dowolna

Mieszkania Wrocław – oferty mieszkań na Dolnym Śląsku

6 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 167 ogłoszeń

710 000 zł33,26 m² 21 346,96 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: monika Krzysiek Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, jasnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 33,26.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł14 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż miejsca postojowe w budynku Angel River na poziomie -1 Dogodna lokalizacja w sercu miasta. Zapraszam do kontaktu! tel:   Parking spaces for sale in the Angel River building on.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł65 m² 11 538,46 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta na Wyłączność, nie szukaj dalej. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 65 m , usytuowanego na Przedmieściu Oławskim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł45,85 m² 13 936,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam Was do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, funkcjonalnie urządzonego mieszkania z balkonem na terenach nadodrzańskich. Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 950 zł50 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam przytulne mieszkanie położone między dwoma parkami na wrocławskim Borku w zadbanej i odrestaurowanej kamienicy. Lokalizacja: ul. Al. Jaworowa 39 Ilość pokoi: 2 Metraż: 50.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł59,16 m² 11 494,25 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 59 M2 na reja (centrum) - okazja! Biuro Nieruchomości team4home ma przyjemność zaprezentować przestronne, dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie , zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 880 zł49,68 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie aż trójstronne o powierzchni 49,68m2 jedyne na inwestycji z ogrodem o pow. około 100m2, jedyne mieszkanie z oddzielnym od klatki schodowej oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł39,10 m² 12 148,34 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż wygodne, w pełnym rozkładzie mieszkanie - 2 osobne pokoje z osobną jasną kuchnią, o powierzchni 39,1 m2. Znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania w nietypowym budynku. Renowacja starego Folwarku! Mieszkanie posiada wielką przestrzeń, bez problemu można wydzielić sypialnię. Brak prowizji! brak.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł36,88 m² 17 326,46 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / duży balkon doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł26,61 m² 17 775,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WE also speak english - feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Przedstawiamy wyjątkową inwestycję o kameralnym charakterze, położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł65,90 m² 12 124 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mam na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i klimatyczne mieszkanie położone na wrocławskim Muchoborze Wielkim. Budynek z 2001 roku! We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 887 zł38,66 m² 15 129 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament inwestycyjny, wykończony, z najemcą w środku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Inwestycja jest ukończona, do odbioru ostatnie ukończone apartamenty z najemcą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia klimatyczne mieszkanie położone w sercu Wrocławia - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł61,40 m² 14 641,69 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

582 000 zł59,50 m² 9 781,51 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje | rozkład | centrum | ul. Kniaziewicza Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 57,5 m , zlokalizowane w śródmiejskiej części Wrocławia - Przedmieście Oławskie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł48 m² 19 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław / Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł76 m² 14 473,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie wykończone w standardzie premium | 75,29 m | 2 pokoje | balkon | taras na dachu | ulica Kominiarska we Wrocławiu | miejsce postojowe naziemne pod zadaszeniem | komórka lokatorska Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

758 228 zł57,87 m² 13 102,26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 432 zł36,98 m² 15 993,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,98m2(identyfikator mieszkania kr6/b/1/3) w doskonałej lokalizacji, z możliwością harmonogramu płatności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł54 m² 16 259,71 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rodzinne mieszkanie z widokiem na miasto 3 pokoje, 54,06 m , ul. Gnieźnieńska Porto to wyjątkowa inwestycja w sercu Wrocławia połączenie nowoczesnej architektury, zielonej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł67,65 m² 10 702,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem. Opiekun oferty: mariusz Lesicki tel.   wyłącznie W sdp nieruchomości Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio | Plac Bema - ul. Poniatowskiego | Nowe osiedle | Dostępne od już Numer oferty w biurze: 5639/4186/omw budynek I osiedle - ul. Księcia Józefa Poniatowskiego | Lokum Vena (2019) Piętro 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 000 zł66,01 m² 11 846,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: racławicka 111 / Grabiszynek Ilość pokoi: 2 Metraż: 37 m Kuchnia: aneks Piętro: 2/4, budynek z windą, informacje dodatkowe: wysoki standard, pierwszy najem, miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

oferta na wyłączność wyjątkowo zadbany, funkcjonalny, w pełni wyposażony apartament, 2-pokoje, 48M2, ip, atrakcyjnie urządzony taras O powierzchni ok. 50m2 Doskonała lokalizacja - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 003 zł44,02 m² 13 266,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 44,02m z balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu -.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł60,40 m² 9 933,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią, zlokalizowane przy ul. Zemskiej we Wrocławiu. Nieruchomość idealna dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł69,20 m² 12 269 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Rynek pierwotny - bez pcc i prowizji Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,20 m2, znajdujące się 4 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej przy ulicy Odolanowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

661 000 zł49,50 m² 13 353,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3-pokojowe | 49,5 m | nowe budownictwo | parter | winda Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni ok. 49,5 m , zlokalizowany na parterze w budynku wielorodzinnym z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie (37 m2) w bloku przy ul. Wyszyńskiego (ołbin - Śródmieście). Mieszkanie: - 2 oddzielne pokoje - w pełni wyposażona kuchnia - łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł44,01 m² 9 997,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia - w pobliżu Placu Grunwaldzkiego, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 17 m , położona w nowym budynku w dobrze skomunikowanej części miasta. Mieszkanie wykończone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł53,60 m² 11 735,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie położone w sercu prestiżowej, zielonej dzielnicy Wrocławia- karłowice przy ulicy Boya Żeleńskiego 28. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł19,83 m² 17 650,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Wyjątkowa kawalerka z antresolą, z widokiem na ogród. Po drugiej stronie ulicy znajduje się Stacja Kolejowa "pracze Odrzańskie". Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj od zaraz w rozkładowym mieszkaniu 2 pokojowym z balkonem w centrum miasta! lokalizacja: nadodrze - ulica Jedności Narodowej *mieszkanie jest po kapitalnym remoncie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 054 534 zł70,16 m² 15 030,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Stylowy apartament w Browarach Wrocławskich - nowoczesność i prestiż! Lokalizacja: ul. Jedności Narodowej, wrocław Piętro: 2/5 Metraż: 70,16m2 Odbiór: IV kwartał 2026 Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 295 000 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum przestronne apartamenty dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej ogólnodostepny taras na dachu Nowoczesny apartamentowiec położony blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sanocka

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł33 m² 14 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy, ładne, zadbane mieszkanie w doskonałej lokalizacji, ul. Sanocka Krzyki, okolice Uniwersytetu Ekonomicznego, centrum Handlowego Wroclavia, dworzec pkp, pks, centrum Handlowego Arena, aquapark;.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł45,19 m² 11 484,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż - tylko u nas! podstawowe informacje: - 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 45,19 m2 - bardzo jasne, dwustronne mieszkanie - ulica Gajowicka tuż przy przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 099 000 zł170,32 m² 12 323,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Południe Wrocławia Ołtaszyn Nefrytowa Treeplan Residence Cztery dwulokalowe wille miejskie na zamkniętym kameralnym osiedlu. Ekskluzywny i unikalny wygląd domów z wykorzystaniem dachówek.