dowolna

Nieruchomości Wrocław - Oferty sprzedaży nieruchomości

6 116 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 116 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

519 000 zł28 m² 18 535,71 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Jeśli marzysz o wygodnej kawalerce w sercu Wrocławia, w miejscu, które oferuje znacznie więcej niż tylko metry kwadratowe, to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł93,75 m² 9 162,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Ten dwupoziomowy lokal oferuje aż 93,75 m przemyślanej powierzchni, gdzie każdy metr kwadratowy pracuje na Twój komfort. Brak sąsiada nad głową i własny ogródek dają Ci prywatność,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł93,75 m² 9 269,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł93,75 m² 9 482,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

600 000 zł71,90 m² 8 344,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis nieruchomości Bez podatku pcc i prowizji. Odkryj swoją prywatną oazę spokoju zaledwie kilkanaście minut od Wrocławia! Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł84,12 m² 13 064,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 19:00! Zielona kameralna inwestycja na Swojczycach - 50% domów zarezerwowane przez klientów w ciągu 1 miesiąca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 764 zł58,94 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera prowizja 0% Elastyczne godziny obsługi - zadzwoń nawet do 21:00!   . Najwazniejsze informacje o inwestycji : * Magnolia 6 km centrum handlowe w pobliżu. *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł84,12 m² 11 875,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 850 zł49,90 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Leśnica, wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 720 zł58,52 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 137 zł72,85 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:III kwartał 2027

Nowoczesne 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem i balkonem Leśnica, wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60m zielone Karłowice | 2 miejsca parkingowe w cenie | duży balkon | gotowe do zamieszkania Układ pomieszczeń: * komfortowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 53 m z dużym balkonem | Wrocław, nowy Dwór, ul. Budziszyńska. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł31,65 m² 19 589,26 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Studio z balkonem i widokiem na rzekę | Angel River | ul. Walońska | Wrocław Na sprzedaż nowoczesne studio o powierzchni 32 m z balkonem i bocznym widokiem na rzekę, położone.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł84,70 m² 9 787,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, które zostają w pamięci. To właśnie jedno z nich. Dwupoziomowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim przy ul. Drohobyckiej łączy.

Szczegóły ogłoszenia

6 995 000 zł12 010 m² 582,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Bardzo atrakcyjna działka 1,201h, przy skrzyżowaniu z Al. Kaczorowskiego (vis a vis Lidl, biedronka) w pobliżu obwodnica Wrocławia, trasa S8 i autostrada A4. Bardzo szeroki mpzp 345.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł40 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kluczowe fakty: metraż: 40,18 m Pokoje: 2 Budynek: nowoczesny apartamentowiec z 2025 roku (z windą) Piętro: 1 z 4 Stan prawny: pełna własność, kw bez obciążeń bezpieczny zakup Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 216 000 zł141,72 m² 8 580,30 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dewelopera. 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w inwestycji Osiedle Biestrzyków, w odległości 1 km od południowych granic Wrocławia i 9 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 254 000 zł145,27 m² 8 632,20 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dewelopera 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w inwestycji Osiedle Biestrzyków, w odległości 1 km od południowych granic Wrocławia i 9 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,70 m² 13 263,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m po generalnym remoncie, położone na spokojnym i zielonym osiedlu na Tarnogaju. Remont objął nie tylko wykończenie, ale również.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł334,60 m² 6 572,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:488 m²

Grabiszyn | Stan surowy | Potencjał na 2 mieszkania lub biuro Szukasz nieruchomości, którą dostosujesz pod konkretny cel inwestycyjny? Przy ul. Pierwiosnkowej we Wrocławiu czeka budynek w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 644 zł64,28 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł183,23 m² 9 818,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:178 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu w zielonej części Wrocławia. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65 m² 10 753,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przedstawiam Państwu na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Oporowie jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Wrocławia. Nasza rekomendacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł58,40 m² 11 986,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, położone na Zakrzowie w spokojnej, zielonej części Wrocławia, z wygodnym dostępem do infrastruktury miejskiej! Nasza rekomendacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł80 m² 16 237,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu nowoczesne, przestronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł61 m² 10 327,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, położone w dzielnicy Krzyki, na granicy Borka i Gaju. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł58,41 m² 11 556,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

CO sprzedajemy? Przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58,41 m z tarasem. Dodatkowym atutem budynku jest wewnętrzne patio, które wprowadza przyjemną atmosferę do wspólnych przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

CO sprzedajemy? Wygodna kawalerka w nowopowstającym pięciopiętrowym apartamantowym budyku w centrum Wrocławia. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje się mieszkanie? Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł71,44 m² 10 918,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Apartament o powierzchni 71,44 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w dwupiętorwym kameralnym budynku apartamnetowym na wrocławskim Ołtaszynie. Bez prowizji od klienta kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł67 m² 10 432,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam nowiutkie 4-pokojowe mieszkanie bezczynszowe w domku jednorodzinnym dwulokalowym. W praktyce jest to bliźniak z ogródkiem i 2 miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł123,42 m² 12 072,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Szukasz przestrzeni, która robi wrażenie? Przy ul. Granitowej czeka na Ciebie dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, które rzuca wyzwanie standardowym mieszkaniom: 123 m (zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 2 pok apartament W prestiżowej lokalizacji - centrum wrocław Sprzedam nowoczesny, luksusowy apartament 2-pokojowy w sercu Wrocław - przy ul. Michalczyka. TO propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł51 m² 14 411,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Lux | 3 pokoje | 2 balkony | centrum | komórka | kościuszki | prądzyńskiego wyłącznie W naszym biurze - the best property Sprzedam wyjątkowe, stylowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,8.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł41,70 m² 14 268,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lux современная | 2-комнатная квартира | 41,07 м | балкон | новый дом 2025 | вроцлав, лесница lux | nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | 41 M |.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł55,30 m² 10 289,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Komfortowe 2 pokoje po remoncie | 55,3 m | nowa kuchnia | Wrocław Zakrzów | Komórka lokatorska Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,30 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł32,83 m² 13 250,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką w piwnicy. Idealnie sprawdzi się dla inwestora pod najem, lub dla osób szukających lokum w ścisłym centrum miasta. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł68,60 m² 17 419,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta bezpośrednia od właściciela bez prowizji 3 pokoje w pełni urządzone, narożne, ostatnie piętro | 68,60 m | loggia 19,80 m | 2 komórki lokatorskie | Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie 55 m z dużym balkonem | Wrocław - ul. Zwycięska | Gotowe do zamieszkania | Klimatyzacja | Widok na tor wyścigów konnych Na sprzedaż komfortowe i bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

619 890 zł58,24 m² 10 643,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Polecam Państwu na sprzedaż, dostępne od zaraz, 2-pokojowe w pełni rozkładowy lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 58,24 m2 zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Tołpy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł40,27 m² 13 632,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam naprawdę ładne, gruntownie i gustownie wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe, w dogodnej lokalizacji, boczna Lotniczej (okolice ulicy Górniczej/ Hutniczej), z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł42,58 m² 18 764,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Stoimy tu, przy ulicy Klimasa, jako Twoi cisi strażnicy od lat. Nasze korony filtrują południowe słońce, zmieniając je w kojący taniec cieni na ścianach Twojego salonu. Jesteśmy tarczą, która.

Szczegóły ogłoszenia

604 514 zł46,54 m² 12 989,13 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapomnij o Netflixie, bo prawdziwy hit dzieje się za Twoim oknem na dziesiątym piętrze. Ten widok na wschodni Wrocław nie potrzebuje napisów końcowych ani płatnego abonamentu. Kiedy poranne.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł60,15 m² 10 972,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje | Park Tołpy | top lokalizacja Wrocław | Idealne pod wynajem lub rodzinę Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji we Wrocławiu tuż przy Parku Tołpy,.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł72,93 m² 8 981,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie - Kozanów, ul. Połbina Mieszkanie o powierzchni 72,93 m z wysokimi sufitami (3,05m), co daje poczucie przestrzeni i komfortu. Układ: > duży,.