dowolna

Domy na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży domów

569 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

569 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 320 000 zł130 m² 10 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowoczesne osiedle przy Lesie Mokrzańskim eleganckie domy bliźniacze z ogrodami i garażem Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji powstającej w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 375 zł139,75 m² 6 500 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Segment skrajny. Dom dwukondygnacyjny typu C z poddaszem użytkowym (bez skosów), niepodpiwniczony, z garażem, podjazdem dla samochodu i tarasem Przeznaczenie: dom dla 3-5 osobowej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 811 zł137,51 m² 6 100 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Dom dwukondygnacyjny typ B z poddaszem użytkowym (bez skosów), niepodpiwniczony, z garażem, podjazdem dla samochodu i tarasem Przeznaczenie: dom dla 3-5 osobowej rodziny Opis: dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł450 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Agent: emilian Janusz Tel:   Rzadko spotykana w ofercie okazja nabycia klasycznej willi o unikatowym uroku, doskonałej lokalizacji oraz w bardzo dobrym stanie technicznym. Nabywca.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

829 000 zł89,32 m² 9 281,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Bez prowizji I pcc Szukasz nowoczesnego domu blisko Wrocławia, ale z dala od miejskiego zgiełku? Ta inwestycja to idealne połączenie komfortu, funkcjonalnego układu i świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł144,28 m² 7 270,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bez prowizji i podatku (pcc)! Gotowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 144,28 m2 (3 kondygnacje, piętro bez skosów) o podwyższonym standardzie, z garażem (w.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł427 m² 7 962,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:797 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu na Muchoborze! Jedyna taka nieruchomość we Wrocławiu! Dom projektu znanego postmodernistycznego architekta Wojciecha Jarząbka - oryginalny styl, bryła.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł237,78 m² 10 304 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:649 m²

Wyjątkowa willa otoczona zielenią. Polecam do sprzedania piękną poniemiecką willę na wrocławskich Karłowicach. Nieruchomość o powierzchni całkowitej około 260 m2 ( wraz z garażem ).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy

Pracze Odrzańskie Wrocław

1 114 331 zł113,13 m² 9 850 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, pralni, poddasza,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy

Pracze Odrzańskie Wrocław

1 260 805 zł105,95 m² 11 900 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, garderoby, dwóch łazienek, pralni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy

Pracze Odrzańskie Wrocław

1 218 425 zł105,95 m² 11 500 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł101,40 m² 9 358,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:222 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Domki deweloperskie, 4 pokoje z ogródkiem, tereny zielone na granicy Wrocławia/ Widawa ,obrzeża. Planowany odbiór inwestycji IV kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:648 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku przy ul. Objazdowej we Wrocławiu. Nieruchomość zabudowana o łącznej powierzchni około 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 245 000 zł194 m² 11 572,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecamy do sprzedaży wygodny, wolnostojący budynek mieszkalny z ładnie zagospodarowanym ogrodem. Dom jest niepodpiwniczony, posiada dwie pełne kondygnacje i jest kryty dachem kopertowym.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł110 m² 8 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferuję klimatyczny przedwojenny dom w zabudowie bliźniaczej wraz z lokalem użytkowym znajdujący się na Psim Polu we Wrocławiu. Nieruchomość świetnie się nadaje na podział na 3 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł109,12 m² 10 997,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Biuro Nieruchomości Dworakowski Firma działająca od 1991 roku. Swoim doświadczeniem i umiejętnościami zapewniamy najwyższe standardy współpracy. Dziasiaj oferujemy Dom z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł104,04 m² 13 744,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:702 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wrocławia przy ul. Bora-Komorowskiego. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł105,27 m² 11 389,76 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany na Osiedlu iwa Park w Iwinach k. Wrocławia. Każdy dom zapewni Ci Garaż połączony bezpośrednio z parterem domu Pompę ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł105,27 m² 11 389,76 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł105,27 m² 11 389,76 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:2026

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł151 m² 11 192,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:931 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z wydzielonym niezależnym mieszkaniem oraz z dużym budynkiem gospodarczym-garażem. Przedmiotem oferty jest rozbudowany i wyremontowany przedwojenny dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł314 m² 9 554 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:740 m²

Do sprzedania duży, wygodny dom wolnostojący z trzema garażami, położony w północnej części Wrocławia na osiedlu Karłowice. Lokalizacja na wyjątkowo spokojnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

784 064 zł94,78 m² 8 272,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:104 m²

Na sprzedaż apartament z własnym ogrodem w Leśnicy - przy lesie ville slow life Nieruchomość położona przy ul. Komornickiej we wrocławskiej Leśnicy, w otoczeniu Lasu Ratyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy budowę całorocznych domów z naturalnych bali świerkowych, wykonywanych na indywidualne zamówienie klienta. Każda realizacja powstaje z dbałością o trwałość, estetykę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł170,32 m² 13 503,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Wille miejskie we Wrocławiu - Ołtaszyn lokalizacja: inwestycja położona na Ołtaszynie we Wrocławiu przy ul. Nefrytowej wśród zieleni, blisko pełnej miejskiej infrastruktury i dobrych połączeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 478 000 zł180 m² 8 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Nowoczesny dom dla rodziny w spokojnej części Wrocławia Wrocław Marszowice | 180 m | Garaż dwustanowiskowy | Ogród | Pompa ciepła | 1 478 000 zł Marzysz o domu, który łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł127 m² 8 346,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Nowoczesny dom szeregowy | 5 pokoi | Garaż | Jerzmanowo, wrocław 1 060 000 zł | 127 m | Rynek pierwotny ul. Płużna, jerzmanowo zielona, spokojna część Wrocławia, idealna dla rodzin i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 000 zł131,22 m² 8 878,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

Polecamy piękne domy w zabudowie Bliźniaczej w uroczej części miasta blisko centrum _ wrocław krzyki. Domy budowane są w nowoczesnym design z charakterystycznymi wykończeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 920 000 zł615 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Na sprzedaż Atrakcyjna inwestycja zlokalizowana we Wrocławiu, przy ul. Kmicica, na osiedlu Żerniki - w zachodniej części miasta, w bliskiej odległości od Portu Lotniczego Wrocław oraz.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł480 m² 12 292 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Do sprzedania dom wolno stojący położony na działce 1450m tuż przy parku Szczytnickim, ulica o małym ruchu kołowym, wokoło podobna zabudowa. Stadion Olimpijski, tereny zielone, wały Odry. korty.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł224,70 m² 8 411,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Spokojna okolica I park I zaciszny ogród budynek Z 2000 roku o powierzchni użytkowej 175,9 m2, na parterze znajduje się słoneczny salon z kominkiem i wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż. Na dole 3 pokojowe mieszkanie 90m2, wykończenie standardowe, na górę osobne wejście gdzie znajduje się 5 pokoi z osobną łazienką. Na poddaszu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł113,94 m² 10 444,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Nowoczesny dom szeregowy w Iwinach gotowy do odbioru, z ogródkiem i garażem, tuż przy granicy z Jagodnem. Opiekun oferty: izabela Wójcik 602 10 602 Na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł88,90 m² 10 674,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Lokalizacja: wrocław, ul. Konduktorska Powierzchnia mieszkania: 88,90 m Taras: 4,5 m Balkony: dwa, po 4,5 m każdy Ogródek: około 29 m Piętro: 0,1 To nowoczesne, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł118,50 m² 11 729,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

otoczenie zieleni / 4 pokoje / 15 minut Grunwald Szeregówka w otoczeniu zieleni, tuż przy ścieżkach spacerowych! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom przy głównej ulicy | 663 m działki | idealny pod biznes! Wrocław, fabryczna, stabłowice, ul. Główna Nieruchomość idealna do prowadzenia działalności usługowej, ponieważ znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł260 m² 7 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 160 m (całkowita 240 m ) położony na działce 800 m . Idealny dla rodziny, dwóch pokoleń lub pod inwestycję dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł240 m² 2 079,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Budynek z dużym potencjałem | 240 m | Jarnołtów, wrocław Na sprzedaż budynek o łącznej powierzchni ok. 240 m , położony na kameralnym osiedlu Jarnołtów we Wrocław. To spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł300 m² 9 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:870 m²

Oferta dla osób ceniących komfort I wygodę. Pół domu -2 mieszkania o łącznej powierzchni ok 200 m2 ( na pierwszym i drugim piętrze w pięknej, zabytkowej , przedwojennej willi.