dowolna

Bliźniaki Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

192 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 000 zł131,22 m² 8 878,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

Polecamy piękne domy w zabudowie Bliźniaczej w uroczej części miasta blisko centrum _ wrocław krzyki. Domy budowane są w nowoczesnym design z charakterystycznymi wykończeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 980 000 zł158 m² 12 531,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Komfortowy bliźniak w przepięknej okolicy, w prestiżowej inwestycji na Muchoborze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 459 000 zł135,13 m² 10 797,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych inwestycja Z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł103,02 m² 10 667,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

*** biuro sprzedaży dewelopera 0% prowizji*** *** kameralna inwestycja - tylko 5 domów W ofercie *** *** pompa ciepła + rekuperacja + instalacja pod stację ładowania aut *** domy - droga gminna -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 999 000 zł175,86 m² 11 367 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Opiekun Oferty: tomasz leiman   sprzedaż bliźniaka rynek pierwotny Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko mamy przestanek autobusowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł223 m² 8 744,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Komfortowy dom z ogrodem w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji: wrocław - Oporów Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na wrocławskim Oporowie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 444 000 zł280 m² 5 157,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży bliźniak z roku 1983 o pow. całkowitej 280m2, położony przy cichej uliczce na wrocławskim Zakrzowie. Dom po remoncie, ocieplony, wymieniono wszystkie instalacje, stolarkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł134,88 m² 11 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 210 000 zł133 m² 9 097,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł320 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż bardzo przestronny, funkcjonalny, nowoczesny, dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 180m2 oraz powierzchni całkowitej 320m2, usytuowany na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 392 336 zł158,22 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Nowy dom z garażem we Wrocławiu na osiedlu Marszowice. Ta wyjątkowa nieruchomość jest dostępna bezpośrednio od dewelopera, co gwarantuje korzystne warunki zakupu. Nabycie odbywa się bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł131,10 m² 11 365,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Okazja| lux /dom /partynice /5 pok Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy Partynic Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł116 m² 103,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia przestronny dom przystosowany pod zakwaterowanie pracowników, położony przy ul. Harcerskiej we Wrocławiu. Nieruchomość idealna dla firm poszukujących komfortowego i funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 376 514 zł158,22 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:108 300 m²

Cenisz sobie bliskość natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 158,22.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 465 000 zł133,90 m² 10 941 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł129,14 m² 11 228,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:142 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł104,83 m² 8 203,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

0% prowizji | Bliźniak | 4 pokoje | Widok na las Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem - Wrocław, ul. Trzmielowicka Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł159,29 m² 9 102,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:564 m²

Różanka bliźniak 5 pokoi _ 2 łazienki oddzielne mieszaknie 2 pokoje 49M działka 564m Polecam do kupna dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,29m , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 172 000 zł90 m² 13 022,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:44 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na wrocławskim Brochowie! 0% prowizji i możliwe rabaty dla Kupującego! Połowa bliźniaka w budynku dwupiętrowym powstającym na kameralnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł250 m² 9 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:417 m²

Wyjątkowy dom Z ogrodem inwestycja, która się opłaca | wrocław, poświętne Dom o powierzchni 250 m , usytuowany na zadbanej, ogrodzonej działce, oferuje komfort, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł180 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:489 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych i spokojnych części Wrocławia Psie Pole, ul. Jaśkowicka. Nieruchomość łączy ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł404 m² 3 834,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:289 m²

Na sprzedaż solidny, dwupiętrowy dom inwestycyjny przy ul. Parafialnej we Wrocławiu, od lat funkcjonujący jako dochodowa nieruchomość na wynajem pokoi. Powierzchnia całkowita: 404 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł288 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

=oferta skierowana tylko do firm= brak możliwości wystawienia faktury vat Polecam Państwu na wynajem przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 540 000 zł138,97 m² 11 081,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 630 000 zł193 m² 8 445,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej 193 m Bieńkowice, wrocław Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 193 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł131,22 m² 9 221 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Opiekun oferty: julia Kowalska tel:   Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Krzyki (opatowice) charakteryzującej się niską zabudową, ciszą oraz bliskością terenów zielonych. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł110 m² 8 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferuję klimatyczny przedwojenny dom w zabudowie bliźniaczej wraz z lokalem użytkowym znajdujący się na Psim Polu we Wrocławiu. Nieruchomość świetnie się nadaje na podział na 3 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł140,10 m² 7 844,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel:   Informacje podstawowe: połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 140 m2, działka 500 m2. Budynek w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł720 m² 4 166,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:670 m²

Bliźniak plus hala oraz dwa garaże. Budynek w dobrym stanie elewacji, fundamentów i dachu. Z dodatkową dużą halą i dwoma garażami, całość do własnej aranżacji. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 140 000 zł131,20 m² 8 689,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu inwestycję zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Domy o wyjątkowej architekturze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 392 000 zł158,22 m² 8 797,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 200 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak w zielonej części Wrocławia Leśnicy To idealna propozycja dla rodzin, które cenią ciszę, przestrzeń i bliskość natury, nie rezygnując z wygód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł132 m² 8 712,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego domy jednorodzinne W zabudowie bliźniaczej, położone tuż przy terenach rekreacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł176 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:65 m²

Prestiżowe zamknięte osiedle charakteryzujące się wysokim standardem oraz doskonałą jakością wykonania. Przestronne i funkcjonalne wnętrza, nowoczesny wygląd budynków, materiały spełniające.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł131,22 m² 8 763,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Zamieszkaj w wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej w jednej z najbardziej malowniczych części Wrocławia - tuż przy Wyspie Opatowickiej. Nowoczesna architektura, otoczenie zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

997 186 zł71,74 m² 13 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego:   , bądź do biura Novo Investing Sp. z o.o., które znajduje się przy ul. Walońskiej 7, 50-418 Wrocław. Polecam Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

2 649 000 zł360 m² 7 358,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom 360 m z ogrodem |wysoki standard | Zielona okolica | Ołtaszyn-Partynice Cena 2 649 000 zł do lekkiej negocjacji. Na sprzedaż przestronny dom narożny w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom przy głównej ulicy | 663 m działki | idealny pod biznes! Wrocław, fabryczna, stabłowice, ul. Główna Nieruchomość idealna do prowadzenia działalności usługowej, ponieważ znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł128,88 m² 10 242,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:37 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł140 m² 12 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:347 m²

Opiekun oferty: monika Krzysiek Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami tel.   ! Drzwi otwarte 13 maja w godzinach 15:00 - 18:00! Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 990 zł109,71 m² 10 755,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Biuro Nieruchomości Dworakowski, firma działająca od 1991 roku oferuje do sprzedaży lokal mieszkalny (funkcjonalnie połowa bliźniaka) w budynku dwulokalowym wolnostojącym, na osiedlu Ratyń.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł90,02 m² 10 208,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż: nowoczesny bliźniak na osiedlu Murapol Ferrovia Lokalizacja: wrocław, ul. Konduktorska Metraż: 90,02 m Taras: 4,5 m Balkony: 2 balkony po 4,5 m każdy Ogródek: 31.