dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 103 ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 458 zł64,68 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania z ogrodem! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł76 m² 11 802,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na Krzykach. Nieruchomość łączy funkcjonalny układ, nowoczesny budynek oraz świetną lokalizację, co czyni ją idealnym wyborem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł35,50 m² 11 239,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jeśli szukasz mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale rozwiniętej okolicy i z szybkim dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 476 zł58,47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje idealne na start na południu Wrocławia top lokalizacja! Bartosz Agent Nieruchomości Skontaktuj się (dostępny 7 dni w tygodniu) Bez prowizji! Cena: 631 476zł Przytulne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 150 000 zł245 m² 8 775,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:951 m²

Wyjątkowa oferta wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 245 m , usytuowanego na kameralnej działce o powierzchni 951 m w osiedlu Zakrzów. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

2 775 000 zł3 700 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, położona na terenie oznaczonym symbolem 10mn, przeznaczonym głównie pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,10 m² 16 963,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecamy! Mieszkanie ( status prawny: lokal użytkowy) 2-pokojowe o pow. 47,1 mkw w wyjątkowej lokalizacji- tuż nad Odrą, na kameralnym i prestiżowym osiedlu "miasto Marina". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 484 zł38,43 m² 15 989,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,43m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł31,30 m² 19 009,58 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie w samym centrum Wrocławia to doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących swojego pierwszego lokum, jak i dla inwestorów szukających bezpiecznej i dochodowej formy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 414 314 zł142,86 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 142,86 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł88 m² 15 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wykończony z najwyższej jakości materiałów i gustownie. Większość to Max Fliz. Dom stoi na dość dużej jak na bliźniaka działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 430 000 zł129,54 m² 11 039,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł27,70 m² 36 064,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 27,7 m przy ul. Kazimierza Wielkiego we Wrocławiu lokalizacja: nieruchomość znajduje się w samym sercu historycznego i tętniącego życiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł130 m² 9 992,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż duże - 130 metrowe mieszkanie w kamienicy w samym centrum Wrocławia. Plac Bema. Widok na Ostrów Tumski, wyspę Słodową. Doskonale skomunikowany. 5 minut na pieszo do Rynku. Bulwar.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł43,50 m² 12 356,32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Twoje nowe terytorium to precyzyjnie zaprojektowane dwie strefy wpływów. Mieszkanie przy ul. Trzebnickiej działa jak szwajcarski mechanizm, gdzie każdy metr kwadratowy ma swoje logiczne uzasadnienie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecam: tylko U nas do sprzedania 3-pok. (z możliwością 4), 2-poziomowe mieszkanie w jednej z lepiej rozwijających się dzielnic Wrocławia Fabrycznej, os. Maślice, ul. Suwalska.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł60,90 m² 7 373 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż przestronne, klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe z ogrodem oraz ogromnym garażem położone przy ul. Lutyńskiej we Wrocławiu. Idealna propozycja dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne 2 pokoje z loggią i piwnicą | Muchobór Wielki | Gotowe do aranżacji Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

538 989 zł31,20 m² 17 275,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie swieżo po generalneym remoncie zaprojektowanym I nadzorowanym przez archtektka wykonanym Z najwyższą starannością W wysokim standardzie oraz wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

739 500 zł62,81 m² 11 773,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 62,81 m2, zlokalizowane przy ul. Piłsudskiego 37 we Wrocławiu. To idealna propozycja dla siebie lub pod wynajem, ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,46 m² 12 360,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, które znajduje się w budynku z lat 30, na Księżu Małym, w cichej i zielonej okolicy. Położone na 1 piętrze, z trzech. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 184 zł90,93 m² 8 250,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

* bez prowizji i bez podatku pcc* Mieszkanie gotowe do odbioru. Wyjątkowa przestrzeń, w której elegancja spotyka naturę. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 90,93 m w.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł66 m² 9 469,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 11. (ostatnim) piętrze w zadbanym, 11 piętrowym budynku z windą. Rozkład pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł65,61 m² 12 498,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam ofertę 3 pokojowego mieszkania przy ul. Horbaczewskiego boczna ul. Legnickiej tuż przy dh Astra Mieszkanie położone na 1 piętrze/wysokim parterze w bloku z lat 80tych. Cały lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł70,35 m² 12 722,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Luksusowy apartament przy Parku Pawłowickim - 70,35 m | loggia 9 m | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 70,35 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł41,29 m² 20 561,88 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41,29m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji we Wrocławiu -okolice ul. Suchej , przy centrum handlowym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł81,35 m² 7 990,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,35 m , znajdujące się na 2 piętrze w kamienicy z 1930 roku. Mieszkanie położone jest przy ul. Zdzisława Dębickiego.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł41,07 m² 13 757 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lux | nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | 41,07 M | balkon | nowy budynek 2025 | wrocław leśnica Oferta na wyłączność | Klucze w biurze! mieszkanie nigdy niezamieszkałe | gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł134 m² 5 373,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:496 m²

**na Sprzedaż: urokliwa Połowa Domu we Wrocławiu!** **lokalizacja:** Miłoszycka, wrocław **powierzchnia:** 134 m2 **działka:** 496 m2 z możliwością powiększenia Szukasz przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 861 000 zł180 m² 27 005,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy penthouse o powierzchni 151,9 m , zlokalizowany na 4., ostatnim piętrze kameralnej inwestycji o standardzie premium. Nieruchomość stanowi rzadką ofertę na rynku :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł86,70 m² 11 522,49 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 87,60 m usytuowane na parterze w budynku z windą. Opis mieszkania: - w przedpokoju miejsce na szafę.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł58,21 m² 9 963,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie Wrocław ul. Przyjaźni. Mieszkanie 2 pokojowe , o pow. 58,21 m2 z piwnicą , z dostępem do zamykanego parkingu. Lokal mieszkalny usytuowany na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

798 997 zł66,82 m² 11 957,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż przytulne mieszkanie dwustronne 3-pokojowe z oddzielną kuchnią w spokojnej części Wrocławia - Jagodnie! nieruchomość ma 66,82 m2 I składa się Z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 456 zł34,59 m² 13 890,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | Stan deweloperski | Kameralna zabudowa | Duże ogrody Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś! Współpracuję z wieloma sprawdzonymi.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł33,50 m² 15 223,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Wyjątkowe, 2-pokojowe Mieszkanie 33,5 m Ścisłe Centrum Wrocławia, ul. Kraińskiego Blisko Rynku i Ostrowa Tumskiego! Marzysz o własnym mieszkaniu w sercu Wrocławia, które zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł40,72 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania w spokojnej i zielonej ale rozwiniętej okolicy? Chciałbyś mieć własny ogródek? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł84 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania apartament z czterema sypialniami i przestronnym salonem z aneksem kuchennym. Klimatyzowany, w pełni umeblowany, gotowy do zamieszkania. Jedna sypialnia z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

782 000 zł47,93 m² 16 315,46 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji Nowoczesne i przestronne mieszkanie - Kępa Mieszczańska W pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej części Wrocławia. Lokal znajduje się na Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 907 zł28,89 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,89m2(identyfikator mieszkania kr6/c/3/4) w doskonałej lokalizacji, z możliwością harmonogramu płatności.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł77,90 m² 11 553,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje | osobna kuchnia | 2 łazienki | balkon | Borek | ul. Januszowicka Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 72,70 m , położone na 2 piętrze w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 000 zł38,12 m² 17 208,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prestiżowa inwestycja W sercu wrocławia | ul. Lelewela | 38,12 m | możliwość łączenia lokali Wyjątkowa nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w jednej.