dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 117 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 117 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

573 000 zł53,48 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na sprzedaż | ul. Gliniana 73, wrocław Powierzchnia wg kw: 56,05 m (w tym 2,57 m2- piwnica) Pomieszczenia: 3 osobne pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój Piętro: 3 (budynek bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 475 zł61,75 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2026

Przestronne mieszkanie z antresolą, aneksem kuchennym, łazienką i dwoma balkonami, zlokalizowane w inwestycji Żernicka Park we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 962 zł61,78 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2026

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem, zlokalizowane na parterze, w inwestycji Żernicka Park we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 311 zł58,83 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2026

o nowych ogłoszeniach

619 900 zł65,89 m² 9 408,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 65,89 m , zlokalizowane przy ul. Sąsiedzkiej we Wrocławiu, dzielnica Krzyki. Lokal znajduje się na 2. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł52,72 m² 16 122,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana we Wrocławiu w prestiżowej inwestycji Sienkiewicza Résidence. Wysokie Sufity! nieruchomość Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-23

749 000 zł60,35 m² 12 410,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji!to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 60,35.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł207,15 m² 10 137,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:356 m²

Niesamowita, przedwojenna willa na Wrocławskich Karłowicach! Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość - przedwojenny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 265 zł59,85 m² 11 499,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 342 zł41,22 m² 12 599,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 223 zł59,85 m² 11 699,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł39,17 m² 10 696,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli chcesz mieszkać blisko serca Wrocławia, ale bez ulicznego hałasu pod oknami, ten adres jest bardzo trafiony. Ul. Księcia Józefa Poniatowskiego (śródmieście) daje komfort życia na piechotę.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł65 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży posiadam apartament z osobnym wejściem w apartamentowcu w centrum Wrocławia. Dla inwestora wynajmującego krótkoterminowo a także dla inwestora , który w cenie 1.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł51 m² 13 431,37 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51 m , położone na rodzinnym osiedlu, z pięknym widokiem na park i górę Ślężę, gdzie nigdy nie powstanie blok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam Państwu do zaoferowania piękne 3 pokojowe, jednopoziomowe, dwustronne mieszkanie, znajdujące się na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku mieszkalnym z windą, w okolicy ulicy Chorwackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł73 m² 11 219,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 19:00! Nowa inwestycja na Złotnikach! Kameralna atmosfera: niska zabudowa zapewniająca komfort i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł36,22 m² 21 231,36 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam komfortowy apartament w centrum Wrocławia do zamieszkania lub w celach inwestycyjnych przy ul. Podwale 1. Apartament usytułowany jest na 13 piętrze, od strony południowo-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 035 zł68,34 m² 11 399,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

507 531 zł38,45 m² 13 199,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 263 zł54,31 m² 12 249,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 906 zł70,96 m² 12 089,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00!   . Najwazniejsze informacje o inwestycji : * Magnolia 6 km centrum handlowe w pobliżu. *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 545 zł58,35 m² 13 582,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Najwazniejsze informacje o inwestycji : Wygodna komunikacja - przystanek tramwajowy i autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75,44 m² 11 916,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

English version below Mam Państwu do zaoferowania jasne, przestronne oraz komfortowe 4 pokojowe mieszkanie na wrocławskim osiedlu Krzyki-Partynice na granicy Ołtaszyna-Partynic. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł217 m² 6 677,42 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w sercu Wrocławia - przestrzeń, która pracuje na Twój biznes (i zarabia od pierwszego dnia) Są miejsca, które po prostu są i są takie, które realnie wspierają rozwój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł68 m² 11 602,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe Wrocław Krzyki - ul. Zaporoska, tuż przy Sky Towerze! status prawny Lokal własnościowy z udziałem w gruncie. Księga wieczysta bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł41,60 m² 15 096,15 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,6 m , po generalnym remoncie, zlokalizowane na 7 piętrze budynku z windą przy ul. Kłodnickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł50 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania na sprzedaż - 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Krzykach (wrocław) Lokalizacja: krzyki | Powierzchnia: ok. 50 m | Piętro: 1/3 | Blok z lat 1986 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 286 zł68,51 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00! Najwazniejsze informacje o inwestycji : * Magnolia 6 km centrum handlowe w pobliżu. * odra 1 km blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł54,46 m² 13 128,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% , Gotowe mieszkania - można oglądać! Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 19:00! Najwazniejsze informacje o inwestycji : Tramwaj: 200 m Autobus:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 55 m | parter | duże witryny | Wrocław Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 55 m , położony na parterze w modnej dzielnicy Nadodrze we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł36,60 m² 12 841,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż klimatyczne 2 pok. mieszkanie na poddaszu o powierzchni użytkowej 36,60 m2, powierzchnia po podłodze ok. 60 m2. Mieszkanie znajduje się przy ul. Bednarskiej na Pilczycach. Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł155,82 m² 9 620,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

English speakers welcome To wyjątkowa propozycja dla rodziny szukającej połączenia przestrzeni, komfortu i spokojnej lokalizacji w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Wrocławia. Apartament czeka.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł45 m² 13 088,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Bardzo ładne i komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, o pow. ok. 45 m2, w nowoczesnym budynku, na Złotnikach, przy ul. Małopolskiej. Więcej informacji pod nr tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł180 m² 9 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 181 m²

Szukasz przestronnego domu w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Wrocławia? Ta nieruchomość to doskonałe połączenie komfortowego mieszkania oraz możliwości prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł92,28 m² 11 909,41 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł59,96 m² 19 996,66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie zlokalizowane przy ul. Romana Dmowskiego we Wrocławiu. Nieruchomość o powierzchni 59,96 m to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł71,10 m² 9 423,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz dużego mieszkania blisko Wrocławia w dobrej cenie, a w dodatku lubisz ciszę i spokój, ale nie chcesz rezygnować z możliwości jakie daje Wrocław ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

928 800 zł36 m² 25 800 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gotowiec inwestycyjny | najemca | ścisłe centrum wrocławia | odra tower oferta dla inwestora - mieszkanie generujące dochód od pierwszego dnia Na sprzedaż w pełni funkcjonujący produkt.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł50,25 m² 12 716,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2-pokojowe mieszkanie z tarasem | 50,25 m2 | Partynice Opiekun oferty: daniel Matoszyn   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na pograniczu Partynic i Ołtaszyna.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł37,47 m² 14 278,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: agata Sobczak Nr Licencji pfrn 29631 tel.   tylko W sdp nieruchomości Otoczenie nieruchomości: okolice ul.Kościańskiej we Wrocławiu (dzielnica Fabryczna, osiedle Złotniki).

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł95,14 m² 10 615,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich numer licencji pfrn 28425 tel.   Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,14 m2 z ogródkiem. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49,78 m² 16 050,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: maciej Suwała tel.   Nr. Licencji pfrn 28424 Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 z balkonem i miejscem postojowym, położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

928 998 zł92,90 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1901

Opiekun oferty: daniel Matoszyn   pokoje | mieszkanie | 92,9 m2 | Krzyki Huby (wrocław) Otoczenie nieruchomości: huby to część Krzyków ceniona za bliskość centrum i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł103,28 m² 7 736,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1939

Opiekun oferty: agata Sobczak Nr Licencji pfrn 29631 tel.   tylko W sdp nieruchomości Zapraszam Państwa do mieszkania z widokiem na Odrę. Mieszkanie można przystosować do własnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni prawie 57 m2 w kamienicy przy ul. Worcella idealne pod inwestycję, bądź dla siebie! Opiekun oferty: natalia Sobczyńska Numer licencji.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij