dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 086 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 086 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

2 622 413 zł95 m² 27 604,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ogrody Staromiejskie & Nowa Stawowa Twój zielony azyl w ścisłym centrum Wrocławia! Oferowany apartament o powierzchni 95,87 m + taras 51.92 m + Balkon Najważniejsze cechy apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Ołtaszyn,Wrocław

1 125 000 zł128 m² 8 782,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe domy i mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu inwestycję mieszkań i domów we Wrocławiu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

358 000 zł25 m² 14 320 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przytulne, nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie położone w prestiżowym kompleksie Wrocławski Park Biznesu Hydral przy ul. Bierutowskiej. To wyjątkowe miejsce łączące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

659 000 zł40 m² 16 475 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szanieckiego

Sępolno,Wrocław

1 299 000 zł115 m² 11 295,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom szeregowy z dużym ogrodem Sępolno, ul. Jana Szanieckiego Na sprzedaż poniemiecki dom szeregowy z charakterem, położony w jednej z najbardziej zielonych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gaj,Wrocław

580 000 zł42 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwustronny funkcjonalny rozkładowy 2 pokojowy lokal mieszkalny idealny dla par , rodzin z dziećmi czy studentów - licencjaserdecznie polecam Zachęcam do kontaktu -chętnie Państwu odpowiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

619 000 zł49 m² 12 632,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Wrocław, psie Pole, ul. Miłostowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na wysokim parterze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

660 732 zł32 m² 20 367,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! Bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej inwestycji. Idealna propozycja dla osób szukających spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Białej Magnolii

Wrocław,dolnośląskie

555 555 zł39 m² 14 245 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Super Oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe. Składające się z: pokoju z kuchnią,odzielnej sypialni,łazienki z wc.balkonu,piwnicy.Przy budynku znajduje się nieduży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

549 000 zł54 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 54 m | Różanka | ul. Obornicka | winda | balkon Są mieszkania, w których wszystko po prostu działa. Wchodzisz i od razu widzisz swoją codzienność poranną kawę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

579 695 zł34 m² 16 890,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Wsparcie przy procesie kredytowym Szukasz mieszkania, które będzie pracować na siebie od pierwszego dnia najmu? Ta 2-pokojowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy ul. H. Kołłątaja! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,24 m, zlokalizowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

967 000 zł75 m² 12 898,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal usługowy / inwestycyjny w ścisłym centrum Wrocławia ul. Hugona Kołłątaja | kamienica po rewitalizacji 2025 W samym sercu Wrocławia, w reprezentacyjnej kamienicy z 1859 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 150 000 zł82 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

850 000 zł57 m² 14 849,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

1 570 830 zł77 m² 20 432,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament z widokiem na rzekę! 4 pokojowe mieszkanie o pow. 76,88m2 + balkon o pow. 12,12m2. Apartament znajduje się 7 ostatnim piętrze w 7 piętrowym nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Bielany Wrocławskie,Wrocław

647 099 zł54 m² 11 930,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Przestronne trzypokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w nowopowstającym ośmiopiętrowym apartamantowym budyku w dobrze skomunikowanej części Wrocławia. Bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

CO sprzedajemy? Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , wraz z przynależną piwnicą. Nieruchomość o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, stanowi idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

734 268 zł57 m² 12 897,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, położone na II piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji przy ul. Rudawskiej na Północy Wrocławia. Lokal pochodzi z rynku pierwotnego, jest oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł150 m² 9 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Ok. Grora Roweckie Top dom/4pok/kanalizaja/2024 Polecamy na sprzedaź komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 115 m (całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

728 177 zł62 m² 11 754,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie czeka na wrocławskich sołtysowicach osobna kuchnia! 3 pokoje | 61,95 m | balkon | nowe | wrocław sołtysowice Stop! Jeśli marzysz o własnym, idealnie skrojonym mieszkaniu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

1 590 000 zł76 m² 20 912,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowa, pracująca inwestycja w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia! Na sprzedaż funkcjonalnie wydzielony dwupak o łącznej powierzchni 76,03 m , składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

899 000 zł53 m² 17 052,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu w prestiżowej inwestycji Sienkiewicza Résidence. Wysokie Sufity! nieruchomość Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powstańców Śląskich,Wrocław

569 000 zł48 m² 11 829,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż jasne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z dwustronną ekspozycją okien. Mieszkanie zlokalizowane na spokojnym osiedlu niepodal Uniwersytetu Ekonomicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zwycięska

Fabryczna,Wrocław

819 000 zł64 m² 12 697,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie 64,5 m Wrocław, krzyki/partynice Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 3. piętrze budynku z 2005 roku (brak windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

629 000 zł64 m² 9 812,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 64,10 m2 położone na wysokim parterze czteropiętrowej kamienicy z początku XX w. Cena - 629 000 pln (do negocjacji) gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

894 000 zł80 m² 11 222,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie inwestycyjne | 79,66 m | 6 pokoi | roi ~10% | gotowy najem Na sprzedaż dochodowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 79,66 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

609 000 zł45 m² 13 458,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni około 45,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

624 375 zł49 m² 12 742,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, położone na IV piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji przy ul. Rudawskiejna Północy Wrocławia. Lokal pochodzi z rynku pierwotnego, jest oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Przedmieście Oławskie,Wrocław

480 000 zł50 m² 9 630,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy - ul. Kołłątaja, wrocław | Nowa adaptacja poddasza Szukasz mieszkania w centrum Wrocławia z klimatem, ale w nowoczesnym standardzie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Pilczyce,Wrocław

850 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Super oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 4pokojowe- dwupoziomowe. Lokal składa się z: salonu z balkonem,kuchni,trzech sypialni,łazienki,wc. Osiedle posiada własną, niezależną kotłownię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

470 000 zł53 m² 8 819,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przytulne, zadbane mieszkanie o powierzchni 53,29 m , położone na 4. piętrze w kamienicy przy ul. Więckowskiego we Wrocławiu. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 53,29.