dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 098 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 098 ogłoszeń

631 500 zł50,52 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z 2025 roku | 3 pokoje | 2 balkony | klimatyzacja | brak czynszu | Lipa Piotrowska Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na kameralnym osiedlu zabudowy 4-lokalowej na.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł62 m² 16 758,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w prestiżowej lokalizacji na znanym wrocławskim osiedlu Olimpia Port. Układ przestrzenny: salon z kuchnią: 34 m Pokój 1: 13.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

"Nieruchomości Apartament" Izabella Paprocka   oferta dostępna tylko W naszym biurze! 3 pokoje/ pełen rozkład/2 balkony/komórka lokatorska/osiedle zamknięte! Do sprzedania przestronne 3.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł25 m² 26 600 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 25 m2 wykończone w wysokim standardzie zlokalizowany w jednej z najlepszych lokalizacji w centrum Wrocławia - tuż przy bulwarze nad Odrą!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł69,73 m² 8 590,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje | 69,7 m | 1 piętro | kamienica | parking za szlabanem | blisko Odry Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 69,7 m , położone na 1 piętrze w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł112,87 m² 10 543,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

NA sprzedaż 4-pokojowe dwukondygnacyjne mieszkanie o powierzchni 112,87 m2 znajdujące się na granicy Jagodno-Iwiny przy ul. Św. Jacka. Mieszkanie sprzedawane z wyposażeniem, pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł33,50 m² 12 656,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 33,5 m (w tym komórka lokatorska) zlokalizowana na 3. piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z 1996 roku, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 625 zł65,49 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na Krzykach idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty: - 3 funkcjonalne pokoje - balkon - możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

511 000 zł28,44 m² 17 967,65 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz poezji, idź do biblioteki; jeśli szukasz pieniędzy, czytaj dalej. Większość ludzi uczy się na błędach, ale właściciel tego mieszkania woli liczyć zyski. Jako księgowy doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż kompaktowy, nowocześnie wykończony lokal o powierzchni 24,05 m , usytuowany przy ul. Bierutowskiej w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia, zapewniającej szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 440 zł69,74 m² 11 807,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale, styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł121,73 m² 11 492,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż piętro domu wolnostojącego wraz z przynależną powierzchnią na poddaszu oraz w piwnicy na wrocławskim Śródmieściu - Zalesiu, przy cichej i spokojnej ulicy, usadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

719 990 zł49,57 m² 14 524,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie | 50 m | Jagodno!. Polecam na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku (bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta skierowana wyłącznie dla klientów gotówkowych. Doskonała lokalizacja! ścisłe centrum miasta! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw, położone na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

925 293 zł72,47 m² 12 767,94 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfort, styl i świetna lokalizacja - Twoje nowe mieszkanie czeka! Marzysz o nowym 4-pokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, w którym komfort spotyka się z funkcjonalnością? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł54,36 m² 13 226,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: krzyki/klecina Ilość pokoi: 3 Metraż: 54,36 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 0/3 (wysoki parter) Dostępność : do uzgodnienia Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł92 m² 15 108,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupak 2 niezależnych mieszkań 2-pokojowych, idealny układ na wynajem. Może służyć również jako jedno, komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie czteropokojowe z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł78 m² 10 897,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:71 m²

Na sprzedaż skrajny segment położony we Wrocławiu na Zgorzelisku w kameralnym czworaku. W okolicy tylko niska zabudowa, dojazd na posesje drogą gminną, szutrową odchodzącą od asfaltowego.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł33,26 m² 21 346,96 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: monika Krzysiek Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, jasnego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 33,26.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł66,83 m² 12 554,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam Państwu do zaoferowania 3 pokojowe komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67 m , zlokalizowane w dzielnicy Wrocławia na Psim Polu. Blok mieszkalny wybudowany w roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Sypialnia Salon z aneksem Przedpokój Łazienka Duży Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł26,50 m² 16 943,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Centrum Wrocławia - Stare Miasto - ul. Długa - osiedle Lokum Porto Mieszkanie w stanie deweloperskim Media miejskie / 5 min do przystanku tramwajowego i stacji pkp / 5 min nad Odrę Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł60 m² 9 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m2 w kamienicy. Lokal składa się z: *pokój *sypialnia *kuchnia z oknem *przedpokój *łazienka. Lokalizacja bardzo blisko rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

644 000 zł46 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze w wyremontowanej kamienicy na wrocławskim Nadodrzu (śródmieście). Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 284 zł36,98 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kontakt Sebastian Święcicki   Mieszkanie 2-pokojowe położone w bliskiej okolicy centrum, ul. Traugutta i ul. Krakowskiej. Zajmiemy się wszystkimi szczegółami potrzebnymi do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 251 zł96,10 m² 8 910 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:96 m²

! twój Nowy Dom w Otulinie Starodrzewu! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drugiego etapu prestiżowej inwestycji. To unikalny projekt, który łączy w sobie kameralność zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł57,87 m² 13 392,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwupoziomowe nowoczesne mieszkanie na Złotnikach | Klimatyzacja | Miejsce postojowe Przedstawiam ofertę sprzedaży dwupoziomowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 57,87 mkw usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż studio w centrum Wrocławia- budynku ovo lokalizacja: nieruchomość znajduje się w budynku ovo, w samym centrum Wrocławia, przy ul. Podwale 82. Jego lokalizacja jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 000 zł40,30 m² 15 434,24 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Remigiusz Pawlicki tel.   * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska niższa cena! cena przed promocją 654 364 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł90 m² 22 211 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny przy rynku Do sprzedania lokal gastronomiczny, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku. Spółdzielczy, własnościowy, położony w kamienicy z wejściem z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł99 m² 12 121,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:184 m²