz Bulwaru Dunikowskiego). Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 782 zł61,40 m² 10 631,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 61,40 m usytuowane na 2 piętrze. Opis mieszkania: w przedpokoju miejsce na szafę.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł42,70 m² 13 793,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokojowe mieszkanie przy ul. Agrestowej, ołtaszyn Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania, które położone jest przy ulicy Agrestowej, w sercu wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł80 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Do wynajęcia oferujemy wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni ok. 80 m, położony w samym sercu Wrocławia przy.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł55,24 m² 10 119,48 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie własnościowe o powierzchni 55,24 m z piwnicą 4,80 m wpisaną do księgi wieczystej. Pierwsze piętro, 11-piętrowy blok z windą. Księga wieczysta bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 166 077 zł75,23 m² 15 500,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,24 m z dużym ogrodem ok. 95 m , położone w nowej inwestycji przy ul. Daktylowej. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

824 000 zł57 m² 14 456,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Super rejon genialne pod inwestycje , do zamieszkania Gotowe 3 pokoje | Balkon i taras | Świetna lokalizacja Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 524 zł52,42 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z balkonem w bloku z windą na Żernikach dzielnica Fabryczna we Wrocławiu w okolicy ulicy Starachowickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł79,54 m² 15 086,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 79,54 m zlokalizowane przy ul. Ruskiej w samym centrum Wrocławia, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł78,50 m² 9 414,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

4-pokojowe mieszkanie o metrażu 78,5 m2, w bloku z windą na osiedlu Różanka! Różanka to dobrze rozwinięte osiedle Wrocławia z bogatą ofertą usługową oraz dostępem licznych.

Szczegóły ogłoszenia

928 800 zł36 m² 25 800 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gotowiec inwestycyjny | najemca | ścisłe centrum wrocławia | odra tower oferta dla inwestora - mieszkanie generujące dochód od pierwszego dnia Na sprzedaż w pełni funkcjonujący produkt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 686 zł54,41 m² 8 319,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania, z rozwiniętą infrastrukturą w pobliżu i wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł71 m² 11 056,34 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym, położonego przy ul. Przyjaźni na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł22,30 m² 9 865,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 22,3 m2, usytuowanego na Brochowie. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł29,83 m² 20 080,46 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Polecam! Mieszkanie 1 pokojowe w centrum Wrocławia - 1,5 km od płyty Rynku - apartamentowiec z 2012 roku przy rzece! Wyłącznie w biurze sdp nieruchomości Opiekun Oferty Szymon Mazur 602.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 799 zł57 m² 66,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 456 zł34,59 m² 13 890,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | Stan deweloperski | Kameralna zabudowa | Duże ogrody Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65 m² 10 753,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Ciche mieszkanie 3-pokojowe dwustronne w pełni rozkładowe w niskim, zadbanym budynku z centralnym ogrzewaniem na zamkniętym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowane, 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Białowieskiej w inwestycji Port Popowice. Mieszkanie mieści się na II piętrze w budynku z 2021 roku, posiada windę. Na.