dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 089 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 089 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

2 400 000 zł103 m² 23 380,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

For english - please scroll down Na sprzedaż 3 pokojowy apartament (102,65m2) zlokalizowany na ostatnim piętrze budynku Angel City, ul. Walońska, z panoramicznym widokiem na miasto. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 440 000 zł68 m² 21 176,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Unikatowy lokal użytkowy W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

797 554 zł71 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dodatkowe dwa pokoje doskonale sprawdzą się jako pokoje dziecięce lub gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

759 000 zł52 m² 14 506,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam do sprzedazy mieszkanie 2 pokojowe , w budynku z 2015r na Osiedlu Da Vinci. Nieruchomośc o powierzchni 52,3m2 składa się z: kuchni częciowo dodzielonej od salonu salonu sypialni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 025 000 zł118 m² 8 668,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w Październiku 2024 Dwupoziomowe mieszkanie z tarasem W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

589 000 zł48 m² 12 270,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym i komórką lokatorską na Psim Polu Polecam na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o metrażu 48 m2 na wrocławskim Psim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

1 139 226 zł101 m² 11 294 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: dział deweloperski sdp nieruchomości Na sprzedaż 4 pokoje w nowej inwestycji na Starym Mieście Otoczenie nieruchomości: inwestycja położona jest przy terenach rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

669 000 zł64 m² 10 502,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 70400 zł! Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

494 960 zł44 m² 11 172,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Жилой комплекс Sady nad Zieloną we Wrocławiu przy ulicę Blizanowicka. Покупка квартир Жилой комплекс располагается в тихом и спокойном.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

757 369 zł75 m² 10 140 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Polecam 3 pokojowe mieszkanie z dużym salonem oraz z dwoma balkonami, mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu. Stan deweloperski. Oddane do użytku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

453 211 zł32 m² 14 088 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Kawalerka ze wszystkim, co potrzebne! Układ pomieszczeń: - pokój dzienny z przedpokojem 20,34 m2 - Łazienka z wc 5,05 m2 - Kuchnia 6,80 m2 - Balkon ok. 4,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

641 504 zł69 m² 9 297,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

711 828 zł60 m² 11 923,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-06 Dwustronne narożne mieszkanie. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Okulickiego

Zakrzów,Wrocław

290 000 zł23 m² 12 831,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 22,6 m2. Mieszkanie położone na 4 p., ciepłe i jasne, ekspozycja okien na zachód. Blok z lat osiemdziesiątych po wykonanej kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dawida

Huby,Wrocław

689 000 zł38 m² 17 980,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Centrum miasta | 2 pokoje | 2014 | taras | klimatyzacja Lokalizacja: ul. Dawida Rok budowy 2014 r. Ilość pokoi: 2 Metraż: 38,32 m2 Piętro: parter/6 Cena 689 000zł Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rychtalska

Kleczków,Wrocław

1 099 000 zł73 m² 15 054,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Piękne dwupoziomowe mieszkanie w nowym budownictwie. Wykończone z wysokiej jakości materiałów wg indywidualnego projektu. Na 1 poziomie znajduje się klimatyzowany salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kozia

Maślice,Wrocław

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 46m2, znajdującą się na zielonych Maślicach. Mieszkanie znajduje się na cichym osiedlu, przy ul. Koziej. Mieszkanie narożne jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Księże Małe,Wrocław

823 200 zł84 m² 9 811,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokoje / 83 M / funkcjonalny rozkład / wokół dużo terenów zielonych / tramwaj / idealne dla rodzin Z dziećmi bez pcc! bez prowizji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4 - pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buraczana

Krzyki,Wrocław

599 000 zł39 m² 15 359 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - w wysokim standardzie wykończenia, o powierzchni 38,87m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze 3-piętrowego, nowego bloku (2020r) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krotoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

409 000 zł41 m² 9 975,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Popowice/osobowice/krotoszyńska/2 pok/do remontu Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow.41m2 mieszczące się na 1-szym piętrze domu wielorodzinnego przy ul.Krotoszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Żelazna

Grabiszyn,Wrocław

399 000 zł26 m² 15 275,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w niskim bloku na wysokim parterze o powierzchni 26,12m2. Atrakcyjna lokalizacja pod inwestycje i dla siebie. Dobry dojazd w każde miejsce we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

737 060 zł61 m² 12 122,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: aw223-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - 2-stronne, położenie południowo- wschodnie - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - długi aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rumiankowa

Żerniki,Wrocław

2 299 000 zł307 m² 7 488,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:470 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny duży dom z 2 garażami, w zabudowie szeregowej, o powierzchni całkowitej 307m2, posadowiony na działce 470m2, znajdujący się na Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

539 000 zł44 m² 12 227,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 559000 zł! Dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Augustowska

Maślice,Wrocław

694 998 zł56 m² 12 395,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Top Piękne z balkonem na maślicach/park/jeziorko!top Oferujemy na sprzedaż gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze o powierzchni 56m2 Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawendowa

Psie Pole,Wrocław

581 062 zł52 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z ogrodem, znajdujące się na parterze w dwupiętrowym budynku Udogodnienia: tereny zielone wokół inwestycji, winda, nowoczesna architektura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czernicka

Psie Pole,Wrocław

1 847 955 zł260 m² 7 105,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:830 m²

Duży dom z ogrodem+garaż/dla rodziny/psie Pole! Oferujemy na sprzedaż duży dom o łącznej powierzchni 260 m kw, znajdujący się na działce 830 m kw. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

940 720 zł86 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Do sprzedania przestronne mieszkanie na osiedlu Gaj. Mieszkanie na 6 piętrze w bloku z windą, 5 pokojowe o powierzchni 85,52 m + komórka na półpiętrze i w piwnicy (całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Powstańców Śląskich,Wrocław

375 000 zł35 m² 10 772,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na Sprzedaży 2-pokojowe, komfortowe mieszkanie przy ul. Gajowickiej w pobliżu Sky Tower Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji, blisko Centrum. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

632 669 zł33 m² 18 993,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz czegoś niebanalnego, stylowego, a zarazem blisko rynku? Ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,31 m2. Inwestycja mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

515 000 zł34 m² 15 191,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania przestronna, jasna kawalerka o pow. 34m2 na prestiżowym, strzeżonym osiedlu na wrocławskim Jagodnie. Idealne dla osób szukających komfortu i spokojnego sąsiedztwa, lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Borek,Wrocław

879 500 zł75 m² 11 773,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 74,7m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku, w okolicach Ul. Hallera. W skład mieszkania wchodzi: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kokosowa

Stabłowice,Wrocław

609 995 zł47 m² 13 034,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

STablowice piekne lux 2 pokoje Parter /2016! polecamy na sprzedaz mieszkanie na ul kokosowej we Wrocławiu (stabłowice).Do mieszkania została dokupiona komórka 3m2. .Mieszkanie jest nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

784 959 zł77 m² 10 182,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Park Idealne dla rodziny 2poziomy/balkon/parking/zieleń/!top/centrum korona/balkon/! Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 75,8 m2 przy ul. Krzywoustego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Leśnica,Wrocław

619 900 zł90 m² 6 887,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Segment top / 5 pok., ogródek / pompa ciepła Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży samodzielnych lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej. Obecnie trwa etap zakończenia prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

748 400 zł64 m² 11 639,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-08 Idealne dla Rodziny, dwustronne mieszkanie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Krzyki,Wrocław

440 800 zł46 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsza cena za 3 pokoje z balkonem i windą na południu Wrocławia! Opiekun oferty: tel. Szczegóły: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,40 m2 na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pawłowicka

Psie Pole,Wrocław

990 000 zł97 m² 10 206,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

* zobacz tą nieruchomość online * Przedmiotem sprzedaży jest ładny dom z zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 97M2 posadowiony na działce 260M2. Nieruchomość Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

670 000 zł59 m² 11 317,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Agencja digitalbroker prezentuje przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy Mostach Warszawskich w budownictwie z 2003r. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

637 600 zł54 m² 11 895,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz ciszy i spokoju? A może ważna jest dla Ciebie obecność zieleni? Wszystkie te rzeczy znajdziesz właśnie tutaj! 0% prowizji! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Fabryczna,Wrocław

529 899 zł46 m² 11 646,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe dwustronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 45,50 m2, 5 min do Rynku. Usytuowane jest na piętrze 7/10p., ocieplonego bloku z 1965 r. Budynek jest po termomodernizacji,.