dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 110 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 110 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 140 000 zł131 m² 8 702,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł69,34 m² 11 234,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z loggią Opiekun oferty: renata Mayer tel:   Otoczenie nieruchomości: wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we wschodniej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł65,70 m² 12 937,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dorota tel:   ,nieruchomości Apartament" Oferta dostępna tylko u nas w biurze! Proponuję sprzedaż 3 pokojowego mieszkania z balkonem o łącznej powierzchni 65,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł58,50 m² 15 367,52 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż lokal o powierzchni 58,50 m2 znajdujący się na Wrocławskim Starym Mieście. Opis nieruchomości: * Pokój * Aneks kuchenny * Łazienkę z wc * Przedpokój Elementem konstrukcyjnym.

 

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wysokie stropy, duże okna, balkon Mieszkanie wykończone w pięknych materiałach i wzorach z dbałością o funkcjonalność każdego metra kwadratowego :) Opiekun oferty: marta.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł90,67 m² 8 602,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Marzysz o przestronnym mieszkaniu w zabytkowej kamienicy z duszą? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie: 91m2 - przestrzeń dla rodziny, inwestora lub pod biuroukład: salon + 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł135 m² 13 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Do sprzedaży jest atrakcyjny poniemiecki szereg z ogrodem oraz balkonem, zlokalizowany na willowym, zielonym osiedlu, na tzw. Wielkiej Wyspie, na Sępolnie w okolicach ul. Partyzantów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

891 801 zł99,10 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Duże mieszkanie w kamienicy w sercu miasta! Powierzchnia małego szeregu! Szukasz miejsca do życia dla rodziny? Potrzebujesz bliskości centrum, świetnej komunikacji, szkół czy uczelni? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł94 m² 14 361,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal usługowy w inwestycji wuwa Vita Develi. Na całym osiedlu Nowe Żerniki łącznie w tej chwili jest 1400 mieszkań, 600 jest w budowie. Najważniejsze informacje: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł10 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 1,0 ha położona w województwie dolnośląskim, powiat wrocławski, gmina Kobierzyce, w obręb Bielany wrocławskie/tyniec.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32,39 m² 18 493,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka | Drewniana podłoga | Winda | Apartamentowiec | Wyspa Słodowa | Centreville Numer oferty w biurze: 418/4186/omw budynek I osiedle - ul. Śrutowa | Centreville Piętro 2 z 5, winda,.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł37 m² 14 027,03 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w pobliżu Skytower i Uniwersytetu Ekonomicznego. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do centrum miasta, dworca.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 403 m² 1 069,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wrocław, fabryczna, złotniki, ul. Zakopiańska Opis: do sprzedaży atrakcyjna działka o powierzchni 1403 mkw., położoną na zachodzie Wrocławia, w otoczeniu kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł83,50 m² 10 119,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

2 mieszkania inwestycyjne 84 m - pl. Grunwaldzki, wrocław Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,5 m przy ul. Grunwaldzkiej. Lokal został podzielony na dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 481 zł42,50 m² 15 705,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczepin | 2 pokoje z garderobą | Smart Home | Taras na dachu Szukasz mieszkania, które jest w sam raz blisko centrum, ale z własnym azylem? Ta oferta łączy miejski styl życia.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł47 m² 12 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1. piętrze w kameralnej kamienicy na Psim Polu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł31,90 m² 15 047,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty Kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Dwupokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł49,33 m² 12 102,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie nad Odrą. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,33 mkw., położone na 2 piętrze zadbanego budynku z lat 30. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

822 915 zł59 m² 13 947,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecam na sprzedaż wykończone 2-poziomowe mieszkanie z 20-metrowym tarasem, z miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórką lokatorską. Przekraczając drzwi wejściowe mamy 9-.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł49 m² 13 979,59 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferuję na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny apartament inwestycyjny o powierzchni 48,76 m , położony w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Krakowskiej we Wrocławiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 153 zł54,78 m² 12 050,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, balkon i świetnie rozplanowana przestrzeń mieszkanie, które daje wygodę na co dzień i potencjał na lata. To układ idealny dla osób, które szukają czegoś więcej niż.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł29 m² 16 172,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela funkcjonalny i bardzo zadbany lokal mieszkalny 1 pokój z aneksem kuchennym. położony na 3. piętrze nowoczesnego budynku mieszkaniowo-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł57,60 m² 15 260,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe, atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 006 314 zł75 m² 13 417,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja przy jednej z głównych arterii Wrocławia: 2 minuty piechotą do centrum handlowego Magnolia Park, 10 minut tramwajem do Rynku. 2-poziomowe garaże, zielone oranżerie i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł90 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w domu dwurodzinnym znajdujące się na piętrze, o powierzchni ok. 90 m2. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu ok. 30 m2, dwóch sypialni, kuchni i łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł73 m² 28 082,19 zł/m²

 

Piętro:7/24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż piękny apartament o powierzchni ok. 73 m2, położony na VII piętrze w budynku Quorum. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam na sprzedaż piękne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie po remoncie usytuowane na 1 kondygnacji odrestaurowanej kamienicy, 300m od Placu Grunwaldzkiego. Z racji niskiego czynszu idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m2, zlokalizowane przy ul. Budziszyńskiej we Wrocławiu, w dzielnicy Fabryczna. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania - przysłowiowe "trzy kroki" od centrum. Opiekun oferty: mariusz Lesicki tel.   wyłącznie W sdp nieruchomości! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł49,79 m² 12 552,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w pełnym rozkładzie zlokalizowane na zamkniętym monitorowanym i strzeżonym osiedlu przy ul. Obornickiej 77. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

669 500 zł50,37 m² 13 291,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.37m2, świeżo wyremontowane znajdujące się przy ul. Kościuszki we Wrocławiu. Z uwagi na lokalizację jest to mieszkanie, które bez problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 545 zł58,35 m² 13 582,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł410 m² 10 975,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż niestandardowa nieruchomość, składająca się z dużego domu mieszkalnego, gabinetów do praktyki medycznej, oraz niedużego mieszkania na parterze z osobnym wejściem, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł220 m² 8 859,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:263 m²

Oferujemy na sprzedaż Dom z przepięknym ogrodem. Położenie: południowo-zachodni Wrocław, ceniona, spokojna dzielnica Oporów idealna dla rodzin i osób ceniących zieleń i dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł51 m² 14 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2 pokoje o powierzchni 50,72 m2 w budynku z 2019 r. na Wojszycach. Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 27 m2 z wyjściem na balkon, sypialnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł29,54 m² 15 538,25 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cesja praw Z umowy deweloperskiej Na sprzedaż mieszkanie położone na wysokim parterze (poziom I piętra) w bloku na wrocławskich Nowych Żernikach - inwestycja Kosmos dewelopera Marvipol.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł42,94 m² 12 575,69 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż rozkładowe 2-pok mieszkanie W spokojnej, zielonej okolicy! lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Górniczej w spokojnej, cichej i zielonej okolicy. Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł1 000 m² 820 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

We speak Polish / English / ukr / ru Działka budowlana 1000 m cisza, media, świetna lokalizacja Lokalizacja: ul. Lutyńska, wrocław Powierzchnia: 1000 m Cena: 820 zł/m Wymiary: 24 m x 42.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

793 390 zł60,86 m² 13 036,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera! bez prowizji bez pccna sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 61,03 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przytulne mieszkanie w spokojnej okolicy Doradca klienta: kamil Morka tel:   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się na spokojnym, zielonym osiedlu, na wrocławskich Kuźnikach.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł92 m² 10 858,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:666 m²

Na sprzedaż dom z około 1930 roku o powierzchni użytkowej 92 m , położony na działce o powierzchni ok. 670 m na Zakrzowie. Nieruchomość stanowi interesującą propozycję dla.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij