dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 087 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 087 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Macieja

Śródmieście,Wrocław

480 000 zł43 m² 11 162,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Do sprzedania klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie w kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z dwóch pokojów (duży salon 20m2 oraz sypialnia z garderobą 10m2), kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

798 780 zł60 m² 13 297,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie Wrocław, krzyki/oporów, ul. Jutrzenki Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,07 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 890 000 zł200 m² 9 445,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:972 m²

Dom Z basenem wrocław stabłowice fabryczna Dom z basenem , stablowice Top/działka 970m2! Polecamy na sprzedażdom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m , położony na działce 970.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

380 000 zł27 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zaproponuj swoją cenę, pilna sprzedaż, mile widziana gotówka. Sprzedam mieszkanie o powierzchni 27 m2, w budynku we Wrocławiu przy ul. Komandorskiej. Rozkład mieszkania: - jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 120 000 zł57 m² 19 721,80 zł/m²

 

Piętro:10/37

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wnętrze wypełnione naturalnym światłem dzięki przeszkleniom od podłogi do sufitu i położeniu na wysokim piętrze. Widok na Odrę i panoramę miasta tworzy spokojne tło codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzmielowicka

Leśnica,Wrocław

565 000 zł42 m² 13 452,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lux | nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | 41 M | balkon | nowy budynek 2025 | wrocław leśnica Oferta na wyłączność | Klucze w biurze! mieszkanie nigdy niezamieszkałe | gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Wrocław

579 000 zł33 m² 17 657,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,79 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

99 000 zł70 m² 1 414,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal kebab/sushi/gastronomia70m2 ogródek |parking Polecam na sprzedaż lokal pod działalność handlowo- gastronomiczną. Lokal o powierzchni ok 70m2 + możliwość korzystania z ogródka. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Biskupin,Wrocław

3 350 000 zł241 m² 13 900,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:250

 

Powierzchnia działki:466 m²

Do sprzedania dom wolnostojący przy cichej uliczce na Biskupinie. Posiada metraż 241 m2, usytuowany na działce 466m2 Dom z 1920 roku, przebudowany w 1997r. (wymiana wszystkich instalacji, okien,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Ołbin,Wrocław

1 000 000 zł52 m² 19 316,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu, w inwestycji Ogrody Graua, przy ulicy Gdańskiej. Lokal ma powierzchnię 51,77 m . Usytuowany jest na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

558 334 zł42 m² 13 268,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie czekaj. Zadzwoń i umów się na prezentacje. Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 42,08 m z przestronnym balkonem 9,08.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

699 900 zł48 m² 14 581,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp idealne również pod inwestycję Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na nowoczesnym osiedlu przy ul. Ks. Czesława Klimasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wrocław

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. księcia Poniatowskiego. Mieszkanie usytuowane jest na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł33 m² 13 787,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Super Oferta! Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Lokal składa się z: dużego pokoju z balkonem,kuchni,sypialni,przedpokoju,łazienki z wc. Bardzo dobra komunikacja- szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

1 090 000 zł58 m² 18 793,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Продам элитную новую 3-комнатную квартиру площадью 57,51 М , С мебелью И техникой расположенную В самом центре.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

3 050 000 zł301 m² 10 132,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 519 m²

Dom 300 m2 na dużej działce 1519 m2 - Wrocław Idealny do zamieszkania lub pod inwestycję. Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 300 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

2 890 000 zł1 519 m² 1 902,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna wojszyce mpzp pod blok wielorodzinny Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuję działkę inwestycyjną o powierzchni 1519 m?, położoną przy ul. Grota-Roweckiego we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

1 175 552 zł72 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nie płacisz prowizji i podatku pcc! Kupujesz od dewelopera! Budynek znajduje się w dzielnicy Kleczków, niedaleko rzeki Odry w sąsiedztwie ścieżek spacerowych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Żerniki,Wrocław

879 860 zł75 m² 11 733 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem opow. 5,2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

594 783 zł31 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejherowska

Popowice,Wrocław

725 000 zł66 m² 10 935,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania piękne 4 pokojowe, jednopoziomowe, dwustronne mieszkanie, z 2 balkonami, znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym kameralnym bloku mieszkalnym bez windy, otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

1 630 000 zł67 m² 24 227,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Apartament z widokiem na Odrę - idealny na kancelarię lub biuro doradcze Na sprzedaż jasny, narożny lokal o powierzchni 67,28 m w prestiżowej inwestycji Księcia Witolda 49 na Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

436 393 zł32 m² 13 805,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. Styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

929 000 zł80 m² 11 612,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchn i 79,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

577 192 zł58 m² 9 913,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Leśnica,Wrocław

565 000 zł42 m² 13 452,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

581 418 zł30 m² 19 432,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

603 875 zł48 m² 12 580,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc i Prowizji! nowe mieszkanie W stanie deweloperskim - inwestycja oddana do użytku. Idealna opcja jako pierwsze mieszkanie bądź dla inwestora. 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

579 000 zł59 m² 9 813,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Psim Polu przy ulicy Kiełczowskiej o powierzchni 59 m2. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze, w pełnym rozkładzie z osobną kuchnią oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Ołbin,Wrocław

518 000 zł52 m² 10 058,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

W pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone przy ul. Nowowiejskiej w zielonej części Śródmieścia, w obrębie Ołbina. Blisko centrum, ale spokojniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

574 552 zł60 m² 9 580,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

639 000 zł52 m² 12 288,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

674 395 zł44 m² 15 306,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe z balkonem wychodzącym na kojącą zieleń! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północnej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

542 799 zł44 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, klasyczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 z ogrodem 20m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wrocław

Psie Pole,Wrocław

1 400 000 zł5 400 m² 259,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż o powierzchni 5440 m znajduje się w miejskim otoczeniu, co zapewnia dostępność wszystkich mediów: woda, prąd, kanalizacja. Działka jest dobrze skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

560 304 zł39 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

888 922 zł82 m² 10 776,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,49m2 + ogród 17,10m2 +taras 22,12m2 + strefa wejściowa o pow. 53,19m2 z miejscem postojowym i schowkiem. Ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

599 000 zł47 m² 12 799,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena przed promocją 688 999,90 zł Rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Klecina,Wrocław

588 845 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

699 000 zł82 m² 8 522,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Stylowe mieszkanie dla pasjonatów kamienic - Nadodrze, centrum Wrocławia (po generalnym remoncie, ogrzewanie podłogowe, możliwość przywrócenia 3 pokoi, wysokie sufity 3,27 m) Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

598 888 zł49 m² 12 325,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

/ grabiszyn / 48m2!park grabiszynski top / od zaraz/doskonała Lokalizacja Do wynajęcia mieszkanie na , mieszkanie w pełni umeblowane na spokojnym osiedlu , 3 pokoje z łazienką , 3 piętro , do.