dowolna

Mieszkania z prawem własności Wrocław - Lista ofert

4 059 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 059 ogłoszeń

1 090 000 zł63,50 m² 17 165,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłej nieruchomości. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Duży salon, stylowa sypialnia oraz podwójne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 138 zł61,14 m² 13 299,60 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 328 100 zł102,24 m² 12 990,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 93,03m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł46,38 m² 11 966,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,38 m na Przedmieściu Oławskim. Nieruchomość po generalnym remoncie w 2017 roku stanowi doskonałą propozycję inwestycyjną. Niecałe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 215 000 zł73 m² 30 342,47 zł/m²

 

Piętro:7/24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament 4-pokojowy z widokiem na Odrę Quorum, wrocław Centrum Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego, gotowego do zamieszkania apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł73 m² 15 753,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie willowe | 3 pokoje + Antresola | 73 m | Stabłowice, ul. Bieszczadzka | Wrocław Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie willowe położone na 1. piętrze w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł34,70 m² 14 092,22 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka oddzielną kuchnią Apartamenty Platinum ul. Inowrocławska Wrocław, szczepin nowoczesna kawalerka W świetnej lokalizacji idealna pod inwestycję lub dla ciebie! Na sprzedaż komfortowa.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 30 m2, przy ul. Kaszubskiej. Mieszkanie jest do własnej aranżacji, co.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł50,28 m² 11 933,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zanim zanurzysz się w zapachu drewna, mam dla Ciebie wiadomość, która zapewni Ci święty spokój. Jako jedyny reprezentant właściciela, biorę na siebie pełną odpowiedzialność za Twój komfort.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł57,87 m² 13 392,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowe nowoczesne mieszkanie na Złotnikach | Klimatyzacja | Miejsce postojowe Przedstawiam ofertę sprzedaży dwupoziomowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 57,87 mkw usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 153 637 zł75,79 m² 15 221 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: krzysztof Dudek tel.   Nowe 3-pokojowe mieszkanie z 2019 roku, położone w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej. Wyposażone, gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł40,57 m² 22 159,23 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni 40,57 m2, położony na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku przy ul. Księcia Witolda we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł82 m² 7 134,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Duże rozkładowe 3 pokojowe 2 poziomowe Mieszkanie w Leśnicy. Możliwość zamiany na mniejsze mieszkanie w budynku z windą lub do pierwszego piętra. Mieszkalnie znajduje się na 2-gim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 700 zł31,90 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel:   Nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Lokale idealne pod najem krótkoterminowy! Oddanie w 2027 roku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł32,50 m² 15 353,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Nowa cena! Mieszkanie 2-pokojowe po remoncie w niskim, zadbanym bloku z ogrzewaniem miejskim na Starym Mieście Szczepinie - okolice ul. Dobrej. Mieszkanie ma dwa pokoje, oddzielną kuchnię ,.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł38,47 m² 15 830,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun Oferty Maciej Suwała Tel:   Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, w nowoczesnym budynku przy ul. Białowieskiej z widokiem na park!.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł115,32 m² 14 308,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

To nie jest kolejne zwykłe mieszkanie z ogłoszenia. To nieruchomość wyjątkowa, której aurę odczuwa się już po przekroczeniu progu. Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł62 m² 10 483,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Centrum 2 minuty od rynku stare miasto świetna lokalizacja 3 pokoje przejściowe osobna kuchnia po remoncie II piętro piwnica pełna własność księga wieczysta bez obciążeń Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

734 900 zł52 m² 14 132,69 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52 m znajduje się w bloku z ok2000 roku. Pełna własność oraz stan wykończenia "do zamieszkania" zapewniają komfortowe warunki. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 473 071 zł91,66 m² 16 071,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: kinga Ustyniak tel:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą tzw. 2- paka - lokal mieszkalny, w ramach którego zostały wydzielone dwa mieszkania dwupokojowe, każde.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,10 m² 16 145,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, wykończone w 2025r 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ua/ rus/ pl/ eng 2 albo 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym Do własnej aranżacji Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł96 m² 20 822,92 zł/m²

 

Piętro:29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję wyjątkową okazję wejścia na rynek premium w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków Wrocławia. Unikalny lokal mieszkalny o powierzchni 96 m zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 700 zł30,10 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 30,10m2 jedyne w kameralnej inwestycji we Wrocławiu na Krzykach Klecinie. Mieszkanie jest 1 pokojowe ma pow. 30,10 m2 znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

439 999 zł24 m² 18 333,29 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mikroapartament w budynku starter 1 przy wyb. Ludwika Pasteura (plac Grunwaldzki), idealna okazja inwestycyjna! Obiekt obecnie funkcjonuje w modelu najmu krótkoterminowego, ciesząc się dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, Zgody

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł45 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 45 m , zlokalizowane w klimatycznej kamienicy z windą, w jednej z najlepiej skomunikowanych części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł48,89 m² 10 186,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w kamienicy z 1900 roku przy ul. Komuny Paryskiej jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji we Wrocławiu. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł83,05 m² 13 245,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rynek pierwotny - mieszkanie gotowe do wprowadzenia I przeniesienia własności Mieszkanie w wysokim standardzie - idealne dla rodziny Na sprzedaż 4-pokojowy apartament o powierzchni 83,36.

Szczegóły ogłoszenia

594 999 zł35 m² 16 999,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Prestiżowy apartament w Justin Center - ul. Krawiecka. Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament położony w samym sercu Wrocławia - w prestiżowym kompleksie Justin.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł54,36 m² 13 778,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: krzyki/klecina Ilość pokoi: 3 Metraż: 54,36 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 0/3 (wysoki parter) Dostępność : do uzgodnienia Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 350 zł43,09 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: kamil Morka   Nowoczesne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części miasta, idealne do zamieszkania. Lokalizacja: inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł42 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż lokal o powierzchni 42 m , położony na 2. piętrze w solidnym, ceglanego typu budynku w ścisłym centrum Wrocławia. Już sama lokalizacja przy ul. Podwale sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

1 054 235 zł80,17 m² 13 149,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Mieszkanie wykończone, bez zabudowy kuchennej, mebli oraz sprzętu agd, co daje możliwość aranżacji zgodnie z własnymi.

Szczegóły ogłoszenia

752 000 zł34,62 m² 21 721,55 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: kamil Swatowski tel.   Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą świeżo wykończonego apartamentu - studio, zlokalizowanego na prestiżowym Wrocławskim osiedlu -.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł128,64 m² 22 154,85 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Luksusowy apartament z panoramicznym widokiem na miasto - ostatnie piętro Odra House, wrocław Z przyjemnością prezentuję Państwu luksusowy apartament na sprzedaż z przepięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż wyjątkowa piękne mieszkanie świeżo po generalnym remoncie oferujemy na sprzedaż mieszkanie swieżo po generalrym remoncie zaprojektowanym I nadzorowanym przez archtektka wykonanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł35,60 m² 15 589,89 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na ostatnim piętrze - gotowe do odbioru. 0% prowizji. Szukasz mieszkania, które łączy funkcjonalny układ, prywatność i widok,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł38 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ciche mieszkanie 2-pokojowe dwustronne w pełni rozkładowe w zadbanym, niskim bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach. Składa się z: - salonu - sypialni - przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

669 998 zł46,70 m² 14 346,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty Krzysztof Dudek tel.   pokojowe mieszkanie z balkonem, na 1 piętrze. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w pożądanej i lubianej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł62,70 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do wyjątkowej oferty przestronnego 3-pokojowego mieszkania (62,9 m ), położonego w spokojnej i zielonej okolicy, idealnie sprawdzi się jako lokum dla rodziny. Dzięki doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 000 zł37 m² 17 054,05 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż apartament z ogrodem w nowo powstałym apartamentowcu tuż przy bulwarach spacerowych nad rzeką Oławą. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzi ok. 17-metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł420 m² 15 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:14

 

Rok budowy:1930

Cała kamienica na sprzedaż tuż przy rynku wrocławskim | 420m2 | dwa lokale usługowe | mieszkanówka | 3 piętra Na sprzedaż kamienica o powierzchni 420 m , zlokalizowana w sercu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij