dowolna

Lokale usługowe Wrocław - Oferty najmu i sprzedaży lokali

452 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

452 ogłoszenia

61,36 zł/m²146,67 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Prezentujemy Państwu parterowy lokal handlowo-usługowy, narożny w większości przeszklony o pow. 146,67 mkw położony na Wrocławskim Śródmieściu przy osiedlu Jaracza. Rozkład lokalu to: -.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²420 m² 15 960 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław / stare miasto; 200 M od płyty wrocławskiego Rynku. Do wynajęcia od zaraz całe piętro biurowca - pow. 420 mkw. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 5 kondygnacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł73,82 m² 10 837,17 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 73,83 m , usytuowany na parterze budynku mieszkalnego przy ul. Marka Hłaski we Wrocławiu. Obecnie funkcjonuje tu sklep spożywczy, a wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

49,02 zł/m²346,80 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Henryka Pobożnego w atrakcyjnej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

569 030 zł51,73 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, brochów, ul. Syryjska Opis : Na sprzedaż wyjątkowy narożny lokal użytkowy o powierzchni 51,73 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Syryjskiej. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²384 m² 15 360 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy okazję zaprezentować Państwu na najem lokal magazynowo-usługowy o pow. ok. 384 m2 zlokalizowany w dzielnicy fabryczna/oporów w bliskiej odległości dzielnicy Krzyki, klecina.

Szczegóły ogłoszenia

86,21 zł/m²116 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal Handlowo -usługowy- biurowy na Starym Mieście we Wrocławiu do wynajęcia topowa lokalizacja na działalność twojej firmy. Polecamy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy-biurowy na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

103,18 zł/m²87,23 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 87,23 m, zlokalizowany w nowej inwestycji Dom Development przy ulicy Krakowskiej. Lokal z witryną zlokalizowany na parterze budynku, dwa wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Do wynajęcia lokal o powierzchni 104 m2 znajdujący się w budynku w topowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł510 m² 5 784 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o łącznej powierzchni użytkowej 510,82 m , położony na ogrodzonej działce 899 m we Wrocławiu. Budynek łączy część usługowo-produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 868 090 zł183,17 m² 10 198,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Osiedle łan numer jeden na przyszłość! Wyjątkowa okazja inwestycyjna. Zapraszamy do zakupu gotowego parterowego lokalu handlowo-usługowego na kameralnym nowobudowanym Osiedlu łan zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

59,82 zł/m²100,30 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem lub Sprzedaż Lokalizacja i Potencjał. Inny lokal użytkowy o powierzchni 100,3 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Wrocławia. Ta lokalizacja gwarantuje wysokie natężenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 383 000 zł92,20 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal jest wynajęty - idealny dla inwestora, który chce gotowy produkt przynoszący od razu przychód!. Piękny lokal usługowy o pow. 92,20m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł581,71 m² 3 953,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna dom + lokal handlowy + stały dochód pasywny (maszt telekomunikacyjny- 3.100zł/mięs dochodu) Na sprzedaż unikalna nieruchomość o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł124,26 m² 16 900,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Prestiżowy lokal usługowy W ścisłym centrum wrocławia Wyjątkowy lokal usługowy zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych i dynamicznie rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

102,86 zł/m²17,50 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia - lokal biurowy | nowoczesny budynek biurowo-usługowy Oferujemy lokal przeznaczony do celów biurowych, usytuowany w nowoczesnym i kameralnym budynku biurowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,97 m² 11 991,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny, frontowy lokal usługowy o powierzchni 74,97 m , zlokalizowany na parterze frontowej kamienicy w inwestycji Kołłątaja 23, w ścisłym centrum Wrocławia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

299 600 zł28 m² 10 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 28 m2, położonego przy jednej z głównych ulic Wrocławia ul. Powstańców Śląskich. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł188,38 m² 8 493,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wrocław Huby ul. Wesoła nieruchomość: proponujemy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy we Wrocławiu przy ul. Wesołej. Nieruchomość o łącznej powierzchni 188,38 m2 ( 148,22 + 40,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²250 m² 8 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz magazynu w centrum? Chcesz rozwinąć swoją działalność? Potrzebujesz przestrzeni produkcyjnej/magazynowej lub pod inną działalność? Lokal znajduje się w budynku przemysłowym, na.

Szczegóły ogłoszenia

95,16 zł/m²126 m² 11 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 126 m. Lokal usytuowany jest na parterze budynku w inwestycji Port Popowice. Nieruchomość w stanie deweloperskim, co daje przyszłemu najemcy pełną.

Szczegóły ogłoszenia

56 zł/m²697,60 m² 39 066 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Małachowskiego 1- 9, wrocław Powierzchnia uż.: 8 570,50 Powierzchnia najmu: 697,6 m2 Grunt: dz. ewid.nr 101 o pow. 4 235 m cena: 56,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 958 084 zł134,91 m² 14 514 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal z witryną na parterze, pod działalność , blisko Rynku. Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Lokal po odbiorze technicznym. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy wyremontowany o powierzchni 60 m , położony w południowej części Wrocław, na osiedlu Ołtaszyn. Lokal znajduje się w przyziemiu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²102,15 m² 7 661 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na wynajem położony w nowym osiedlu mieszkaniowym. Najemca nie płaci prowizji. Lokal znajduje się na parterze budynku, posiada duże witryny od strony ulicy i jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

47,98 zł/m²50 m² 2 399 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 50m , położony w nowym budynku na południe od Jagodna. Doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca na biuro, gabinet lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 364 zł101,96 m² 10 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, brochów, ul. Syryjska Opis : Na sprzedaż wyjątkowy narożny lokal użytkowy o powierzchni 101,96 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Syryjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł157,15 m² 6 299,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal na parterze o powierzchni 157,15m2 wraz z komórką we Wrocławiu na ul. Krętej (nadodrze-Śródmieście) lokal dostępny od zaraz lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

63,21 zł/m²106 m² 6 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 106m , położony w nowym budynku na południe od Jagodna. Doskonała propozycja dla osób poszukujących miejsca na biuro, gabinet lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł89 m² 14 494,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjnie położony lokal usługowy we Wrocławiu/ dzielnica - Śródmieście, plac grunwaldzki. Przy campusie politechniki wrocławskiej Lokal położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²134,99 m² 12 824 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem wyjątkowy lokal usługowy o powierzchni 134,99 m w inwestycji Vivre, zlokalizowany przy ul. Świeradowskiej. Lokal znajduje się w rozwijającej się części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł35 m² 17 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: mieszkanie w sercu Wrocławia - 620 000 zł Mieszkanie położone w ścisłym centrum Wrocławia, w prestiżowej i doskonale skomunikowanej lokalizacji. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

29,05 zł/m²42 m² 1 220 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gabinety 20 m2 , 16 m2 i 12 m2 -części wspólne 30 m2, parter, lokal usługowy po remoncie , klimatyzacja, ołtaszyn, dostępny od zaraz! Oferta bez prowizji dla najemcy! Cena do negocjacji. Gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

40,02 zł/m²78,72 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu na parterze w lewym skrzydle budynku dworca Wrocław Brochów. W skład powierzchni wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

63,95 zł/m²43 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Pierwsze i trzecie zdjęcie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł36,40 m² 16 484 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowa lokalizacja | kępa mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 36,40 m , położony na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Mieszczańskiej, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 097 649 zł74,67 m² 14 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Piękne, duże mieszkanie o pow. 74,67m2 z ogródkiem znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się od ulicy Jedności Narodowej i idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiż I efektywność: wynajmij Biuro 168m w Samym Sercu Wrocławia! Zmień adres swojej firmy na ul. Kazimierza Wielkiego i przenieś swój biznes na wyższy poziom. Oferujemy więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł188 m² 10 633 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 188 m , położony na parterze budynku z dużymi witrynami wychodzącymi na ulicę, co zapewnia doskonałą ekspozycję. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 476 200 zł156,83 m² 9 412,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Na sprzedaż - lokal użytkowy 155,60 m | odrestaurowany kompleks zabytkowych budynków Oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 155,60 m , usytuowany na parterze w pięknie odrestaurowanym.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł34,90 m² 15 616,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal komercyjny zlokalizowany w centrum miasta, dzielnica Śródmieście, boczna ul. Jedności Narodowej. Zapraszam biura do współpracy - dobrze doświetlony (duże witryny) -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach