dowolna

Mieszkania na sprzedaż Wrocław - Oferty „sprzedam mieszkanie”

4 830 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 830 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

699 000 zł72,86 m² 9 593,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie w lokalizacji Wrocław-Karłowice-Różanka, ul. Żmigrodzka - w pobliżu ulicy Bałtyckiej i ul. Kamieńskiego. Duże, jasne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 737 zł54,62 m² 17 205 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i tarasem. Lokal znajduje się w II etapie inwestycji jn190 we Wrocławiu. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 730 zł52,17 m² 16 172,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w II etapie inwestycji jn190 we Wrocławiu. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 236 zł25,95 m² 18 814,49 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w II etapie inwestycji jn190 we Wrocławiu. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

690 000 zł66,68 m² 10 347,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo, przedstawiam na sprzedaż dwustronne 3 - pokojowe mieszkanie przy ulicy Róży Wiatrów. Lokal znajduje się na II piętrze w bloku czteropiętrowym z 2000 roku. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł73,37 m² 10 753,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie położone przy ul. Trawowej, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Morelowym we Wrocławiu. Metraż mieszkania - ponad 80 mkw po podłodze Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

329 500 zł22,60 m² 14 579,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 22,6 m , położona we Wrocławiu przy ul. Okulickiego. Idealna inwestycja lub mieszkanie na start - gotowe do zamieszkania od zaraz! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł23 m² 16 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta Bezpośrednia , Brak Podatku pcc 2% , Brak opłaty za pośrednictwo. Możliwość odliczenia vat 23%! Idealny lokal Pod inwestycję! cena netto : 316 260,16 zł + vat 23% = 389 000,00 zł brutto. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 259 zł71,50 m² 10 129,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, antresoli, łazienki, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 259 zł71,53 m² 11 523,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 605 zł95,76 m² 9 477,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, antresoli, garderoby, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł80,82 m² 11 568,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na 2. piętrze pięknej, odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy przy ul. Komuny Paryskiej 30. - english version below. Feel free to call me, i speak.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne studio o powierzchni 25 m przy ul. Zwycięskiej gotowe do dalszego wynajmu krótkoterminowego lub użytkowania własnego. Lokal został przygotowany w sposób funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł39,56 m² 15 394,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż nieruchomość po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 39,56m2 przy ul. Bałuckiego 18 Atuty mieszkania: - ścisłe centrum / przedmieście oławskie - po generalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł61,94 m² 9 670,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż narożne mieszkanie do remontu, tuż przy Dworcu Głównym. Jest położone na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy i posiada okna na trzy strony świata! Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł31,94 m² 25 046,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Apartament Z tarasem - blisko rynku Unikatowa inwestycja w skali miasta njważniejsze informacje Lokalizacja: prestiżowa część Wrocławia, tuż przy Ostrowie Tumskim, szybki dostęp do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

518 000 zł49 m² 10 571,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Bajana na osiedlu Gądów Mały. Lokalizacja: lokalizacja to jedna z największych zalet tej nieruchomości Gądów Mały to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska Wrocław

1 748 571 zł96,34 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, garderoby, łazienki, wc i loggii. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska Wrocław

1 199 220 zł63,20 m² 18 975 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowy apartament Central Park Wrocław Kępa Mieszczańska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska Wrocław

1 098 441 zł68,76 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł43 m² 16 256 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Stylowy apartament 2-pokojowy z dużym balkonem centrum Wrocławia, ul. Kurkowa. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok 43 m, położone w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł40,14 m² 15 695 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż wyjątkowe, oryginalne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 mkw znajdujące się w pięknej, klimatycznej, kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta, przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

599 000 zł65 m² 9 215 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż ładne, klimatyczne mieszkanie położone w centrum Wrocławia, przy ul. Żeromskiego. Mieszkanie ma pow. 65 mkw i składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł75 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Gorąco polecam na sprzedaż oryginalne, przestronne, pięknie doświetlone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m, położone na 3. piętrze w ładnym, zadbanym bloku po remoncie, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60 m² 10 317 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Oporowie,. Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, nowocześnie wykończone i urządzone, 3-pokojowe mieszkanie o pow. całkowitej 62.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł72,69 m² 12 368 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zielona I spokojna okolica! kameralne mieszkanie po remoncie na wrocławskim sępolnie! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,69 mkw położone na I piętrze dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł40,27 m² 13 632,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam naprawdę ładne, gruntownie i gustownie wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe, w dogodnej lokalizacji, boczna Lotniczej (okolice ulicy Górniczej/ Hutniczej), z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49,10 m² 16 272,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia -nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2-pokojowe - 10 m2 garderoba- możliwość zdobienia sypialni/biura -jasna, nowoczesna kuchnia z agd -bez podatku pcc i prowizji -bez.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł72,93 m² 8 981,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie - Kozanów, ul. Połbina Mieszkanie o powierzchni 72,93 m z wysokimi sufitami (3,05m), co daje poczucie przestrzeni i komfortu. Układ: > duży,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,50 m² 9 689,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,5 m , położone na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, przy ul. Dokerskiej na wrocławskim Kozanowie. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł55,16 m² 12 672,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o powierzchni 55,16m2, położone na parterze trzypiętrowego bloku w spokojnej okolicy, znajdujące się na wrocławskim osiedlu Gaj. Nieruchomość składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,43 m² 11 996,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Plac grunwaldzki _ 2 pokoje _ oddzielna kuchnia _ul. Damrota Polecam do kupna w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,43 m2 przy ul. Damrota /ul. Wyszyńskiego. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

573 000 zł53,48 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na sprzedaż | ul. Gliniana 73, wrocław Powierzchnia wg kw: 56,05 m (w tym 2,57 m2- piwnica) Pomieszczenia: 3 osobne pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój Piętro: 3 (budynek bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł45,45 m² 13 619,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 45,45 m , położonego przy ul. Energetycznej we Wrocławiu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 990 zł39,20 m² 14 540,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Herbsta to dobra propozycja dla osób, które cenią nowe osiedla, zieleń za oknem i wygodę na co dzień. Lokal ma 39,24 m i został zaprojektowany tak, aby.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49 m² 13 040,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wrocław | ul. Kurlandzka | 49 m + 2 miejsca postojowe w cenie 1+ taras 36 m Dla wymagającego Klienta, który ceni jakość, funkcjonalność i prywatność. To mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

857 000 zł65 m² 13 184,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Obniżka ceny 859 000 zł zamiast 900 000 zł. Ogłoszenie prywatne. Bez prowizji. Sprzedaję dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Gagarina we Wrocławiu. To nietypowa, jasna przestrzeń typu open space.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł70 m² 10 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 70 m usytuowane na 3 piętrze w kameralnym budynku z windą. Opis mieszkania: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł69,90 m² 9 012,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej 69,90 m , położonego w kamienicy na Karłowicach. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł47,52 m² 10 732,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na 2 piętrze kamienicy z lat 30., w dzielnicy Karłowice przy ul. Czajkowskiego. Mieszkanie ma funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł49,50 m² 11 717,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z osobną, widną kuchnią o łącznej powierzchni 49,5 m2. plus przynależna piwnica 1,1 m2. Najważniejsze informacje - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł64 m² 11 546,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Wrocławski oporów - 3 pokojowe mieszkanie Z osobną kuchnią Prezentujemy Państwu funkcjonalne w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. mierzonej po podłodze 64,5 mkw, ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł76,30 m² 10 471,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy Państwu przestronne, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 76,30 mkw rozłożone na dwóch poziomach - bez skosów, znajdujące się na III/IV p. niskiego budynku cichego.

Szczegóły ogłoszenia

1 423 380 zł67,78 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze trzypiętrowego budynku w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu. Mieszkanie posiada widok na wrocławski Rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł75,75 m² 14 851,49 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wrocław / Różanka / ulica Bezpieczna Osiedle Bezpieczna - inwestycja wybudowana i zarządzana przez Inter-Es 4 pokoje / wysoki standard / miejsce postojowe w cenie Oferta na wyłączność - nie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł73,06 m² 10 936,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z garderobą i balkonem na Kozanowie! Opiekun nieruchomości: maria Woźniczka tel.   *** Oferta wyłącznie.