dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 114 ogłoszeń

559 999 zł50,96 m² 10 988,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51m2, 2 pokoje, osobna kuchnia, 18m2 piwnica, 350m2 ogród, 2 miejsca parkingowe Wrocław- bieńkowice dzielnica Krzyki. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 177 098 zł96,60 m² 12 185,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Duże mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym jest 5-pokojowe i ma powierzchnie 96,60m2 z aż 3 balkonami z obydwóch stron! Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 617 zł39,95 m² 17 487 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie możesz zobaczyć je na żywo i odebrać praktycznie od razu. Świetnie skomunikowana część Wrocławia, idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł85 m² 10 352,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na skytower. Lokal znajduje się przy ul. Gajowej, na 5. i 6. piętrze budynku z windą. Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

3 pokoje w sercu Wrocławia ul. Kościuszki | Winda | Balkon Szukasz balansu między pulsem miasta a domowym spokojem? To dwustronne, rozkładowe mieszkanie na Przedmieściu Oławskim może być.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł28 m² 17 321,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Idealne dla singla, pary lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 28,30 m znajduje się na 2. piętrze zadbanego, ceglanego budynku z lat 60. Klatka schodowa po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł44,20 m² 16 515,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Feel free to call me, i speak English. Не стесняйтесь звонить, я говорю по-русски Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i m. postojowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł220 m² 8 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

Wszystko, co potrzeba do życia znajdziesz w bliźniaku na Brochowie Opiekun oferty: jacek Mamiński Nr licencji pfrn 30802 tel.   Bliźniak do zamieszkania od zaraz w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 915 zł58,70 m² 14 018,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,7 m , położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu. Największym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł3 000 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna ag - Wrocław, okolice Śródmiejskiej Obwodnicy i aow | 3000 m | mpzp 4ag Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni ok. 3000 m , zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty:Jakub Choja   Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 73 m, położone w kamienicy na Ołbinie zaledwie kilka minut od ścisłego centrum.Świetna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł84,91 m² 10 599 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Positivo Ołtaszyn to nowe wygodne miejsce do życia na Ołtaszynie 28 domów i mieszkań z tarasem lub ogrodem dla Ciebie i Twojej rodziny. W standardzie deweloperskim lub wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł46,61 m² 13 494,96 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 46,61 m zlokalizowane w spokojnej i zielonej części miasta, w okolicach ulicy Oficerskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

931 476 zł52,61 m² 17 705,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowy apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, zlokalizowane przy ulicy Prądzyńskiego (wrocław Przedmieście Oławskie). Jest to idealna nieruchomość dla osób ceniących sobie przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł51 m² 12 529,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta skierowana do klienta gotówkowego, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu - ul. Cynamonowa Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 189 zł43,42 m² 12 302,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Wysokie sufity | Bez pcc i prowizji! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 43,42 m , położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł67 m² 11 940,28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 66.70m , położone na 3. piętrze w budynku z windą z 2009 roku, zlokalizowanym przy ul. Gorlickiej na Psim Polu.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł103 m² 9 213,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Opiekun oferty: weronika woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83 m (ok. 103 m po podłodze), zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł47,57 m² 10 721,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w budynku mieszkalnym. Nieruchomość znajduje się w obrębie Placu Marcina Kromera, w pobliżu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 475 zł48,85 m² 14 114 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc, oferta deweloperska. Termin realizacji - 04.2026 Inwestycja znajduje się w południowej części Wrocławia, administracyjnie jest to część osiedla Krzyki-Partynice. Graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł19,43 m² 21 358,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg   . 750m Dworzec pkp i pks, 1,5km do Rynku. Idealna nieruchomość na inwestycję lub do zamieszkania. Centrum miasta, ale okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł224 m² 9 776,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:426 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wolnostojący dom zlokalizowany na wrocławskiej Wielkiej Wyspie, na jednym z najpiękniejszych i najchętniej wybieranych do zamieszkania osiedli -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł67,64 m² 12 566,53 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Nieruchomość na sprzedaż pod biuro lub mieszkanie ul. Powstańców Śląskich (galeriowiec). Położenie: lokal położony jest w samym centrum przy sky tower, ul. Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł151,09 m² 9 861,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:181 m²

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z tarasem na dachu, w sąsiedztwie Lasu Mokrzańskiego! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 169 860 zł77,29 m² 15 135,98 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie z kluczami do odbioru. Przy kontakcie z nami nic nie płacisz: - brak podatku pcc - 0% prowizji - zakup bezpośrednio od dewelopera Zyskujesz kompleksową obsługę w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka do remontu o powierzchni ok 27 m2. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze10 piętrowego budynku z 1980 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 56 m | balkon | miejsce parkingowe + komórka | Olimpia Port | ul. Magellana 24 | Wrocław Języki obsługi: świadczymy usługi w języku polskim, angielskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 261 zł35,56 m² 13 590,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem | Stan deweloperski | Gotowe mieszkania Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł39,12 m² 15 081,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez pcc bez prowizji Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która zapewni Ci komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nie zwlekaj, ta okazja może szybko się wyprzedać! Dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 217 601 zł122,99 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 122,99 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł66,90 m² 12 705,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66,9 m2 z balkonem znajdujące się na Śródmieściu - w cichej uliczce tuż przy ogródkach działkowych. Przeniesienie własności możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł83 m² 24 699 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie loftowe położone na pierwszym piętrze kameralnego budynku w Browarach Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej. Lokal o powierzchni 82,79 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł53,50 m² 11 009,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,5 m , położone w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Krzyki, w mieście Wrocław. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł250 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 147 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem, położona w zielonej i spokojnej części Wrocławia Strachowice, ul. Skarżyńskiego. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 000 zł486 m² 23 663 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 215 m²

Zdjęcie pogladowe! Zalesie - prestiż i komfort. Park Szczytnicki za rogiem. Wyjątkowa oferta luksusowego domu do sprzedaży. Nieruchomość o charakterze rezydencjonalnym po kompletnej.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł64 m² 11 640,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nie szukaj już! To oferta dla Ciebie! Dostępna dla Każdego! Do sympatycznej negocjacji! Aktualnie lokal wolny, niezamieszkały, do odbioru klucze niezwłocznie po zapłacie! W lokalu bardzo cicho,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 800 zł55,20 m² 10 920,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowym, kameralnym osiedlu na Nowych Żernikach. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: przestronny, ok. 20-metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł400 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 315 m²

Do sprzedania solidny dom z lat 90 o powierzchni 400 m2 z dwoma garażami. Dom położony na dużej działce o powierzchni 2315 m2 graniczący z drogą krajową nr 5 (wrocław -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 750 000 zł349,25 m² 10 737,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

0% prowizji od strony kupującej. Do sprzedania budynek biurowy W zabudowie bliźniaczej w budynku dwu lokalowym na Wrocławskich Krzykach, usadowiony na działce 798 m2 (działka do wspólnego.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł38 m² 12 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje około 38 m przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego we Wrocławiu. Ze względu na bliską odległość od wrocławskich uczelni jest to bardzo dobra lokalizacja pod.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij