dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 111 ogłoszeń

Rynek pierwotny

796 253 zł62,19 m² 12 803,55 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,19 m , położone na 1 piętrze eleganckiego, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł70,59 m² 15 143,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania w okolicy Dworca Głównego? Chcesz mieć balkon? A może dwa? Marzysz o drewnianej podłodze w Twoim nowym mieszkaniu? Winda jest Ci niezbędna? Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł123,80 m² 12 520,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 123,8 m, położony przy ulicy Wałbrzyskiej we Wrocławiu. Lokal dwustronny, doskonale doświetlony dzięki dużym witrynom, które nie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Zarembowicza

Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec,Wrocław

350 550 zł24,66 m² 14 215,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

3 lokale przy lotnisku idealne zarówno pod najem krótkoterminowy, długoterminowy lub usługi Na sprzedaż apartamenty typu studio - możliwość zakupu w pakiecie lub pojedynczo Zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

785 000 zł52 m² 15 096,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dwa pokoje o powierzchni 51,47 m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Skarbowców. Salon z aneksem kuchennym ok 22 m2, sypialnia ok 15 m2, garderoba, łazienka, przedpokój. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 803 zł55,14 m² 10 823,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Marzysz o nowym 3-pokojowym mieszkaniu z własnym ogródkiem w którym komfort spotyka się z funkcjonalnością? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 470 000 zł273,40 m² 9 034 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 772 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż wolnostojący i nowoczesny dom, z dwustanowiskowym garażem w bryle - usytuowany na dużej działce z ogrodem. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł105,46 m² 17 532,71 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4-pokojowy apartament o powierzchni ponad 105 m2 z widokiem na panoramę Wrocławia, 13. piętro. Opiekun oferty Natalia Sobczyńska Numer licencji pfrn 31446 tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

797 000 zł80 m² 9 962,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i zamknięte osiedle. 80m2 + duży prawie 30 metrowy taras z widokiem na piękną zieleń + 2 balkony. Do mieszkania miejsce postojowe w garażu podziemnym + komórka do.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł111,32 m² 9 791,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowy dom dwulokalowy z gotowym zyskiem - Wrocław, ul. Ratajów. Szukasz miejsca do życia, które samo pomaga spłacać kredyt? A może stabilnej inwestycji kapitału? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł52 m² 10 942,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 51,93 m | 1. piętro | okolice ul. Pereca Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,93 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel.   ***śródmieście*** po remoncie kapitalnym | nowe okna | ogrzewanie miejskie! Otoczenie nieruchomości: odnowiony blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł33,22 m² 16 827,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 33,22 m , położone na 4. piętrze w zadbanym budynku w samym sercu Wrocławia tylko kilka minut spacerem od Rynku. Atuty nieruchomości 2.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł66,60 m² 12 387,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 64,09 m ( 66,60 m wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych). Lokal jest dwustronny, doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł52 m² 12 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szukasz pewnej i dochodowej inwestycji na wrocławskim rynku nieruchomości? Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane przy ul. Zachodniej we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł95 m² 16 315,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny / usługowo-handlowy 95 m - Wrocław, ul. Piotra Skargi Do sprzedaży atrakcyjny lokal z najemcą (gastronomia) położony w ścisłym centrum Wrocławia - przy ul. Piotra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł71,44 m² 10 918,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: wrocław, ołtaszyn, nefrytowa Opis mieszkania: na sprzedaż komfortowe mieszkanie rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 71,44 mkw., usytuowane na 2 piętrze w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł100 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż luksusowy apartament w samym sercu Wrocławia Rynek, 100 m , 5 pokoi, balkon. Wyjątkowa oferta dla osób ceniących prestiż, przestrzeń i najwyższy standard życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł240 m² 8 745,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Komfortowy, ekskluzywny i zadbany dom na Wojszycach ( Krzyki). Dom w zabudowie szeregowej o pow. około 180mkw , posadowiony na działce 240 mkw. Na parterze: - przestronny, jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł41,30 m² 17 433,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,3 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Ogrody Hallera we Wrocławiu jednej z najbardziej cenionych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł54 m² 12 018,52 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: jakub Choja   Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m, położone w zielonej części Wrocławia, z szybkim dostępem do centrum miasta. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł118,76 m² 7 157,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | Bez pcc | Rynek pierwotny | Miejsce postojowe w cenie Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 118,76 m (powierzchnia użytkowa: 92,38 m ). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: daniel Matoszyn   pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wrocławia | Idealne na biuro lub mieszkanie inwestycyjne | Okolice Placu Legionów Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji biura i podatku pcc. Polecam doskonałe mieszkanie na pięknej inwestycji na wrocławskich Sołtysowicach. Atuty lokalizacji: - dobra komunikacja - linie autobusowe (pod budynkiem) - dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł47 m² 13 191,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3-pokojowe w zadbanym bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Krzykach we Wrocławiu. 47m2 to powierzchnia użytkowa, dodatkowo balkon/loggia 3,5m2, w sumie 50,5m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł84 m² 27 976,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun Oferty Maciej Suwała telefon   Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 84 m2, położony na 3 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Zyndrama.

Szczegóły ogłoszenia

461 000 zł30 m² 15 366,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Lokal wykończony! Projekt złożony z 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku z garażem podziemnym. Szeroka oferta dostępnych metraży od 27 m2 do 51 m2. Do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł45 m² 13 969 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | świetna lokalizacja | idealne pod inwestycję lub dla pary Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,32 m , położone w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł53,80 m² 13 382,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel.   Po remoncie! | Zielono za oknem | Komfortowy układ z balkonem z widokiem na Park Popowicki Układ pomieszczeń: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 429 000 zł84,22 m² 16 967,47 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 84,22 m2, położone jest na 2 piętrze, na Szczepinie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,60 m , położone na wysokim parterze w budynku z cegły (tzw. plomba) z 1970 roku, w znakomitej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z dużym potencjałem, idealne dla osób chcących urządzić wnętrze według własnego stylu. Cena: 628 000 zł (9 813 zł/m ) Największe atuty: dwustronne mieszkanie - dużo.

Szczegóły ogłoszenia

1 035 000 zł87 m² 11 896,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 87 m | Wrocław, krzyki Borek Cena: do uzgodnienia | 5 pokoi | 2 łazienki | oddzielna kuchnia | piwnica Oferuję na sprzedaż komfortowe, własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 142 735 zł204,07 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal medyczny w nowej inwestycji - Fabryczna, ul. Strzegomska Nowy lokal z przeznaczeniem na lokal medyczny w inwestycji art tower w prestiżowej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł62,57 m² 9 988,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,57 m , położone na wysokim parterze kamienicy przy ul. Zaułek Rogaziński 6, w spokojnej.