dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 083 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 083 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

519 990 zł28 m² 18 738,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Centrum Wrocławia ul. Walońska/ Angel Wings!| Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m , znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 199 001 zł102 m² 11 754,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Dom W zabudowie szeregowej 2018 rok wrocław - krzyki ołtaszyn okolica ul Kutrzeby Przedstawiam Państwu gotowy do zamieszkania, energooszczędny dom szeregowy idealny dla rodziny 2+1 lub 2+2, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Muchobór Mały,Wrocław

1 598 401 zł120 m² 13 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w spokojnej, zielonej a blisko centrum Wrocławia dzielnicy. Wrocław Fabryczna Muchobór Mały Ten przestronny szeregowiec jest w trakcie remontu - wymienione wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

699 990 zł52 m² 13 458,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3pok | mieszkanie po remoncie |siłownia | ochrona| Na sprzedaż funkcjonalne i świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na kameralnym, nowoczesnym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

548 990 zł44 m² 12 591,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w szeregu |ok. Psiego Pola!| 2pok. | .| Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2 Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu, tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sułowska

Psie Pole,Wrocław

889 000 zł89 m² 10 022,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Premium | Dom 4 pokoje | Garaż | Duży ogród | Przy parku | Okazja cenowa /ok. Marino ul.Sułowska Na sprzedaż nowoczesny dom w kameralnym, zamykanym osiedlu położonym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 115 000 zł113 m² 9 866,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Ok./Jagodno/dom/szereg/4pok./garaż/ogród/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w okolicy Jagodna. Inwestycja gotowa do użytku. Specyfikacja wykończenia: - strop.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Fabryczna,Wrocław

775 001 zł70 m² 11 087,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pilczyce | Park | 70 m | Antresola | Klimatyzacja | Balkon | Budynek 2006 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą położone w spokojnej i zielonej części Pilczyc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czekoladowa

Krzyki,Wrocław

1 449 000 zł160 m² 9 055,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Wrocław/5pok./premium/dom/bliźniak/garaż/ogród/monitoring Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękną wille w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Czekoladowej we Wrocławiu. 18 budynków dwulokalowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

739 000 zł66 m² 11 195,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ok./Ołtaszyn/3pok/ogród/miejsce/postojowe/taras Prezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Karłowice,Wrocław

699 992 zł60 m² 11 666,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje | 60 m | Karłowice | Zamknięte osiedle_ Polecam na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3 piętrze w budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czekoladowa

Klecina,Wrocław

1 449 000 zł162 m² 8 966,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Wrocław/okolice/klecina/5pok./premium/dom/bliźniak Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękną wille w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Czekoladowej we Wrocławiu. 18 budynków dwulokalowych, tym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

494 991 zł33 m² 14 887 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Apartament w sercu Wrocławia Rynek ul szewska rnb! Do sprzedaży apartament w sercu rynku Ul. Szewska nad Starą Rzeźnia Apartament po kapitalnym remoncie , nowa elektryka , hydraulika Parking na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

449 998 zł53 m² 8 474,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Okazja! Na sprzedaż: mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym Wrocław, ul. Krzycka Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie jasne 2 pokojowe 53m 3 stronne z balonem przy Sądzie okolice ul. Podwale cicha uliczka, ogrzewanie miejskie. Woda ciepła z miasta. Mieszkanie w bloku do remontu, choć do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

1 684 224 zł94 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście we Wrocławiu. Teraz niższa cena! cena przed promocją 1 777 844 zł Powierzchnia całkowita mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

849 999 zł130 m² 6 563,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

bez pcc | IV 2025 | Wysoki standard! | Garaż! Polecam na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 129,5 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barlickiego

Ołbin,Wrocław

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Home&invest Oddział Wrocław Kamienica z balkonem i ogrzewaniem miejskim! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,59 m , usytuowane w klimatycznej kamienicy na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Ołtaszyn,Wrocław

949 999 zł125 m² 7 606,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Okolice ul. Grota-Roweckiego | Dom bliźniak | 5 pokoi | Garaż | Dla obcokrajowców promocja do 1 maja 2026 r.! na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trawowa

Muchobór Wielki,Wrocław

790 000 zł55 m² 14 376,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dla zdecydowanego klienta, cena podlega negocjacji! Polecam serdecznie, na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,95 m , położone na 2. piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 130 000 zł65 m² 17 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny 3-pokojowy apartament z 2 łazienkami na sprzedaż w atal Towers Sikorskiego 5 Szukasz nowoczesnego i komfortowego apartamentu rodzinnego w samym sercu Wrocławia lub idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 090 000 zł46 m² 23 577,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Central Park Mam przyjemność zaprezentować Państwu pięknie wykończony apartament o powierzchni 46,23 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

1 149 002 zł126 m² 9 111,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ok. Opolska Bliźniak/4 pok/125m2/lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

685 000 zł29 m² 23 621 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne, klimatyzowane mieszkanie przy Wrocławskim Rynku. Idealne na najem krótkoterminowy (short term rental) Nieruchomość znajduje się na I piętrze zadbanej kamienicy, z wejściem od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

684 998 zł35 m² 19 322,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rynek/2 pokoje/op Apartament blok media miejski Polecamy Państwu na sprzedaż piękny apartament 2 pokojowy w samym sercu Wrocławia - Rynek ul Szewska Mieszkanie wyremontowane z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagony

Muchobór Wielki,Wrocław

639 000 zł56 m² 11 472,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Zagony we Wrocławiu z tarasem od strony zachodniej w 3-piętrowym budynku bez windy. Zalety mieszkania: gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malinowa

Krzyki,Wrocław

380 000 zł40 m² 9 419,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja do 21.05.2026! Na sprzedaż przytulne mieszkanie na parterze w bloku w spokojnej i cichej okolicy , miejscowość Wysoka ul. Malinowa 2 obrzeża Wrocławia , Bielan Wrocławskich ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Grabiszyn,Wrocław

549 000 zł37 m² 14 890 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania w nowym budownictwie. Otoczenie nieruchomości: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

879 899 zł29 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2M premium |sikorskiego| balkon/klima! Na sprzedaż wyjątkowy apartament 2-pokojowy o wysokim standardzie, położony w nowoczesnej inwestycji Quorum (2024 r.) przy ul. Sikorskiego we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

659 000 zł39 m² 16 721,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja! Cena przed promocją 739 000,20 zł Mieszkanie na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Gądów Mały,Wrocław

820 000 zł60 m² 13 553,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy atrakcyjne, po kapitalnym remoncie mieszkanie 3-pokojowe, które od razu można zamieszkać! Ta przestronna nieruchomość o powierzchni 60,50 m (według księgi wieczystej 65,61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

1 090 000 zł115 m² 9 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko w poter Nieruchomości Na sprzedaż bardzo ładne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni użytkowej 73,45 m2 (powierzchnia całkowita ok. 90 m2) + poddasze ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzowska

Wojszyce,Wrocław

938 000 zł71 m² 13 157,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie z ekspozycją wschód-zachód z 2019 roku o powierzchni 71,29 m2, położone na spokojnym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

963 000 zł128 m² 7 551,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie inwestycyjne w doskonałej lokalizacji przy ul. Pułaskiego we Wrocławiu - blisko centrum, z pełną infrastrukturą miejską i świetnym dostępem do komunikacji, idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Tatrzańska

Stabłowice,Wrocław

885 000 zł888 m² 996,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji, bez podatku pcc! Do sprzedania foremna, narożna działka budowlana o pow. 888m2 położona we Wrocławiu przy ul. Tatrzańskiej 30 na zagospodarowanym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

749 000 zł54 m² 13 870,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe na Placu Grunwaldzkim-Manhattan/ 1 pietro /54 m/ stan bardzo dobry/ wymieniona instalacja elektryczna, okna, podlogi, ściany(kilka lat temu). Do budynku przynalezy rowerownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Karłowice,Wrocław

770 000 zł54 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż jest nowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, z miejscem postojowym, klimatyzacją i balkonem, w budynku z 2024 roku. Mieszkanie jest starannie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Grabiszynek,Wrocław

620 000 zł65 m² 9 597,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64,6 mkw znajdujące się na wysokim parterze ogrzewanej kamienicy zlokalizowanej na Wrocławskim Grabiszynku, okolice ul. Kruczej. Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

879 000 zł66 m² 13 238 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Są mieszkania, które po prostu się ogląda i takie, do których od razu chce się wrócić. To, jest zdecydowanie jedno z tych drugich. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 489 999 zł151 m² 9 867,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Ok. Grora Roweckie Top dom/4pok/kanalizaja/2024 Polecamy na sprzedaź komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 115 m (całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

580 000 zł43 m² 13 394,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie na parterze z prywatnym ogrodem - bezpośrednio od właściciela, bez prowizji. Lokal o powierzchni 43 m położony jest na parterze - to jedyne mieszkanie na tym.