dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 058 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 058 ogłoszeń

Rynek pierwotny

2 104 160 zł78,26 m² 26 886,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudową Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł90,87 m² 8 693,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   Idealne mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 90,87 m , w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54,10 m² 49,91 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   Mieszkanie o powierzchni 54,1 m2 z balkonem, położone jest na 9 piętrze, w 11-piętrowym budynku na Popowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł34 m² 15 588,24 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

***tylko W sdp nieruchomości*** opiekun oferty: magdalena Borońska Tel:   Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki z oddzielną kuchnią, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

899 000 zł61,40 m² 14 641,69 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł51,33 m² 15 956 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

ul. Ruczajowa, maślice Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Nowoczesne, śliczne, w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 51,33 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł52,01 m² 14 420,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: kamil Swatowski tel.   Tylko w sdp Nieruchomości! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie przy ul. Krynickiej to lokalizacja, w której wszystko masz pod ręką. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł77,72 m² 8 106,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne i dwustronne (wystawa wschód-zachód) mieszkanie 2-pokojowe z osobną i widną kuchnią, garderobą, łazienką z wc, o powierzchni 77.72m2 (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 875 zł48 m² 12 580,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje nowe, komfortowe życie czeka na Ciebie na wrocławskim Poświętnem! Odkryj nowoczesny, pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, zaprojektowany z myślą o funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł52,60 m² 11 406,84 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 52,6 m2, położonego przy ul. Jedności Narodowej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł48 m² 14 581,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Stylowe mieszkanie W odnowionej kamienicy wrocław, śródmieście (nadodrze) Na sprzedaż eleganckie, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 129 zł38,31 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,31 m , położone na 1. piętrze nowej inwestycji - w sercu zielonego i świetnie skomunikowanego Grabiszyna. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł33,26 m² 21 347 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 33,26 m2, zlokalizowane przy ul. Braniborskiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako pewna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł29 m² 12 758,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Ciche mieszkanie 29 M2 +komórka lokatorska na poziomie 0. Umeblowane i wyposażone ,gotowe do wprowadzenia. Ogrzewanie elektryczne+ kominek Okna od podwórka ,mieszkanie ciche. Idealne na wynajem lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 999 zł46,65 m² 16 698,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam doskonałe mieszkanie na pięknej inwestycji na wrocławskich Sołtysowicach. Atuty lokalizacji: - dobra komunikacja - linie autobusowe (pod budynkiem) - dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł49,91 m² 17 030,66 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,91 m , położone na nowoczesnym osiedlu Port Popowice przy ul. Białowieskiej 121 we Wrocław. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł92 m² 9 119,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jest duże trzypokojowe i dwustronne 92 m2 mieszkanie w kamienicy blisko Rynku. W mieszkaniu wymienione są piony instalacji wodnej i kanalizacyjnej oraz okna na plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł40,15 m² 18 430,88 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż stylowo urządzone mieszkanie dwupokojowe na Starym Mieście przy ul. Tęczowej. Do nieruchomości przynależy miejsce postojowe naziemne przed budynkiem. Mieszkanie nieprzerwalnie wynajmowane od.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł23,50 m² 16 978,72 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek   ##### mieszkanie 1 pokojowe, osobna jasna kuchnia, duży balkon, ogrzewanie miejskie, rewelacyjna komunikacja I infrastruktura Polecam Państwu do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 542 zł66,11 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

745 800 zł41 m² 18 190,24 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł34 m² 19 853 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż w pełni wykończony i umeblowany loft o pow. 34 m2, położony przy ul. Powstańców Śląskich - naprzeciwko Sky Tower. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł63,18 m² 10 430,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Trzypokojowe, słoneczne, ustawne mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem 43m2, osobną kuchnią! Mieszkanie idealne jako pierwsze lokum dla par, rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł54 m² 14 056 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

ul. Arbuzowa, wrocław - stabłowice Nowoczesne, w wysokim standardzie, bardzo gustownie urządzone trzypokojowe mieszkanie o pow. 54 m z tarasem w budynku z 2016 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł30,61 m² 22 835,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe wykończone mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki stylowe I eleganckie wnętrze dostęp do komunikacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł122 m² 16 385,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż wyjątkowy dwupoziomowy, 4-pokojowy apartament w sercu Ołtaszyna o powierzchni mieszkalnej 122m2 + zamknięty garaż 37m2 w zamkniętej inwestycji Apartamenty Szafera. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

875 010 zł89,51 m² 9 775,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Opiekun oferty: barbara Bober   *klucze w biurze* 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 89,15 m2 w Kamienicy z 1908 roku, położony w centrum miasta. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 288 000 zł111 m² 11 603,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż unikatowe mieszkanie czteropokojowe położone w przedwojennej kamienicy, w jednej z najpiękniejszych wrocławskich lokalizacji, w sercu wrocławskich Krzyków (ul. Wandy);.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 135 zł36,50 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez Prowizji bez pcc! Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m , położone na parterze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 927 zł61,72 m² 11 794,02 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,72 m , położone na 1 piętrze eleganckiego, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł34,10 m² 16 422,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończone w podwyższonym standardzie, funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i miejscem postojowym naziemnym. Oferta wyłącznie w naszym biurze.