dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 112 ogłoszeń

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentowania Państwu przestronnego, 5 pokojowego, w pełni rozkładowego mieszkania, zlokalizowanego w centrum, przy ulicy Rydygiera. Przepiękna kamienica z pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

862 826 zł53,93 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

*0% - prowizję biura nieruchomości W pełni pokrywa sprzedający Stylowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami typu loggia | ul. Reymonta, wrocław Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 823 zł35,64 m² 14 837,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 35,64 m Wrocław, ul. Cynamonowa Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,64 m , zlokalizowane na 3. piętrze nowoczesnego budynku w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-22

989 000 zł80 m² 12 362,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania 4 pokojowe! idealne do zamieszkania. Funkcjonalny układ. Zaledwie 4 km od Starego Miasta. Idealny wybór zarówno do zamieszkania jak i pod wynajem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 550 000 zł280 m² 5 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni całkowitej 280 m2 położony na spokojnej, zielonej ulicy na wrocławskim Strachocinie. Dom to środkowy szereg podzielony na cztery kondygnacje. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 071 zł51,48 m² 16 007,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 51,48m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł53 m² 12 735,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej, z jednostronnym układem i dużym balkonem, usytuowane w nowoczesnym budynku z 2009 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 520 000 zł220 m² 11 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opiekun oferty Agnieszka   Dom wolnostojący po generalnym remoncie Wrocław, ul. Ratajów 13 Dom o powierzchni ok. 220 m , usytuowany na spokojnej ulicy w dzielnicy Krzyki, po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram. Na sprzedaż wyjątkowa oferta inwestycyjna - dwupak nowoczesnych kawalerek zlokalizowanych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł29,59 m² 18 553,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż przytulne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 29,59 m , położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia na Swojczycach na Osiedlu Przystań -.

Szczegóły ogłoszenia

524 000 zł48,43 m² 10 819,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które kupuje się z rozsądku i są takie, które kupuje się, bo czujesz spokój od pierwszego wejścia. Tu masz dokładnie ten drugi efekt. Chorzowska to miejsce, gdzie tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł70 m² 14 857,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Gaj | ostatnie piętro | 2 balkony | dwustronne | duże przeszklenia | wysokie sufity 3,20h | wysoki standard | komórka lokatorska | duży parking | spiżarnia Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł33,66 m² 16 904,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cybulskiego 20 to odrestaurowana, przedwojenna kamienica w ścisłym centrum miasta, stworzona z myślą o osobach, które cenią lokalizację, detal i ponadczasowy styl. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł54,50 m² 13 119,27 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokojowe mieszkanie w promocji. Gotowe do odbioru. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 54,5 m z balkonem, w zielonej i doskonale skomunikowanej części wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,50 m² 15 973,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko U nas! Do sprzedaży komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 przy ul.Klimasa na strzeżonym i zamkniętym osiedlu. Nieruchomość na nowoczesnym osiedlu w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 688 zł43,53 m² 13 248,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 43,53m z balkonem, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 632 000 zł72 m² 22 667 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż wyjątkowy apartament z dużym ogrodem, położony w nowoczesnej inwestycji tuż przy Parku Szczytnickim. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł99,90 m² 12 002 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, duże mieszkanie (dom poniemiecki podzielony na 3 niezależne mieszkania), zlokalizowane we Wrocławiu, w dzielnicy Karłowice. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 513 zł34,93 m² 13 899,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc i bez prowizji. Don t hesitate to call, i speak English and German. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,93.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

48 m ciszy W sercu miasta 3 minuty od vroclavii Metraż: 48 m Pokoje: 2 oddzielne pokoje Lokalizacja: wrocław, krzyki, ul. Skwerowa Budynek: klasyczny blok z lat 80, piętro 1/4, niski.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł44 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, w odremontowanej kamienicy na Biskupinie. Mieszkanie na 1. piętrze w budynku z lat 30-tych. Salon z aneksem kuchennym ok. 22 m2, na podłodze drewniane deski , na.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł48,96 m² 14 297,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jasne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe | Nova Stoczniova, zakrzów Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie położone na 2. piętrze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł85,59 m² 9 919,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwustronne! możiwość podziału na dwa mieszkania! rozkładowe przestronne! salon - 40 mkw! Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Gitarowej. Mieszkanie składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł67,79 m² 21 389,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Wnętrze o loftowym charakterze łączy otwartą przestrzeń z czytelnym podziałem funkcji. Taras na dachu stanowi naturalne przedłużenie strefy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł25,70 m² 16 692,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opiekun nieruchomości: konrad Rakowiecki tel.   Zapraszam do zapoznania się z piękną kawalerką, o powierzchni użytkowej 25,70 m2. Mieszkanie jest wyjątkowo ciche i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł66,09 m² 10 425,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł57,30 m² 10 977,31 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kontakt:   . Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł188,38 m² 7 962,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wrocław Huby ul. Wesoła nieruchomość: proponujemy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy we Wrocławiu przy ul. Wesołej. Nieruchomość o łącznej powierzchni 188,38 m2 ( 148,22 + 40,16 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł92 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkania tzw.2 PAK na Kępie Mieszczańskiej - OSTATNIE SZTUKI Prowizja 0% Mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł76 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe ( pierwotnie były to 2 pokoje - zapis w księdze wieczystej - istnieje możliwość przywrócenia poprzedniego układu ), na 4tym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł92 m² 8 576,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m , znajdujące się na pierwszym piętrze kamienicy z 1925 roku. Mieszkanie składa się z czterech pokoi oraz oddzielnej kuchni. Do.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł62 m² 15 645,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To ok. 62-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

8 600 000 zł1 500 m² 5 733 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biskupin działka przy Parku Szczytnickim na sprzedaż. Wyjątkowa lokalizacja z bezpośrednią furtką do Parku Szczytnickiego. zapraszam więcej informacji na telefon Małgosia Kelar   .

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł34,86 m² 15 174,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji oraz brak podatku pcc без комісії та без податку pcc Dla klientów Expandera -10% rabatu w Leroy Merlin Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m ,.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł67,50 m² 12 562,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Doskonała lokalizacja. Idealne pod inwestycję- ścisłe centrum wrocławia, ulica świętego antoniego. Podstawowe informacje: -Metraż: 67,45 m2 ( istnieje możliwość adaptacji na dwie kawalerki) -liczba.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł65,88 m² 22 753,49 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Browary Wrocławskie Mieszkanie na ulicy Jedności Narodowej, na osiedlu Browary Wrocławskie. Mieszkanie położone jest na 7 piętrze w budynku 7-pietrowym.

Szczegóły ogłoszenia

684 000 zł53,19 m² 12 859,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty: kamil Bogdanowicz tel:   tylko W sdp nieruchomości - nie szukaj dalej! Otoczenie nieruchomości: psie Pole to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Wrocławia, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł49,94 m² 13 115,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę przestronnego, dwupokojowego mieszkania położonego w samym sercu Partynic, w nowoczesnym budynku z 2012 roku z windą. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł69,50 m² 11 064,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł46,60 m² 13 712,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja podpisana bardzo przyjemne, słoneczne mieszkanie - ul. Babiego lata do wprowadzenia balkon, super osiedle miejsca parkingowe za szlabanem dla mieszkańców Dwu pokojowe mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61 m² 13 098,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 61 m2 na Wojnowie, zielonej i spokojnej części.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij