dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 087 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 087 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Pilczyce,Wrocław

850 000 zł85 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Super oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 4pokojowe- dwupoziomowe. Lokal składa się z: salonu z balkonem,kuchni,trzech sypialni,łazienki,wc. Osiedle posiada własną, niezależną kotłownię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

470 000 zł53 m² 8 819,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przytulne, zadbane mieszkanie o powierzchni 53,29 m , położone na 4. piętrze w kamienicy przy ul. Więckowskiego we Wrocławiu. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 53,29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachowicka

Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec,Wrocław

539 000 zł44 m² 12 213,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,13 m , usytuowane na 2. piętrze w nowej inwestycji Ivy House we Wrocławiu. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą, eleganckimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kleczków,Wrocław

865 624 zł64 m² 13 424,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,48 m , położone w nowoczesnym budynku na wrocławskim Kleczkowie. Idealne dla rodziny, pary pracującej zdalnie lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

849 900 zł50 m² 16 998 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Ołtaszyna Polecamy 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 50 m2 w prestiżowej lokalizacji. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

990 000 zł83 m² 11 927,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bez pcc i Prowizji. Odkryj swoje miejsca wśród spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkania na które nie musisz czekać - są już wybudowane. Otoczone zielenią osiedle o niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

467 586 zł37 m² 12 658 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj w nowoczesny apartament inwestycyjny z 23% vat wykończony pod klucz, położony zaledwie 3 km od Stare Miasto. To idealna propozycja zarówno na wynajem krótko- i długoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

532 900 zł46 m² 11 630,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Wrocław Maślice, ul. Zawidawska Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,82 m . Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

696 600 zł32 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:6/37

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalna kawalerka z możliwością wydzielenia wygodnej strefy sypialnianej idealna dla singla lub jako inwestycja. Duże przeszklenia do podłogi zapewniają jasne, przytulne wnętrze przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jastrzębia

Krzyki,Wrocław

385 000 zł28 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Super Oferta Home Expert! Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe. Składające się z: pokoju z balkonem,kuchni,łazienki z wc,przedpokoju.Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Madalińskiego

Krzyki,Wrocław

674 999 zł40 m² 16 858,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku, z nowoczesnym, modernistycznym wykończeniem, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Stare Miasto,Wrocław

639 000 zł62 m² 10 323,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 61,9 m z balkonem o pow. około 5 m. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

649 000 zł52 m² 12 562,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji? Cenisz sobie rozkładowy układ ? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w rozkładowym układzie, położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

550 000 zł31 m² 17 493,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 050 000 zł128 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstaje kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachowicka

Żerniki,Wrocław

633 000 zł52 m² 12 267,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania słoneczne mieszkanie w niskim budynku. 2 duże pokoje, łazienka z wc, kuchnia - razem powierzchnia 51,60 cm2 Pokój dzienny ok. 17m2, bardzo słoneczny i ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

760 000 zł37 m² 20 518,40 zł/m²

 

Piętro:8/37

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament o kompaktowym układzie, z dostępem do loggii stanowiącej naturalne przedłużenie strefy dziennej. Wschodnia ekspozycja oraz przeszklenia zapewniają dobre doświetlenie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

540 000 zł45 m² 11 949,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,19 m . Mieszkanie jest przestronne, dzięki układowi, możliwym jest wydzielenie trzech, niezależnych pokoi, co sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

1 680 000 zł73 m² 23 013,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | ul. Księcia Witolda | Centrum Wrocław Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament o powierzchni 73 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

628 100 zł63 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej zabudowie przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. Teraz niższa cena cena przed promocją 652 596 zł Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

644 160 zł39 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu loft 1 pokojowe o pow. 39,04m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

1 123 604 zł98 m² 11 478,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże, przestronne mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym! Mieszkanie dwustronne, przeciwległe z 5 pokojami, 2 łazienkami, a nawet 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Koszarowa

Karłowice,Wrocław

595 000 zł52 m² 11 400,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 52,19 m2, usytuowane na wysokim parterze jednopiętrowego budynku mieszkalnego z 1937 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kozanów,Wrocław

459 000 zł37 m² 12 506,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja: rewelacyjne 2 pokoje po remoncie, balkon, klimatyzacja Oferta na wyłączność pl: patrzysz właśnie na hit-ofertę, bo to jest "to" mieszkanie: ładne, zgrabne, wyremontowane, wygodne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

792 545 zł58 m² 13 582,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 58,35m2 z balkonem 3,98m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

575 000 zł35 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Nowa cena | 0% prowizji dla kupującego | działający najem krótkoterminowy | tuż przy wrocławskim Rynku Gotowa kawalerka inwestycyjna w reprezentacyjnym apartamentowcu Justin Center: bezobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 816 020 zł67 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Unikalne mieszkanie W zrewitalizowanej kamienicy Centralna lokalizacja | Wysokie sufity (2.75m) | Przestronne pokoje | Klimatyzacja | Dębowe drzwi wejściowe | Kamienica z charakterem | Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

520 769 zł40 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju oraz dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zakopiańska

Złotniki,Wrocław

999 000 zł86 m² 11 616,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Na sprzedaż dom położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Wrocławia na Złotnikach, zaledwie kilka minut spacerem od Parku Złotnickiego. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

609 339 zł39 m² 15 600,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

827 779 zł49 m² 16 756,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Duże, wygodne mieszkanie 1 pokojowe z możliwością wydzielania przestrzeni na sypialnie o pow. 49,40m2 z dużą loggią o pow. 11,22m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

558 223 zł45 m² 12 290,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj w nowoczesny apartament inwestycyjny z 23% vat, wykończony pod "klucz", położony zaledwie 3 km od Stare Miasta. To idealna propozycja zarówno na wynajem krótko-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

479 000 zł36 m² 13 192 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

PO remoncie dwa osobne pokoje ogrzewanie miejskie okolice politechniki wrocławskiej rewelacyjna lokalizacja 300 M od placu grunwaldzkiego rolety zewnętrzne opis budynku i mieszkania: mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

638 400 zł38 m² 17 010,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 2 pokojowy o powierzchni 37,53m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Układ powierzchni składa się z salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

963 746 zł82 m² 11 704,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie Mieszkanie atrialne z dodatkową komórką lokatorską. Mieszkanie dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,34m2 + ogród 23,56m2 +taras 22,09m2 + strefa wejściowa o pow. 63,69m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

773 464 zł71 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

382 000 zł26 m² 14 692,30 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 26 m , położona w ścisłym centrum Wrocławia przy Placu Legionów. Idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowa inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

909 823 zł53 m² 17 160 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

579 000 zł55 m² 10 470,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Komfortowe 2 pokoje | 55,3 m | nowa kuchnia| Wrocław Zakrzów, ul. Staropolska Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 55,30 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia