dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 111 ogłoszeń

Rynek pierwotny

566 306 zł46,12 m² 12 278,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera oraz podatku pcc 2% Don t hesitate to call, i speak English and German. Oferuję funkcjonalne, ustawne mieszkanie o powierzchni 46,12 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł80 m² 9 962,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wrocław - blisko centrum Factory / Factoria Park ulica Rakietowa ( Muchobór Wielki) Nowoczesne i zamknięte osiedle. 80m2 + duży prawie 30 metrowy taras z widokiem na piękną zieleń + 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 400 zł70 m² 4 705,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Domek drewniany oferta sprzedażowa Naturalny dom. Nowoczesne rozwiązania. Szybka realizacja. Funkcjonalny dom drewniany zaprojektowany z myślą o: wygodzie codziennego użytkowania niskich kosztach.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł43,34 m² 31 149,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1776

Apartament loftowy w Bulwarze Staromiejskim, to gotowa inwestycja w centrum Wrocławia. Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu loft z antresolą, położony w prestiżowym kompleksie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 363 000 zł98,76 m² 13 801,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy lokal użytkowy o łącznej powierzchni 98,76 m , zlokalizowany przy ul. Młynarskiej w Wrocław, w dzielnicy Psie Pole. Lokal mieści się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł360 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1898

NA sprzedaż! Niesamowita nieruchomość w samym centrum Wrocławia, 5 min na piechotę od Uniwersytetu Wrocławskiego. Nieruchomość o powierzchni 360m2 zlokalizowana jest przy placu Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł50,50 m² 9 900,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie do remontu na Nowym Dworze z widokiem na zielone podwórko , ul. Nowodworska Jeśli lubisz wyzwania i chciałbyś, aby mieszkanie, w którym zamieszkasz było 'skrojone' idealnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł62,45 m² 10 392,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Marzysz o własnym mieszkaniu, ale brakujesz środków na start? Oferujemy wyjątkową propozycję: tylko 20% kwoty teraz, reszta płatności przed odbiorem.

Szczegóły ogłoszenia

1 347 500 zł91,70 m² 14 694,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe, obecnie jako dwupak mieszkań 2-pokojowych, razem 2 łazienki, 2 tarasy. Można użytkować oddzielnie albo połączyć w jedno, komfortowe 4- lub nawet 5-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł70 m² 10 271,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe Wrocław, ul. Rogowska (fabryczna / Nowy Dwór) Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m z przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 447 zł52,64 m² 9 051,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania z ogrodem, z rozwiniętą infrastrukturą w pobliżu i wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc -.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł75,30 m² 11 407,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie na prestiżowej Klecinie | ul. Cukrowa Na sprzedaż klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 75,30 m (powierzchnia po podłodze to aż ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł46,85 m² 11 077,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 46,85 m Wrocław, ul. Jantarowa (krzyki) Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze zaprojektowane mieszkanie 3-pokojowe we Wrocławiu o powierzchni 46,85 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł266,25 m² 5 990,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:325 m²

Dom dla rodziny z ogrodem i tarasem / Klecina Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 266 m położony na Klecinie przy ul. Marcepanowej - w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł61,70 m² 8 752,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

3 pokoje z możliwością wydzielenia 4 w sercu Nadodrza - ul. Roosvelta. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61,70 m , położone na 2. piętrze w plombie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł69,73 m² 15 775,13 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: julia Andrulewicz tel.   licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy wuwa2, która jest znana z modernistycznej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł276,24 m² 2 407,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu magazynowego zlokalizowanego w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 295 zł43,55 m² 11 878,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43,55m położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu. Cena: całość 517,295.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł203 m² 14 773,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Przedstawiamy wyjątkową ofertę apartamentu z tarasem, balkonem i ogródkiem w zabytkowej, miejskiej willi Zapraszam na prezentację Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel. 602.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 473 zł57,29 m² 11 999,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc. Deweloperskie 57,29 m.kw., z balkonem, Fabryczna, Wrocław. Planowany odbiór I kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł39,55 m² 12 642,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Opiekun oferty Natalia Olejnik tel.   Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 39,55 m, położone na Nowym Dworze we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 114 331 zł113,13 m² 9 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:88 m²

Trzypoziomowy dom w zabudowie szeregowej z dużym prywatnym ogrodem i przestronnym tarasem idealny dla tych, którzy szukają rodzinnej, modułowej przestrzeni. Usytuowany w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław, ul. Widawskiej 28 Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 61 m , położony na 1. piętrze w kameralnym, jednopiętrowym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł30,04 m² 12 316,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecam: mieszkanie 1-pokojowe z osobną kuchnią z oknem o powierzchni 30 mkw, położone na 2 piętrze na ulicy Robotniczej. Ogólne informacje o mieszkaniu: > usytuowane na 2-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł82,60 m² 15 375,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z garderobą przy ul. Krawieckiej w samym centrum Wrocławiu. Idealne pod inwestycję oraz na najem krótkoterminowy. Lokalizacja: prestiżowy adres w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł89 m² 21 292,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament 3 pokojowy o powierzchni ok. 89 m2 z tarasem 25 m2 z widokiem na rzekę na renomowanej inwestycji Olimpia Port! Opiekun Oferty Szymon Mazur telefon   .

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł103,40 m² 11 499,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe I 4 pokojowe z tarasem i balkonami | Muchobór Wielki | garaż | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż jasne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 103.40 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł400 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecam na sprzedaż nowoczesny ( wybudowany w 2014 roku ) Hostel we Wrocławiu na działce o pow. 700 m2. W skład obiektu wchodzą dwa nowo wybudowane budynki o łącznej pow. około 400.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł66,10 m² 10 423,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej i zielonej ale rozwiniętej okolicy? Z łatwym dojazdem do centrum? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł56,12 m² 13 720,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: sabrina Przybył tel.   Nowoczesne mieszkanie na Krzykach z 2016 roku. Doskonała propozycja dla tych którzy cenią komfort oraz bliskość centrum miasta i otaczającej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł67 m² 12 671,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż Powierzchnia 67m2 Liczba pokoi -3 Piętro- 4/4 Czynsz -680, 00 zł - przy dwóch osobach Stan wykończenia - do zamieszkania Dostępne- od zaraz Informacje dodatkowe: -2 balkony, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 275 000 zł120,23 m² 10 604,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Gotowe do odbioru bez pcc bez prowizji Szukasz miejsca z dala od centrum, ale wciąż z wygodnym dojazdem do miasta? To mieszkanie zostało stworzone właśnie dla Ciebie! Budynki typu "zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 730 zł42,35 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup bezpośrednio od dewelopera - zero prowizji i bez podatku pcc! Przedstawiamy kompaktowe i doskonale zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 42,35 m z balkonem, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cena: 632 500 zł Powierzchnia: 50 m Piętro: parter/2 Lokalizacja: okolice ul. Grota Roweckiego, wojszyce Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 50 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 zł965 m² 6 321,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka pod budynek. Z pozwoleniem na budowę. - prs Wrocław, ul. Fabryczna | 104 mieszkania | pum ~3030 m - Lokalizacja: wrocław Fabryczna, obręb Grabiszyn - Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł71 m² 11 253,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 71 m , usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Gagarina na osiedlu Supernova. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł88,55 m² 22 360,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta sprzedaży lokal usługowy Z najemcą Wrocław, ul. Piłsudskiego Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 88,55 m , położony na parterze kamienicy przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,15 m² 11 246,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie inwestycyjne wynajmowane Opiekun oferty: tomasz Leiman   Ustawne mieszkanie o powierzchni 62,15 m2 w doskonałej lokalizacji ze znakomitym dojazdem do centrum. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł75 m² 11 053,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z duszą o powierzchni 75 m , położone w klimatycznej kamienicy w dogodnej lokalizacji blisko centrum, które od pierwszego wejścia zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł92 m² 9 119,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duże przestronne i 2 stronne mieszkanie (wysokie budownictwo) w centrum Wrocławia. Duże plastikowe okna - wyciszające. Do mieszkania przynależy piwnica. Zamontowany jest wideo-domofon. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł78,50 m² 15 286,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 7-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Jedności Narodowej we Wrocławiu. Nieruchomość idealna jako gotowa inwestycja pod.