dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 110 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 110 ogłoszeń

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

* dla konesera * * śródmieście / plac grunwaldzki/ ul. Curie-skłodowskiej/ 3 pokoje/78,59M2* Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 78,59m2, usytuowanego na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł89,32 m² 9 281,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Bez prowizji I pcc Szukasz nowoczesnego domu blisko Wrocławia, ale z dala od miejskiego zgiełku? Ta inwestycja to idealne połączenie komfortu, funkcjonalnego układu i świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł51 m² 14 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2 pokoje o powierzchni 50,72 m2 w budynku z 2019 r. na Wojszycach. Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 27 m2 z wyjściem na balkon, sypialnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

554 999 zł35,70 m² 15 546 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Najważniejsze atuty: generalny remont: mieszkanie przeszło gruntowną modernizację. Wymieniono wszystkie instalacje (elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną), co gwarantuje spokój na lata. Standard Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

660 000 zł65 m² 10 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: wrocław, ul. Nyska - Krzyki - Huby. Doskonałe połączenie z centrum miasta (tramwaje i autobusy w zasięgu 3-5 minut pieszo). W pobliżu sklepy, Lidl, kaufland, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł62,44 m² 15 679,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, z dużym tarasem, położone w dzielnicy Jagodno przy ul. Drabika we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na 4 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł1 300 m² 1 169,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z potencjałem inwestycyjnym. Zainteresowanych zapraszam do składania ofert. Powierzchnia: 0,1304 ha (1304 m ) Lokalizacja: wojnowo, blisko Wrocławia Uzbrojenie: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 510 825 zł209,41 m² 11 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 209,41 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł27 m² 20 740,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie w budynku Just'n Center , przy ul. Krawieckiej 3/pl. Dominikański Mieszkanie o powierzchni 27 m2 funkcjonalnie wykończone i zaaranżowane. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł36 m² 14 417 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Wyłącznie w biurze Effective-Home! Zapraszamy! Zapraszamy na prezentację mieszkania na Z dużym balkonem I możliwością parkowania na posesji za szlabanem mieszczącego się na gądowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 123 zł81,75 m² 8 931,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m , znajdziemy funkcjonalne mieszkania dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł125,26 m² 11 975,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Tylko U nas super oferta! Ciche, przestronnego mieszkanie 3-pokojowe w odrestaurowanej kamienicy w Śródmieściu - okolice Mostu Uniwersyteckiego. Składa się z : - salonu z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

493 641 zł38,90 m² 12 690 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu! To idealna oferta dla singla, pary lub jako inwestycja na start. Odkryj funkcjonalną przestrzeń, która spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł52,84 m² 18 716,88 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Komfortowy open space z ogródkiem, czy 2 lub nawet 3 pokoje? Zadecyduj sam! Mieszkanie dostępne, inwestycja po wydaniu lokali! Opiekun oferty: marta Woźniczka-Opuchlik tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł62,70 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do wyjątkowej oferty przestronnego 3-pokojowego mieszkania (62,9 m ), położonego w spokojnej i zielonej okolicy, idealnie sprawdzi się jako lokum dla rodziny. Dzięki doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł16,50 m² 19 393,94 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament inwestycyjny z możliwością odliczenia podatku vat - wynajem prowadzony przez operatora! Lokal o powierzchni 16,50 m , zlokalizowany przy ul. Legnickiej - w samym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37 m² 14 837,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż komfortowe i dobrze rozplanowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w atrakcyjnej i doskonale skomunikowanej części Wrocławia dzielnica Fabryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł62,63 m² 14 354,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 62,63m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zakupu mieszkania przy ul. Legnickiej w świeżym, zaledwie kilkuletnim budynku. Mieszkanie zostało wykończone w sposób umożliwiający użytkowanie jako lokalu biurowego, ale dla.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie z potencjałem w zielonej części Wrocławia al. Poprzeczna Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój, dobrą komunikację i wygodę codziennego życia właśnie je.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł58,60 m² 11 092,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż jest 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią , o powierzchni 58,6 m2, położone blisko Parku Grabiszyńskiego. Nieruchomość składa się z: - dwóch dużych pokoi (19.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł210 m² 5 476 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Aleksandra Dzielnicka sdp Nieruchomości tel.   ,150 mln nowa cena Zapraszam do zapoznania się się z ofertą sprzedaży obiektu usługowego charakterze produkcyjnym/ magazynowym/.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

903 811 zł52,84 m² 17 104,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł57,10 m² 11 646,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania o powierzchni 57,1 m , położonego przy ul. Poleskiej we Wrocławiu. Mieszkanie charakteryzuje się wygodnym, i funkcjonalnym rozkładem. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia | obok Arkad i Sky Tower | bez prowizji i pcc Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 37,33 m , położone na 2. piętrze nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł83 m² 11 433,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Opiekun oferty: weronika woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83 m (ok. 103 m po podłodze), zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł73,37 m² 10 753,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie położone przy ul. Trawowej, na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Morelowym we Wrocławiu. Metraż mieszkania - ponad 80 mkw po podłodze Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł68 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jasne mieszkanie 3-pokojowe ( pełen rozkład ) z osobną kuchnią i dwoma balkonami - zielone Maślice oferta W rezeracji Na sprzedaż komfortowe, starannie zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł42 m² 15 928,57 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przestronne, narożne mieszkanie z widokiem zlokalizowane w nowoczesnym budynku blisko Dworca pkp Główny 7minut rowerem. Do dyspozycji jest duży, osłonięty balkon oraz przytulna sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 245 zł39,90 m² 13 489,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Żerniki, w zachodniej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

7 252 136 zł6 113 m² 1 186,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka usługowo-komercyjna zlokalizowana we Wrocławiu, w dzielnicy Kowale. To strategiczne miejsce o dużym potencjale inwestycyjnym, idealne pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 624 zł39,01 m² 14 345,65 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera | 0 pcc | 0% prowizji - Przestrzeń pełna światła, elegancki minimalizm i atmosfera spokoju to mieszkanie, które zachwyca od pierwszego spojrzenia. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 061 244 zł88,90 m² 11 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Dom w zabudowie bliźniaczej oferujący dwa niezależne poziomy; każdy wyposażony w łazienkę oraz salon z aneksem kuchennym. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł3 891 m² 385,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona we Wrocławiu dzielnica Psie Pole, ul. Strachocińska Powierzchnia 3891 mkw - działka płaska nie ogrodzona. Duży potencjał inwestycyjny. Możliwość kupna z sąsiednia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 488 780 zł135,06 m² 11 023,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

Na sprzedaż segment środkowy w inwestycji przy ul. Kminkowej Wrocław, lipa Piotrowska. Świetna alternatywa dla mieszkania w bloku własny ogródek, garaż i komfort domu w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

948 828 zł64,11 m² 14 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Dzień dobry Przedstawiam gotowy lokal usługowy na nowoczesnym osiedlu przy Bulwarze Dedala. Lokal znajduje się w budynku z 2015 r. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane - komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł520 m² 12 884,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Kamienica na Borku na sprzedaż. Obiekt wybudowany w 1900 roku. W sąsiedztwie sklepów, szkoły, w bliskiej odległości przystanków komunikacji miejskiej. Powierzchnia całkowita - 520 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 900 zł65,18 m² 10 416 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez pcc i bez prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 65,18 m z dużym ogrodem- 114 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

584 800 zł54 m² 10 829,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

przy zakupie tego mieszkania Zapraszam do prezentacji mieszkania znajdującego się przy ulicy Inflanckiej na wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie posiada 3 osobne pokoje oraz osobną kuchnię. Obustronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł80 m² 17 487,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wyjątkowy apartament 80 m w Browarach Wrocławskich | Leżakownia | ostatnie piętro | 3,55 m wysokości | 2 miejsca postojowe Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł987 m² 5 572 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka na Borku z aktualnym pozwoleniem na budowę. Zapraszam do kontaktu więcej szczegółów na telefon   dodatkowe informacje: typ własności: własność Kanalizacja:.