dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 103 ogłoszenia

778 000 zł41,80 m² 18 612,44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

English below - available now. Dwu pokojowe mieszkanie na sprzedaż w centrum Wrocławia - dzielnica Śródmieście, ul. Kurkowa. Mieszkanie o powierzchni 41,80 mkw, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 000 zł225 m² 22 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:417 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w prestiżowej i zielonej dzielnicy Wrocławia Zalesiu. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł93,22 m² 19 201,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Na sprzedaż oferujemy przestronny i nowoczesny apartament 4-pokojowy o powierzchni 93,22 m, położony na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł65,80 m² 10 471,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż - doskonałe funkcjonalne, przestrzenne, wygodne mieszkanie - pod wieloma względami. - po pierwsze: - bardzo wygodny metraż: 64,10 m2 powierzchni użytkowej - 2 odrębne, nieprzechodnie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

722 000 zł38 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

mieszkanie położone w samym sercu miasta - we wrocławskim Rynku. Dzielnica: -Stare Miasto Położenie: -I piętro (wysokie) Typ budynku: -kamienica Powierzchnia: -38 m 2 Pełna własność (k.w.).

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł112,87 m² 10 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie z widokiem na tereny zielone na pograniczu iwiny/jagodno 2 miejsca postojowe przy mieszkaniu - 1 oficjalne, 1 dodatkowe 2 poziomy - na każdym jest łazienka Oddzielna kuchnia aż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokoje po częściowym remoncie 10 min do rynku ogródek 2 balkony Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjne, słoneczne i bardzo ciepłe mieszkanie 3-pokojowe, położone na wysokim parterze w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Świetne mieszkanie pod inwestycje , na sprzedaż Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, znajdujące się w bocznej uliczce Mikołaja Sępa Szarzyńskiego / Wrocław plac grunwaldzki , 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł130 m² 15 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:507 m²

Na sprzedaż dom tuż przy wejściu do Parku Grabiszyńskiego /raptem 39 metrów od domu/ Wrocław ul. Ojca Beyzyma 48 /jak będziesz szukał w google maps wpisz Ul O, o. Beyzyma 48, 53-204 Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 301 350 zł97,49 m² 13 348,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: inwestycja przy ulicy Konduktorskiej to kameralne osiedle, zaprojektowane z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie zaledwie kwadrans od wypełnionego atrakcjami serca Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Strachowicka

Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec,Wrocław

526 440 zł42,80 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe trzypokojowe mieszkanie przy Parku Żernickim! Prezentuję na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1-piętrze w gotowej, kameralnej inwestycji ivyhouse przy ul. Strachowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł180 m² 16 389 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala produkcyjna z zapleczem biurowym i socjalnym na sprzedaż - Wrocław Na sprzedaż hala produkcyjna o powierzchni 179,89 m z częścią biurowo-socjalną oraz magazynową, położona.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł90,02 m² 10 208,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż: nowoczesny bliźniak na osiedlu Murapol Ferrovia Lokalizacja: wrocław, ul. Konduktorska Metraż: 90,02 m Taras: 4,5 m Balkony: 2 balkony po 4,5 m każdy Ogródek: 31.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł65 m² 12 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe - 65 m | wysoki parter | gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania, które łączy wygodę, bezpieczeństwo i świetną lokalizację? To oferta, która.

Szczegóły ogłoszenia

689 900 zł36 m² 19 163,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, zlokalizowane obok ulicy Hubskiej, we Wrocławiu. Mieszkanie nowe, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł700 m² 614,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam: działkę budowlaną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 700 mkw przy ul. Osinieckiej na osiedlu Strachowice (zachodnia część Wrocławia). Wymiary działki około 32x22.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł39,56 m² 15 394,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż nieruchomość po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 39,56m2 przy ul. Bałuckiego 18 Atuty mieszkania: - ścisłe centrum / przedmieście oławskie - po generalnym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł66,50 m² 10 210,53 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Dwupokojowe mieszkanie, obok " Magnolia Park ", ul. Bolsławiecka Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 66,5 m2 położone przy ul. Bolesławieckiej - dzielnica Szczepin -. Opis 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł51 m² 12 156,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe wykończone mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 41,37 m2 (po podłodze 51 m2), położone na 2 piętrze kompletnie odbudowanego budynku, który zachował klimat.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł68,40 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Bardzo ładne, słoneczne mieszkanie w nowym budownictwie osiedle belvedere park. Na 70 metrów składają się : dwie osobne sypialnie i większy salon z dużym balkonem, osobna kuchnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 770 000 zł137,24 m² 27 470,13 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich numer licencji pfrn 28425 tel.   Wyjątkowy, narożny apartament o powierzchni ponad 137 m2 w prestiżowym Angel River to propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 862 zł47,37 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 47 m2 dwupokojowe mieszkanie, przystosowane dla inwalidy, na parterze z wyjściem do ogródka. Bezwzględnym atutem mieszkania jest jego wysokość wynosząca 300cm oraz to, że kupując je.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł52 m² 12 288,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe, w pełni rozkładowe z osobną kuchnią, wc i łazienką. 1 piętro na zielonym osiedlu we Wrocławiu. Mieszkanie po remoncie, wynajmowane przez ostatnie 3 lata - do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

. 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem w dobrze skomunikowanej lokalizacji. Opiekun oferty: krzysztof Dudek tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 307 654 zł113,25 m² 11 546,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bezpośrednia oferta. Skrajny segment. Duży ogród. Klient Ostatni moment na indywidualne zmiany w projekcie. Przedstawiam Państwu ofertę domu w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł130 m² 11 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Nowoczesny bliźniak w Ślęzie - gotowy do zamieszkania, tuż obok Zamku Topacz, tylko 3 km do granicy Wrocławia Mam Państwu do zaoferowania przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 425 zł31,11 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje miejsce, twoje zasady. Odkryj możliwości! Gotowy na coś więcej niż standard? Masz dość szukania miejsca, które naprawdę pasuje do Ciebie? Większość małych mieszkań to kawalerki, ale mam.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł161 m² 7 763,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Na sprzedaż komfortowy szereg środkowy o powierzchni całkowitej 161 m , położony w Leśnicy tuż przy Lesie Mokrzańskim. Dom usytuowany jest na zamkniętym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł64,70 m² 11 576,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Klient kupujący nie pokrywa wynagrodzenia biura. Zapraszam serdecznie agentów z klientami do współpracy. Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wielka wyspa | sępolno | po remoncie Opiekun oferty: daniel Gutowski Licencja pfron: 31437 Kontakt:   Sępolno to spokojna, zielona dzielnica o willowym charakterze, fajna okolica dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,19 m² 11 400,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Oaza spokoju ul. Sportowa 52 m 2 piwnice (24 m ) Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,19 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 000 zł41,63 m² 13 788,13 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł37,40 m² 14 037,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Przeszklony balkon ul. Mielecka 21 37,4 m + 3,6m2 (zabudowanego balkonu) Jasna Kuchnia II piętro Możliwość aranżacji na 2 pokoje z aneksem kuchennym Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł60,16 m² 12 450,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Polecam! Mieszkanie dwupokojowe w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Jedności Narodowej! Doskonała lokalizacja nieopodal Rynku oraz prestiżowych wrocławskich uczelni. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

445 406 zł34 m² 13 100,18 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa okazja! Apartament wykończony pod klucz w cenie zakupu! zainwestuj we wrocławiu jedynie 3 km do starego miasta apartament Z 23% vat idealny na wynajem I do zamieszkania zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 845 zł37,99 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł61,33 m² 17 772,71 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z tarasem Adres: ul. Jesionowa, wrocław Cena: 1.090.000 zł - w cenie 2 miejsca postojowe zależne w garażu podziemnym Powierzchnia: 61.33 m | taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł32,66 m² 15 615,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji. Posiadamy ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach, zapytaj o pozostałe. Bezpłatna pomoc przy kredytowaniu. Inwestycja na wrocławskim Gaju, lokale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentowania Państwu przestronnego, 5 pokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania, zlokalizowanego w centrum, przy ulicy Rydygiera. Przepiękna kamienica z pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

862 826 zł53,93 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

*0% - prowizję biura nieruchomości W pełni pokrywa sprzedający Stylowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami typu loggia | ul. Reymonta, wrocław Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 823 zł35,64 m² 14 837,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 35,64 m Wrocław, ul. Cynamonowa Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,64 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku w kameralnej.