dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 103 ogłoszenia

799 900 zł54 m² 14 812,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Cena: 799 900 pln Lokalizacja: okolice ul. Żelaznej, grabiszyn Wrocław Powierzchnia: 54 m Piętro: 2/4 Najważniejsze atuty: - wysoki standard wykończenia; mieszkanie gotowe do wprowadzenia - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 610 zł47,45 m² 11 814,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu pięknego mieszkania dwupoziomowego w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Rozkładowe mieszkanie przy samym Kampusie Wyłączny Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel.   Układ pomieszczeń: - pokój 1 - 23 m2 - Pokój 2 - 12 m2 - Pokój 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł58 m² 11 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Home&invest Oddział Wrocław 4 pokoje | 57,7 m | loggia | winda | inwestycyjne | Wrocław, ul. Buska (boczna Hallera) Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,7 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 349 000 zł138,25 m² 9 757,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Nowy gotowy dom | 0% pcc | 0% prowizji Na sprzedaż segment środkowy w podwyższonym standardzie, idealny dla par i rodzin poszukujących komfortu, przestrzeni i nowoczesnych rozwiązań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 221 066 zł123,34 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 123,34 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 010 000 zł83,94 m² 23 945,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż pakiet 3 apartamentów typu studio, każde z balkonem. Mieszkania zlokalizowane w prestiżowym budynku ovo przy ulicy Podwale 82. Nieruchomości wykończone i umeblowane w tym.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł61 m² 12 081,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż - nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 4-pokojowe | Wrocław, ul. Lubomierska | 61 m Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł71,44 m² 10 918,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralna, butikowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie Na sprzedaż wygodne mieszkanie, trzypokojowe plus antresola o powierzchni 71,44 m , położone na 2. piętrze inwestycja gotowa Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł129,25 m² 9 671,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal znajduje się w samym sercu korytarza medycznego przy ul. Karola Miarki, z dużymi witrynami Śródmieście Wrocławia Powierzchnia: 129,25 m Parter - poziom 0 - Wrocław ul. Karola.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 573 424 zł140,63 m² 18 299,25 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 109 500 zł79,25 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł510 m² 5 784 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 510,82 m , położony na ogrodzonej działce 899 m we Wrocławiu. Budynek łączy część usługowo-produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł32,44 m² 16 615,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi balkonami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł400 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam na sprzedaż nowoczesny ( wybudowany w 2014 roku ) Hostel we Wrocławiu na działce o pow. 700 m2. W skład obiektu wchodzą dwa nowo wybudowane budynki o łącznej pow. około 400.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 637 zł65,53 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Jedyna taka oferta na rynku! Ekskluzywy apartament w inwestycji Upper House! Otoczenie inwestycji: mieszkanie przy ul. Walońskiej to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł61,70 m² 8 752,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie, które zarabia albo staje się Twoim domem. Dwa duże pokoje, gdzie obecnie jeden został podzielony na dwa mniejsze. Mieszkanie niestandardowe z swoim rozkładzie przeznaczone dla konesera.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia | Nowa adaptacja poddasza | ul. Kołłątaja Szukasz mieszkania w centrum Wrocławia, które łączy klimat przedwojennej kamienicy z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł460 m² 10 760,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Luksusowa nieruchomość Z prywatną strefą wellness I bajkowym ogrodem W sercu wrocławskiego ołtaszyna 40-letni starodrzew | Inteligentne rozwiązania / Basen i spa | Sala fitness |.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł61 530 m² 81,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjne działki z potencjałem, zaledwie 6 km od Mostu Milenijnego. Działki o powierzchni 61.530 mkw. z jeziorem o powierzchni ok 4800 mkw. Teren płaski, wyrównany, po zakończonej.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta bez prowizji dostępne tylko U nas Polecamy do sprzedania wygodne jasne mieszkanie 3-pokojowe w dużym balkonem. Lokalizacja Nieruchomość położona na 3 pietrze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł121 m² 45 454,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przepiękny Penthouse w ovo Wrocław to wyjątkowa oferta dla najbardziej wymagających klientów. Obok niesamowitych widoków na panoramę Wrocławia, penthouse wyróżniają się spośród.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł111,50 m² 6 215,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne mieszkanie z duszą w Leśnicy 111,5 m | Po remoncie | Garaż | Spokój i zieleń ważna informacja! Mieszkanie mogą nabyć również obywatele Ukrainy pełna możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł292,90 m² 15 329,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 225 m²

Piękny, tani w utrzymaniu dom z widokiem na las, o powierzchni ponad 300 mkw. i działce ponad 5200 mkw. Idealny dla ludzi szukających spokoju, starych drzew, a także na siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 340 zł81,24 m² 9 827 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupoziomowy apartament z poddaszem do własnej aranżacji. Ten dwupoziomowy apartament to propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowe mieszkanie. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

424 900 zł24 m² 17 704,17 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 24m2, po generalnym remoncie- wszystkie meble i sprzęty nowe. W pełni wyposażone (klimatyzacja, zmywarka, tv, płyta.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł58 m² 12 051,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Docenisz prywatność, kameralną zabudowę w okolicy i pełny dostęp do pełnej infrastruktury? Na sprzedaż wyjątkowo jasne, dwustronne mieszkanie (58 m ) przy ul. Dubrownickiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

1 060 000 zł91 m² 11 648,35 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowy apartament przy parku grabiszyńskim! Z otwartą przestrzenią umożliwiającą wydzielenie 3 niezależnych lokali mieszkalnych. Zaledwie 6 km od Starego Miasta. Idealny wybór zarówno na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł195 m² 11 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:735 m²

Opiekun nieruchomości: arletta Betker tel.   Dom wolnostojący z widokiem na Odrę, położony w cichej i zielonej części Wrocławia- karłowice Dom położony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

640 338 zł52,06 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie 3 pokoje z własnym ogródkiem w tej inwestycji! Nowa inwestycja na wrocławskich Żernikach, otoczona zielenią. Idealna propozycja dla rodziny szukającej komfortu, spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 897 111 zł265,79 m² 10 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 265,79 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Pokój - Pom. gospodarcze -.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł69,79 m² 10 747 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowy apartament z klimatem, gotowy do zamieszkania - narożne, słoneczne mieszkanie z balkonem, klimatyzacją i komórką lokatorską - ul. Kosmonautów 212, wrocław. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

326 000 zł36,30 m² 8 980,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jasne 2 pokojowe mieszkanie 36 m na Księżu Małym - idealne pod inwestycję, na Flipa lub własną aranżację! Oferta na wyłączność! Mieszkanie do kapitalnego remontu. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł180 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

*** osiedle karłowice *** *** 6 pokoi *** *** 2 łazienki *** *** osobna kawalerka W piwnicy *** *** garaż dwustanowiskowy*** *** mały strych *** *** piwnica *** *** kawalerka W przyziemiu ***.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł100 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1926

Pl. Katedralny 11 12 | Ostrów Tumski | 99,76 m | parking za szlabanem | 5 pokoi | unikalna lokalizacja To jest adres, który praktycznie nie występuje w sprzedaży. Pl. Katedralny serce Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł150 m² 12 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Marzysz o własnym, wyjątkowym domu w prestiżowej okolicy Wrocławia? Oto oferta, która nie pozostawia wątpliwości. Przedstawiamy Państwu dom w zabudowie szeregowej z 2015 roku, we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 500 zł52 m² 13 451,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Możliwość wykończenia pod klucz w bezkonkurencyjnej cenie - zadzwoń w sprawie szczegółów. Gotowe mieszkanie, szybki dojazd do centrum, sklepy, przedszkola, szkoły oraz tereny zielone tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 879 zł46,72 m² 16 499,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: doskonała lokalizacja, kameralny charakter, elegancka forma architektoniczna - Niewiele jest takich miejsc we Wrocławiu! Doskonale skomunikowane z innymi wrocławskimi osiedlami,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w Wrocław, w dzielnicy Stabłowice. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2013 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł65,78 m² 13 986,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe mieszkanie na Krzykach ul. Krzycka | miejsce postojowe | klimatyzacja | Na sprzedaż dwustronne, atrakcyjne, starannie zaprojektowane mieszkanie o nowoczesnym charakterze, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 163 zł50,04 m² 13 832,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027